Забранена зона по тялото на вашата дама.

  • 22 942
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 73
НЯМАААА...... smile3521Удоволствието е взаимно!В това отношение си пасваме идеално... newsm74

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Анусът и пъпът  Stop

# 32
  • Мнения: 2 495
Аз не обичам да ми целуват гърдите, само да ги мачкат Mr. Green
Ето за това говорех.
Защо не обичаш?
Какво чувстваш?
Ми не мога да определя точно...знам че звучи странно, но това е.Като че ли ме боли, като ме целуват по зърната, но пък мачкането ме кефи страшно много.Странна птица съм Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 397
нормално,защото зърната са доста чувствителни и трябва да се докосват съвсем нежно,а доста мъже си мислят,че са много страстни като ги хапят, смучат грубо ,стискат и тем подобни. box

# 34
  • Мнения: 321
Аз съм жена, но да си кажа. Simple Smile)))
Няма място, което да не обичам да бъде докосвано, или нещо от сорта. ))))
То иначе какво, трябва да начертая карта, да я връча на мъжа си и той да кара по нея. ))))
   Peace съгласна съм

# 35
  • Мнения: 204
  Забранената зона може да не е забранена за всеки( Wink).
  Пък може да е даже една супер ерогенна зона!
  Зависи как "се борави" с нея. Naughty
   Mr. Green

Ето това е отговор! Peace

Именно  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 1 047
нормално,защото зърната са доста чувствителни и трябва да се докосват съвсем нежно,а доста мъже си мислят,че са много страстни като ги хапят, смучат грубо ,стискат и тем подобни. box
До колкото успях да схвана, не става въпрос за груго хапане и смукане, а за нежно целуване.
Разликата е огромна.
От друго естество е неприятното усещане и точно това ми е интересното.

# 37
  • Мнения: 2 891
Не понасям да ми пипат стъпалата. Не давам на никой. От вътре ми идва да ритам  Rolling Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 727


На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.



имам същото чувство,още повече като малка майка ми ми беше обяснявала ,че това е черво което се отрязва...,явно с образователна цел,но на мен ми е подействало малко психарски и наистина имам чувството,че ми бъркат в червата. Embarassed
Аз пък си мислех, че само на мен ми е неприятно...сигурно поне 10 пъти съм го обяснявала на мъжа ми, пък и на други мъже преди него...никой не може да ме разбере. Cry

# 39
  • Мнения: 929
Зоната е една - най-често споменаваната

# 40
  • София
  • Мнения: 38
И аз не обичам да ми пипат пъпа, усещането е ужасно, не може да се опише  Confused
А иначе нищо друго не е забранено  Blush Важен е подходът и желанието! С моя мъж сме правили неща, които никога не съм си мислела, че ще поискам, камо ли че ще ми харесат  Rolling Eyes  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 220
Към всяка зона има само по една вратичка.
Намери ли се тя,и точния код за отварянето и - няма забрани  Sunglasses

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Към всяка зона има само по една вратичка.
Намери ли се тя,и точния код за отварянето и - няма забрани  Sunglasses

абсолютно съм съгласна с това мнение!!!

# 43
  • Мнения: 678
Какво е това забрана  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 819
Мразя да ми пипат и целуват ушите  Crossing Arms

Също! Направо пощръклявам, не виждам нищо възбуждащо в ухо с език в него, чак ми е гнусно, настръхвам! Sick Това ми е най-антивъзбуждащото действие от страна на сексуален партньор ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт