Мъжа ми ме заряза бременна в 8 месец:(

  • 26 012
  • 215
  •   1
Отговори
# 135
ама да не мислите, че аз имам някой до мен....да бе, да
заряза ме, и кво, дреме ми
егати човека. пък той човек ли е?
да, разбирате, че ме боли.
но вече от няколко дни чета вашите мисли и най-накрая се престраших и аз да почна.
боли ме, да, ама какво от това.
кой ще ми помогне ако не аз самата...?

и въпреки това говоря уж мило за него. то какво да му е милото, освен, че създаде едно прекрасно, мило и отговорно дете.... за разлика от баща си...

# 136
сабина, позволявам си да ти пиша, тъй като се осмелих да прочета твойте статии, и ако има някакво значение за теб искам да ти кажа, че няма от каво да се срамуваш. ти си жена и като такава си много ценна на детето и приятелите си. опитай се да забравиш
за  БНД; позволи си да съумееш да потърсиш някого.... този някой друг, който няма да е БНД, но ще е мъжа на твоята душа- МНД- това е от мен.
защото душата и спокойствието на един човек е най ценното в живота

# 137
мили дами, не знам защо толкова много пиша, но явно имам нужда от помощ...може би както всички вас.
не съм разказвала историята си, но смятам, че всички вие, сте красиви хора, които незаслужено изстрадват живота си...ами да, ето и аз съм една от вас, разбира се, ако вие ми позволите да давам съветите си. и да получа вашти....
вие тук сте като едно семейство, в което ез не предполагах, че ще попадна. но вие сте силни жени- откъде вземате този кураж бе? тази сила- това е трудно.

# 138
  • Мнения: 4 458
Виж сега, ако иска надежди да ходи да си пуска темата в Семейните и там ще си й обясните как да си го котка този и да му вади душата с памук.
Пък ний тука да й обясним разни други неща. Става ли така?

 gydi     
Ние тук сме крайна инстанция и здравия разум..... Мммммдаааа, за да е подготвена жената за евентуалните нежелани последствия е добре да се вслуша в разума на препатилите  smile3521

 Иначе и аз искам да вярвам че чудото ще се случи но .....


dara77, добре дошла сред нас. Радвам се, че ти е уютно и приятно в нашето форумче/семейство..... То ние ако не си го направим такова няма кой хахаха
Не се притеснявай да съветваш и да питаш. Може да започнеш тема в която да се представиш и да зададеш въпросите си....
Мда, силни сме и куража не ни липсва, но да ти кажа нямаме друг избор хаха

Мисля, че ще е добре ако пускаш мненията си в един пост Wink

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 04:34 от kiara

# 139
  • Мнения: 660
Здравейте пак,историята вече поне има край и обяснение,предаде ме заради жена която познава от месец,която ни познава и двамата и тязи нещастница да при положение че знае че чакаме бебе да направи тази мизерия,всъюност не'астниците са те двамата,тя щеше да се жени сега другият месец и си отменила сватбата заради бившият ми боклук,зарязала мъжа си пред олтара дето се казва.що за нещастни хора,не мога да повярвам че има толкова боклуци,тя си мислела че той е богатият хахаха,а всъщност аз му вдигнах стандарта на смешника,без мене той е дни нищо,благодарение на мене излезна от блатото,но таке нпарави на някой хубаво да ти изсере на главата!!!

# 140
  • Мнения: 720
Здравейте пак,историята вече поне има край и обяснение,предаде ме заради жена която познава от месец,която ни познава и двамата и тязи нещастница да при положение че знае че чакаме бебе да направи тази мизерия,всъюност не'астниците са те двамата,тя щеше да се жени сега другият месец и си отменила сватбата заради бившият ми боклук,зарязала мъжа си пред олтара дето се казва.що за нещастни хора,не мога да повярвам че има толкова боклуци,тя си мислела че той е богатият хахаха,а всъщност аз му вдигнах стандарта на смешника,без мене той е дни нищо,благодарение на мене излезна от блатото,но таке нпарави на някой хубаво да ти изсере на главата!!!





само като станеш отново сексоугодна/май няма такава дума.../да не се завърти отново Naughty

# 141
  • Мнения: 4 458
предаде ме заради жена която познава от месец,която ни познава и двамата ................тя щеше да се жени сега другият месец и си отменила сватбата заради бившият ми боклук,...........

 smile3515
сигурна ли си че се познават само от месец?

ама че нещастници! Каква тая любов такава че за месец толкова да се разпали и да ги заслепи....   smile3527   ignore2

Силна прегръдка за теб и смело на пред  Peace 
Знам че не ти е до шеги, но що не се съберете с нейния бивш  Joy

# 142
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
предаде ме заради жена...
Мда, на това ми приличаше от самото начало...

Каква тая любов такава че за месец толкова да се разпали и да ги заслепи.... smile3527   ignore2
Може наистина да е и за повече от месец, но и никаква любов не е, чиста физиология - според мен поне.
Което не изключва варианта да припълзи обратно, но след дадените от Ирра подробности по-скоро ще го направи, ако закъса и финансово Twisted Evil.

# 143
  • Мнения: 911
... при мен по-рано се сети, че вече не ме обичал - като видя теста с двете чертички...не веднага ама след месец го реши!...Обаче той сега пак така е подходил при очакване на още едно дете от друга жена!...Говорих и с него и го питах - добре, защо се събираш с някоя жена, а като дойде бебето те няма?! Ми такъв бил, нещо му ставало страшно, ограничавали му свободата, а той не искал! Не можел да живее цял живот с един човек и затова да си тръгнел на време.....
Та нещо такова прозирам и в твоя БНД...само да не се окаже, че ти си тази втората на мойто БНД...че майтапа ще е пълен тогазка Joy Joy Joy Joy Joy

Моргана!!!......чета чета и...все едно аз съм ги писала тия редове  Sick ти.........да не си на моя БНД предходната?!! сериозно........просто...такъв бил, нещо му ставало страшно, ограничавали му свободата..........това са дословно рекликите на моичкият  #2gunfire

Иррра,
не се измъчвай...много, ако можеш  Confused
ще го мислим после = сега да родим живи и здрави бебета, пък да си пазим нервите за следродилната депресия  Mr. Green
нямаше да ти е по-лесно, ако те беше зарязал по-рано или малко след раждането - аз го играя първия вариант. повярвай ми, ужасно е да изкараш почти цялата бременност в мъчителни въпроси кой/как/какво, ама защо?...
а след като е способен да те зареже в 8-ия месец, значи е било само въпрос на време - нескопосник!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Тия нашите семедарители не заслужават дори и времето, което им отделяме тук (ама то е за да си лекуваме нашите души).

Почети малко из тоя форум и...ще се почувстваш по-добре.

Горе главата и майната му на твоя боклук!

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 18:23 от trayana

# 144
  • Мнения: 911
слаб му излезна ангела,4 месеца не можа да издържи без секс,всички ли мъже са такива ..нямам думи......
някой ако познава изключение - моля искам само веднъж да видя  Praynig Laughing Embarassed

И АЗ!!! И АЗ...поне да видя!!!!!!! Sunglasses

# 145
  • София
  • Мнения: 6 477
Trayana, може и да сме от общ харем, знам ли? Тук имаше съмнения, че моя БНД и тоя на Ирра са един и същ, ама не са...Братя-близнаци по лайнарщина..сори за израза.... Изчетох твоите постинги, ама виждам, че ти имаш още само месец до събитието - лице в лице с бебо...А моя убостинк ще чака до есента да си види второто отроче...Иначе таман съвпадаше да сме посестрими с полубратя-полусестри деца! А и моя БНД има малко дете - миждаш на лентичката, че малката е на 3.5 годинки.....Иначе вадени по калъп - Ни ми зимайте свободата.....и свободата!

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 02:13 от Morgana

# 146
  • Мнения: 1 425
Човека изглежда се появи отново.

# 147
  • Мнения: 660
отново аз:),историята продължава,изглежда наистина таткото  на бебето ни има сериозни проблеми с психиката си,оказа се че всъщност жената не е горе споменатата а просто един боклук за няколко вечери,а аз като идвах да си взема багажа за малко да разваля една сватба.как не го беше срам да излъже така долно ,че това е жената и аз като я срещнах с бъдещият и мъж ,те двамата усмихнати купуват всичко за сватбата си,и аз ама как така,вие ще се жените ли и те ами защо да не се женим и ме гледат като телета,викам и нищо-нищо,ако бях започнала с агресия и скандал сега щеше да има тежки последици,заради този идиот бившия щяхме да провалим сватбата на нищо подозираши хорица,които той замесил ей така да ме нарани и отмъсти,голям комплексар излезе ,сега ми плаче,звъни нон стоп,дойде снощо да говорим,сглоби кошарата на бебко и нон стоп плаче колко много ни обичал и каква мизерия направил,почна да разглежда бебешките неща и се разплаче,мъчно ми е като го гледам,но не мога да му простя това което направи,поне си призна сам че е боклука той и безхарактерен,мисля че има голяма ледена стена която изградихме между нас,незнам дали ще може да се разтопи,не искам и да мисля затова,страх ме е,объркана съм,но мисля че е по добре май да продължа сама,не мога да си позволя пак да му избие чивията,не му вървял бизнеса,натоварило го това че съм по болници,че нямал опора в  никой,аз не съм го подкрепяла о както съм бременна,пренебрегнала съм го,и той изпушил,е да ама не го оправдава да води чужда жена в леглото където сме спали двамата и бебко е създаден,поне това да не беше правил,писна ми от мъжете,всички са такива идиоти..... #2gunfire #Cussing out

# 148
  • Мнения: 1 425
..писна ми от мъжете,всички са такива идиоти..... #2gunfire #Cussing out
Това че твоя мъж е идиот не значи че всички сме такива.
Изглежда все още има щанс да се съберете. Помисли си сериозно дали човека си струва да го прибереш. Вярно е големи мизерии ти направи, но само ти преценяш дали има шанс или да го отсвириш. Момента не е от най-удачните за взимане на такива решения с всички хормони които се вихрят в теб, но какво да се прави - важните решения обикновено се взимат в тежки моменти. Аз бих ти препоръчал да не взимаш крайно решение а да си дадеш време да помислиш и да кажеш на мъжа си същото - че искаш време. Също така да видиш в следващия месец как ще се държи - дали наистина има признаци че му е дошъл акъла или е било само момент на просветление.
От мен съвет - пусни тема в "Дом и семейство" - попитай там дали на някой му се е случило подобно нещо и дали след това нещата в семейството са потръгнали. Нищо лично против момичетатат в този раздел ("Сами родители") но при тях историите са завършили с раздяла, а това влияе на гледната точка. И не са много наясно с това какво искат мъжете и какво може да се очаква от тях (нас).

# 149
  • Мнения: 1 952
Абсолютно подкрепям Panther.
Един шанс, но само един можеш да дадеш. Все пак това е човека, който обичаш и който е баща на детето ти.

Общи условия

Активация на акаунт