ЕЛЕКТРОННА ПРОТЕСТНА КАРТИЧКА

  • 4 216
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
И аз в кюпа  Mr. Green.

Да попитам, какво се очаква да стане след тази инициатива? И тъй като аз, специално, съм извън страната, как да разбера какъв е бил ефекта и колко хора са подкрепили тази инициатива?


Дано повече хора се включат и във всеки дом изгрее поне една детска усмивка!  Hug  Peace

Преди време имаше подобен протест с буркани с цветя пред НЗОК /Здравната каса в София/  и електронни протестни картички.
След този протест НЗОК се вслуша в сдружение "Зачатие" и ни покани на срещи за обсъждане на програмата ин-витро.
Протестът през НЗОК  имаше ефект, вече ни приемат и канят като пациенска организация.
Обаче НЗОК няма  възможност да отделя повече средсва за ин-витро, отколкото  в момента.
Затова ние направихме среща с представители на Министерството на Здравеопазването и Министерството на Труда и Социалната политика с искания стерилитетът да бъде включен в Национална програма и Стратегия за борба с демографския срив. Тоест държавата да помогне на двойките с репродуктивни проблеми, за да родят деца, които ще бъдат бъдещи данъкоплатци.
Преставителите на министерствата обещаха, но отгогава нищо не се промени.
Надяваме се като им напомним и покажем колко сме много и колко сме силни да има отклик и Държавата да помогне на 15% от населението на България, което е с репродуктивни проблеми.

Благодарим на всички за отчивчивостта.

Последният и-мейл от изредените е служебен, с цел да преброи подкрепилите протеста. Ще публикуваме резултата.

Тази година протестът е значително по-мащабен, освен в София ще има паралелни протести в Бургас, Варна и Пловдив.

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 20:33 от Lali

# 16
  • София
  • Мнения: 626
Изпратих! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 242
Аз също изпратих и се надявам да има очаквания ефект.  newsm10

# 18
  • Мнения: 125
Изпратих!    Peace

# 19
  • Мнения: 7 723
Подкрепям и аз, но незнайто за мен защо не мога да я пратя на нито един адрес.... newsm78

# 20
  • Мнения: 5 255
Пуснах без проблем  Peace

# 21
  • Мнения: 804
Изпратих. Стискам палци да има ефект.

# 22
  • Мнения: 505
Изпратих на 4 от посочените адреси, дано помогнем , дори и мъничко  Peace

# 23
  • Мнения: 186
Добро утро   bouquet

Изпратих на всички адрези, моля се да има ефект от тази инициатива  Hug Praynig Peace

# 24
  • Мнения: 862
И аз изпратих, че и текст има написах, дано се осъзнаят малко.

# 25
  • Мнения: 7 716
Изпратих на 4 от посочените адреси, дано помогнем , дори и мъничко  Peace

Моля ви, изпращайте на всички адреси. Последният също е важен, защото е служебен и брои картичките.

# 26
  • София
  • Мнения: 303
Изпратих до всички!
Дано все пак някой се вслуша в нас! Praynig

# 27
  • Мнения: 249
Изпратено!!!   Peace

# 28
  • Мнения: 2 891
И аз изпратих  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 491
Изпратих на всички адреси, дано има ефект Peace

Общи условия

Активация на акаунт