за обувките в Пещера

  • 87 860
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 20
Години наред нося обувки само на фирма "Нота Бене". Имат фирмен магазин в центъра на гр. Пещера. До шадравана, няма как да се обърка. Цените на ботушите са 90-95 лв. , напълно естествена кожа , топъл хастар. Ботите и обувките са по 45-50 лв. Имат и единични модели на още по-ниски цени. Качеството им е перфектно, а магазинерката е много сладка и любезна.

# 76
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз лично съм много доволна от марката Пещера Стил. Моделите са качествени и хубави. Повечето са от естествена кожа , ако не са имат ясно описание за това.Само един път ми се е случвало да имам рекламация към тях , но те много сериозно подходиха към това и след като не можаха да ми ги оправят ми ги замениха с нов модел.

# 77
  • Мнения: 331
Имаме лятна къща наблизо, така че от време на време минавам през магазините. Могат да се намерят интересни неща - шият на ишлеме за Бата, новите колекции излизат на пазара в Пещера, преди да излязат в Прага : ) Случвало ми се е да видя и обувки с цена в чешки крони. Шият ишлемета и за няколко немски фирми - изключително удобни неща. Подчертавам удобни, защото немските обувки не се славят с особено добър дизайн : ) Има и доста модели, шити за нашия пазар, които изглеждат прилично и са с много добро качество. Няколко фирми шият и за Италия и имат интересни неща.
Правя уговорката, че не говоря на изуст. По една или друга причина в Прага ходя наколко пъти в годината, в Италия също, в Австрия и по - често. Знам всеки сезон къде какво има по магазините...
От Пешера си купих последно чифт ботуши от естествена кожа от Свик за 100  лв. Фантастични. Лятото и взех високи чехлил от велур черно на бели точки, бяха нещо от рода на 80 лв, а миналата есен спортни обувки от розов велур, бяха нещо от рода на стотина лева и те.  Обувките не са евтини, поне тези, които аз харесвам там, но за такова качество и материали в Европа давам доста повече.

Общи условия

Активация на акаунт