миссед аборт

  • 1 894
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 10
здравейте,момичета
бих искала да чуя вашето мнение за моята история.
Прокървих в 7 г.с./не се виждаше гес.сак,а само удебелена лигавица на матката/,отидох в болницата  на преглед ,приеха ме със съмнение за извънматочна брем.След това ми казаха ,че" май върви на мисед"  и ме кюртираха ....Незнам.Просто имам чувството ,че ме претупаха.Как мислите вие?
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 4 700
Миличка, съжалявам zа това , което си преживяла. В 7г.с. би трябвало вече да се видят и сърдечните тонове. При мен се видяха дори в 6 г.с. Може би е било кухо яйце.
Важно е сега да вzемаШ антибиотик и след 2 до 3 седмици пак да идеШ на преглед, zа да види лекарят дали матката се е иzчистила. Аz бях и след като ми дойде първия път след абраzиото, zа да съм сигурна, че всичко е наред.   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 919
много е гадно това което ти се е случило..и аз преживях подобно на теб ...7г.с Кухо яйце виждаше се само удебелена матка....много тежко го прежиявх ..казаха ми да с епазя от забременяване 6 месеца....ама ......това не е вярно...щом се почувстваш готов и деистваш...на 29.12 ми беше аборта..на 24.01 ми доиде и .......ха познаи доиде ли ми после хахаха виж линииката ми за справка.само няма да се отчайваш..давай смело на пред и пожелавам ти едно красиво бебе!!!

# 3
  • Мнения: 10
благодаря ви момичета
galentinass ,абразираха ли те теб?

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не мисля нищо, но се надявам да е имало смисъл от кюртажа.
   Дано се възстановиш бързо и подновите опитите съвсем скоро.   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 324
vivian1234 , много съжалявам Sad
 

# 6
  • Мнения: 1 335
vivian1234, съжалявам много за това, през което си минала!! Hug Аз съм с мисед в 10 г.с., стават тия неща. Много е тежко, зная, но понякога просто нещата страшно се объркват .. Cry
Желая ти да си силна и скоро да почнете опитите отново! Този път със сладкоо пухкаво бебенце накрая! Имай вяра, миличка, ще успеете!!
Пиши като ти докривее, момичетата тук са много мили!  bouquet

# 7
  • Мнения: 10
Наистина сте много готини всички тук...
Интересното е ,че преди да се случи това не бях много сигурна ,че искам дете в този момент!
А сега много ме тормози това и поне разбрах ,че наистина искам да имам бебче.Дори постоянно търся причината за случилото се.Спомням си ,че няколко дни преди закъснението ми излезна огромен херпес на устата- дали има връзка според вас?

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 12:16 от vivian1234

# 8
  • Мнения: 108
vivian1234, съжалявам за случилото се с теб.Зная колко боли .Но гледай смело на пред .и на мен ми се случи в 18г.с. на 06.03.и .....сега пак съм бременна - надявам се всичко да е ок.Не търси причините - само си причиняваш повече страдания ....Просто така се е случило...

# 9
  • Мнения: 122
Днес и моето бебе ве4е го нямя -лекарите казаха мисед аборт-отчаяна сам

# 10
  • Мнения: 1 335
temenu6ka, силно и тихо те прегръщам!!!!!!! Hug Ужасно съжалявам  Cry
Миличка, думите са излишни нататък .... С теб сме, аз и всички момичета Hug
Ще имаш бебенце. Ще видиш!  Hug  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 595
temenu6ka, съжалявам, мила...Силна прегръдка и от мен. Ако имаш нужда от нещо, знаеш, на линия сме.....

# 12
  • Мнения: 122
Благодаря Embarassed

# 13
  • Мнения: 10
temenu6ka,казват че господ ни изпраща такива изпитания , с които можем да се преборим....бъди силна.....и това ще отмине.
И ОТ МЕН ПРЕГРЪДКА!

# 14
  • Мнения: 10
adi 75-мерси за подкепата
желая ти безпроблемнна бремменост,стискам палци !

# 15
  • Мнения: 2 422
Теменушка ..............Вивиан1234 ............
 Weary smile3518 Weary smile3518 Weary smile3518 cry cry cry Просто думите са излишни.

# 16
  • Мнения: 122
Дано господ ми даде сили да се справя EmbarassedОнзи ден ме приеха в Маичин дом с леко кафеникаво зацапване и казаха че всичко е наред а всъшност плода не се е развивал прокарвих след 2 дена отидох пак и казаха че ште ме кюртират след което започнаха да ме разкарват по етажите бях потресена отидох и го направих в Свети лазар поне там бяйа любезни !Има ли лекар кам които да се обарна с този проблем а и отгоре на всичко сам и с високо кръвно просто нямям думи

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте! И аз преживях 1 мисед аборт преди 4 дни-чувствам се отчаяна и просто незнам как да се справя. Интересува ме какво ви предписаха да пиете, какви изследвания е нужно да се направят и в кой момент точно. Много ми се иска да забременея отново, макар че ме е страх, но не ми се иска да чакам -това допълнително ме убива. С голяма болка прочетох написаното от Вас по тази тема и определено знам какво ви е и на вас. Това, което ме държи, е мисълта за момента, когато ще започнем да опитваме отново. 

# 18
  • Мнения: 10
Rozi ,миличка съжалявам,много е гадно!!Моя аборт беше на 14 май,бях съсипана,но колкото и да ти е трудно да повярваш,ще се справиш.Моят лекар ми каза да чакам 6 месеца, но аз съм       решила да изчакам 3 цикъла и да почваме отново.Тази мисъл ме крепи на този етап!!
Ина4е на мен ми изписаха антибиотик някакъв-пих го 5 дни и едни вагинални ампули против инфекции --е4дна дневно преди лягане-14 дни.Отидох на контролен преглед 4 дни след абразиото.Мисля ,че е добре да изчакаш след първия цикъл да си пуснеш  изследвания .Аз си направих за хламиди,тромбофилия и фактор 5 на лайден(май така се казваше)
Не се отчаивай рози,казват ,че шансът да се повтори е минимален.  bouquet

# 19
  • Мнения: 135
Бъдете силни аз см със мисед. Преживяхго миналата година Август в 8г.с  Чаках длго време но психически не бях готова. Но миналия месец  започнахме бебеправенето. Бяха ми казали чакане 6м. Но сега см при нов гинеколог, които ми сподели ,че се чака след абоорт 3м.  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 324
Здравей Rozi.30,

Много, много съжалявам Sad

Има горе в подфорума една закована тема за абортите. Погледни там, коментирали сме кой какво е пил. По принцип би трябвало след кюретажа, да ти назначат някакъв антибиотик за да предотврати евентуална инфекция или възпаление.

Но не се лекувай сама, питай лекаря си!

# 21
  • Мнения: 2
БЛАГОДАРЯ ВИ!Понякога човек има нужда от няколко топли думи, които да внесат поне малко светлинка в душата и да му дадат надежда, че на този свят има и хубави неща, и те може би скоро ще му се случат.
Желая Ви късмет и разбира се много положителни емоции. Всички го заслужавате!

# 22
  • Мнения: 845
Мили момичета, една голяма прегръдка от мен  Hug, ужасно много съжалявам за това, което се е случило с вас  Sad Преди три години и аз направих миссед аборт с 10 г.с. Преживях го вътрешно, не споделях..... Знам какво вие, но знайте, че всяко зло е за добро и след черните облаци и силната буря изгрява слънце   Nature Partly Sunny Благодаря на Господ, че ме дари с щастието да бъда два пъти майка. Като забременях ужасно много се притеснявах, особенно около периода, когато направих аборта. Но моята лекарка беше убедена, че много рядко се получават два или три пъти такива случай. Може би е искала да ме успокои. Просто искам да ви кажа, да не се отчайвате и след време правете отново опити и най-чистосърдечно ви пожелавам скоро време да гушкате своите слънчица живички и здравички  Hug

# 23
  • Мнения: 122
благодаря ви за подкрепата дано и аз успея следваштия път Peace

Общи условия

Активация на акаунт