Подарявам сладурски котета.

  • 11 998
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 540
Страшно са сладки котенцата! Приличат ми на този бандит, дето му търся дом /в подписа ми/.
Пожелавам ти бързо да им намериш любящи стопани!

П.П. И на мен си го пожелавам - да уредя писанчето!

# 76
  • Мнения: 2 371
Една хубава новина Grinning
Белия сладур си намери нови стопани Heart Eyes
Сега остана само черно-бялата котана Peace
Благодаря rorrr Hug

# 77
  • Мнения: 9 095
аз вече ви обърках със сестра ти, но да ти кажа че много се радвам и надявам скоро да подарите и него Hug

# 78
  • Мнения: 520
Aз идвам ад докладвам, че бялото коте вече се радва на вниманието на новите си стопани, които са младо семейство и много обичат котки.
Днес нашият приятел беше рожденник и си пожела котенце, но не породисто, а точно такова. Много се радвам ,че се сетих, че съм виждала по подписите ви ,ч е се подаряват котенца във Варна и така направихме и котето и стопанина му щастливи. Купихме му легло, тоалетна, храна , играчки и преди малко го оставихме доволен да спи при новото си семейство. Обещавам да го снимам след време като порасне и да ви го покажа пак. Благодаря още веднъж, а и най-странното е , че аз самата имам фобия от котки, но този е голям карасавец и може и да се сприятелим Peace

# 79
  • Мнения: 1 299
ехаааа, радвам се, че най-накрая котетата намериха стопани
стискам палци и за последното  Peace

# 80
  • Мнения: 3 050
elly_G много се радвам, че котенцето е добре Hug
Ще се радвам в бъдеще да го видя, защото имам съмнение че ще стане яко котараче-доста си похапва. Сладур!
А това коте, което остана, преди беше по оплашено, но не знам какво му стана сега- Постоянно иска да е с някой от вкъщи и като ходи му се умилква до побъркване, мърка с бясна скорост и много ама много любов раздава Crazy Явно се разкри вече какъв характер е. Влюбен  Two Hearts Two Hearts То всъщност е момиченце. Цяла вечер вчера мърка с мен Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 2 371
elly_G благодаря ти много за информацията Hug
Ще чакаме с нетърпение новини за малкия котаранчо Grinning и да кажете как сте го кръстили Wink Много се радвам, че е бил желан подарък на вашия приятел Grinning

# 82
  • Мнения: 2 371
Нови снимки на писаната, която си търси дом Heart Eyes








тези са ми любимите Heart Eyes на тях си личи как умира от кеф, че спинка на леглото. Много мърка и мачка с лапички губера Grinning
Дори сега, докато публикувам новите снимки, тя обикаля по бюрото и се чуди как да ми привлече вниманието Laughing Голямо умилкване пада Laughing

# 83
  • Мнения: 5 317
страшни снимки,голяма красота е това коте. Hug

# 84
  • Мнения: 9 095
каква е глезена Hug много се радвам че остана само тя, дано и тя скоро си намери дом Hug

# 85
  • Мнения: 2 371
Още две снимки на маца Grinning Heart Eyes


# 86
  • Мнения: 2 371
Расте и дебелее Laughing




Общи условия

Активация на акаунт