Забранена зона по тялото на вашата дама.

  • 22 925
  • 145
  •   1
Отговори

Анкета

Има ли зона от тялото на вашата партньорка, която Ви е забранено да докосвате по някакъв начин?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 1 047
Привет, драги потребители.
Въпроса ми е дали вашите дами имат зони в които не им е приятно да ги докосвате по един или друг начин.
На някой например не им е приятно да ги целуват по краката.Докосване, галене може, но целувки не. Гъдел ги е.
На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.
Една дама беше споделила, че не й е приятно когато я целуват по подмишниците.

Вие имате ли такива наблюдения с вашите партньорки?

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 01:41 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 87
...написах "друго" , 'щото нямаш опция "анус"...
за там ми е забранено дори да си помислям  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 047
Добавих опцията анус.
Там май на доста голяма част от мъжете им е зона табу................

# 3
  • Мнения: 1 299
Вече знам моя какво би отговорил  Joy

# 4
  • Мнения: 1 517
Ние май нямаме зони табу  newsm78 Единственото табу при нас е, че аз не давам д ме такова в ануса. Да си пипа ако иска, но само толкова.

# 5
  • Мнения: 985
Анусът SickТой понякога иска ама аз Naughty.То напраено само за навън да излиза,не за да влиза Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 219
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning

# 7
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ние май нямаме зони табу  newsm78 Единственото табу при нас е, че аз не давам д ме такова в ануса. Да си пипа ако иска, но само толкова.
Peace

# 8
  • Мнения: 216
При нас двамата нищо на никой не е забранено..мърсуваме си на воля Grinning
и ние така, нали за това сме заедно- да си доставяме удоволствие един на друг, а няма по-готино 4ужство от вида на доволната усмивка на партньора ти- п.п ако не пробваш как ще разбереш.... smile3521 smile3521 smile3521

# 9
  • Мнения: 463
А ти защо питаш кавалерите? При толкова дами тук... newsm78 Я почерпи вода направо от извора  Wink

# 10
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Може и за кавалерите да се интересува човека Thinking

# 11
  • Мнения: 7 414
  Забранената зона може да не е забранена за всеки( Wink).
  Пък може да е даже една супер ерогенна зона!
  Зависи как "се борави" с нея. Naughty
   Mr. Green

# 12
Вратлето е много нежна зона и когато целувам там има много гъдели особено когато съм с брада дори когато и дишам по усилено там. Simple Smile
Иначе табута няма но определено се въздържаме от анален секс по-взаимно съгласие. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 483
  Забранената зона може да не е забранена за всеки( Wink).
  Пък може да е даже една супер ерогенна зона!
  Зависи как "се борави" с нея. Naughty
   Mr. Green

Ето това е отговор! Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Ануса  Naughty Мъжът ми ме моли доста време и вфднъж реших да пробваме  Crazy но почти нищо не направихме, толкова ме заболя че  Sick от тогава не е споменал но иаз му казах вече твърдо  Naughty Naughty Naughty

Общи условия

Активация на акаунт