Мъжа ми ме заряза бременна в 8 месец:(

  • 26 020
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 990
Ню, стига бе, не се хващай на думата.Ползвах твоят израз, но не визирах теб.Ясно е-темата в началото беше в клюкарника просто.
Мацката нещо не се появява, може пък да  има хепиенд ThinkingДано....И да не вземе да и дойде нанагорно и да тръгне бебето рано като при мен, че ще е изненада.

# 76
  • Мнения: X
На авторката на темата й е доста зле, така че моля без шеги и подигравки Naughty
а какво - да се затюхкаме ли - ма въй какво стана - личи си че си извън тоя форум и не можеш да влезеш в тона

# 77
  • Мнения: X
Не мога да повярвам, че такива неща са възможни..ужас, на никой не пожелавам такова нещо.

ти очевидно не можеш да повярваш и да дадеш подкрепа
ние тука си вярваме и ще й помогнем колкото можем, вие сте тези които жива я ожалихте
безумие
като нямате какво да кажете замълчете моля

Като съвет мога да ти кажа на този етап само едно. Не се размеквай и не си го взимай обратно. Нищо хубаво не те чака с него. Не е невъзможно да започне да се влачи и тн. - това иди ми дойди ми съм го живяла половин година - тази агония е излишна в живота. Започнало ли се е - край. Няма връщане. Залепеното не се чупи. Не му вярвай. Наистина - мисли за себе си и ми хареса написаното - трябва ти малко повече егоизъм в момента.

И пак - моля те не си го взимай обратно ще съжаляваш горко някой ден.   bouquet

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 12:04 от Анонимен

# 78
  • София
  • Мнения: 397
вместо да се терзаеш за предишния,мисли за някой следващ.  Embarassedколкото и абсурдно да ти звучи в момента-много помага.харесай си поне малко някой наоколо и се постарай и той да те забележи,дори и нищо да не стане,ти отвличаш мислите си в положителна посока,повдигаш самочувствието си,имаш усещане за поне малко личен живот и нищо не губиш,може само да спечелиш още един добър познат или дори приятел,пък знае ли човек...

# 79
  • Мнения: 9 990
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

# 80
  • Мнения: 1 732
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

Ха-ха-ха!  Mr. Green
И аз само за мъже си мислех в осмия месец, ша знайш... Sick
Особено за мъже в униформа, защото си отвисях по болниците  Tired

# 81
  • Мнения: 303
Както те посъветва една друга майка в друта тема,пусната от теб-товори с родителите му.А каза ли защо ви зарязва-има ли друга жена в живота му?
Ако отговорът е да- опитай се да поговориш и с нея и я попитай в прав текск, как тя би се чувствала, ако беше на твое място?
Не се откаэвай и се опитай да си го върнеш!
Но не на всяка цена. Рано или късно ще срещнеш друг човек, който ще ви обича и двамата.

# 82
  • Мнения: 9 990
Мацката е с корем в 8 месец-предлагате и да се огледа точно сега ли за друг??? Crazy

Ха-ха-ха!  Mr. Green
И аз само за мъже си мислех в осмия месец, ша знайш... Sick
Особено за мъже в униформа, защото си отвисях по болниците  Tired


Сабина-има много готини младички докторчета...... Mr. Green
Разговори с "другата" не я съветвам да предприема.Това няма да и помогне-какво като я огледа и я попита-напротив-по-скоро да я нарани повече... Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 1 952
Друга има ли въобще?

# 84
  • Мнения: 660
Зравейте отдавна не съм влизала да ,но нямах нет просто а и почивах малко в леглото с малко болки,за мен най важен е бебчо сега да ми се роди жив и здрав и много да му се радвам,купих му много дрешки и кошарка това ме отвлича от орицателните мисли в главата ми,какво да кажа за другите мъже ,имам които се навъртат покрй мен и сега бременна в 8 месец колкото и странно да звучи,но не искам никой и ги отблъскавам,искам си детето живо и здраво-то ми е най важно,мъже много....
За господина,говорих с майка му и тя е в шок не можела да повярва и не искала,отишла да говори с него той само мълчал.....
После с него един кратък разговор предприет от мене в скайп,понеже сме си чуджи и нямаме телефоно:(,каза ми че бил в депресия и искал да узрее и да му доидел акъла в тъпата глава,това са негови думи,истината че че излезе дин слабохарактерник и не можа да издържи на напрежението да поеме отговорнастта,да не е лесно да станеш баща и съпруг и да се грижиш,но ако съумееш да го направиш доказваш че си истински мъж.А той искал да излиза да се срещал с хора да има джиджи биджи,сега ги осъзна тези неща,преди не ги искаше,напълни му главата някой негов мил"доборожелател" с глупости и сдаде багажа и си го изкара на мене,да нарекох  го боклук ио нещастник като си събрах багажа,хвърлих телефона си по него,а той стоеше като виновно дете и омълчан като пукел.дори не съзнаваше какви гадории ми е наговорил,как не ме искал и никога не ме обичал,дори трябваше да го набия,е  един тупаник изяде от афекта ми.... #Cussing out #2gunfire Embarassed
Друга жена незнам дали има,съмнявам се просто се оказа един страхливец от реалният живот,ядосвам се на себе си че сега го разбрах,но пък и той досега държеше фронта добре,никога не ме беше обиждал,повишавал тон,винаги правеше всичко за да се чувствам добре,е изби му чивията в най кофтият момент и не мога да го оправдая с нищо,не може да си изкараш на нероденото си дете и бременна жена отрицателните емоции и да и наговориш жестоки и гнусни неща и чужд човек нямаше да ми го направи....,особенно при положение че бях лежала в болницата преди това за задържане  на бебето,и бях много уплашена,аз това дете го искам и обичам повече от всичко на света Naughty
Нека си преосмисля приоритетите в живота сега и да се осъзнава какво е сторил,само че дано не е много късно,боли ме много,но на идиотка никой не ме правил и няма да позволя да ме прави,просто съм силен характер и ги дразня слабите мъже....Simple Smile
Мерси за мненията Ви,уважавам всичките!!!! Hug

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 17:07 от Иррра

# 85
  • Мнения: 1 732
...каза ми че бил в депресия и искал да узрее и да му доидел акъла в тъпата глава,това са негови думи,....

Малее, той много чувствителен бил... Sick
Съжалявам, че все още няма нищо конкретно, което да е направил за теб и бебето.
Дано имаш кой да ти помага и да те подкрепя, защото да си сама и бременна е наистина ужасно. Преживяла съм го...

# 86
  • Мнения: 3 394
лоша работа, защо така изведнъж? Направил дете, а после ще зреел  Naughty

# 87
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Според мен е по-добре, че се случило .
Някой ден и ти ще го разбереш, но сега си много наранена, огорчена и изненадана от това което откриваш. Ясно пича не е никакъв мъж, няма да го бъде и като баща.
Понякога по-добре да си сама без мъж, отколкото с .... ( хайде да не се изказвам прекалено грубо)

# 88
  • Мнения: 4 458
Да, позната работа. Tired  Кой ли му е наговорил глупости? Може би майка му ако са близки.
Чувала съм с ушите си думите: "аз не съм готова да ставам баба и нямам пари да се грижа за детето!"  Shocked

Но, да ти кажа ако се връзва на такива приказки и се води по чужд акъл, хич не ти и трябва. Ей, го аз като останах с моя ..... колко .... май са общо 2 години заедно с бременността та какво съм спечелила?! Винаги "мама" (или съответния умник) се бъркаше в отношенията и пред мен едно, а на саме с него съвсем друго; от там скандали, недоразумения, проблеми....  В крайна сметка мама си го задържа за себе си а аз си останах самотен родител..... Не ти трябват тези усложнения, достатъчно грижи ще имаш по бебето за да се занимаваш и с неговата лабилна психика и мненията му които ще се менят като мартенско време в зависимост от това кой какво му е казал.

# 89
  • Мнения: 451
... и чужд човек нямаше да ми го направи....Нека си преосмисля приоритетите в живота сега и да се осъзнава какво е сторил,само че дано не е много късно,боли ме много,но на идиотка никой не ме правил и няма да позволя да ме прави,просто съм силен характер и ги дразня слабите мъже....
Иррра,абсолютно си права,за съжаление Sad Предателството от човек, на когото си се доверил,най-много боли,и губиш  вярата си в хората,което е най-лошо. И за другото си права,мъжете наистина не обичат силните жени ooooh!,затова този форум е пълен със силни,сладки самотнички Tired Tired Tired

Общи условия

Активация на акаунт