"Дневникът 18" - махаме килцата теЖки, за да турим къси дрешки

  • 18 872
  • 701
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 890
Good  morning  BEAUTIFUL ladies!
Яд ме е на себе си за вчера, но сега е решено поне, че черешовите дни няма да са 15 а ще са 20. Та да ви кажа свинчо вчера каква "черешова" диета изкара. С черешите започнах, после ядох ягоди, корнишон, домат и 2 чушки и за капак на всички изсмуках и няколко бонбона олипс. Сега мисля, че заради това нямам спад, защото съм същите кг като вчера, а тези дни го очаквах. Много съм зле. Да не говорим, че си мислих да отида да си купя някакъв ръжен хляб или такъв с трици, за да си сложа нещо, което може да се дъвче... ДОБРЕ ЧЕ НЕ ГО НАПРАВИХ! И така днес със нови сили - целта ми е до записването другата неделя да съм под 51 дори това да е 50.9! След малко от 12 отивам на аеробика и към 8 мисля да потичам на стадиона за втора тренировка. Ще ям днес череши само като максималното количество, което съм си разрешила е 500 гр.
Сметанке, това едва ли ще те успокои, но някои сме сами повече от година  Joy  hahaha  Joy А колко искам да се влюбя и да летя по облаците. Тогава отслабването е толкова приятно... чак се размечтах
mimival, ти да не живееш в моя блок?  rotfImbo все някакви проблеми - канализация, асансьор, вход, осветление, а за някои от съседите да не говорим...

# 46
  • Мнения: 3 453
Good  morning  BEAUTIFUL ladies!
Яд ме е на себе си за вчера, но сега е решено поне, че черешовите дни няма да са 15 а ще са 20. Та да ви кажа свинчо вчера каква "черешова" диета изкара. С черешите започнах, после ядох ягоди, корнишон, домат и 2 чушки и за капак на всички изсмуках и няколко бонбона олипс. Сега мисля, че заради това нямам спад, защото съм същите кг като вчера, а тези дни го очаквах. Много съм зле. Да не говорим, че си мислих да отида да си купя някакъв ръжен хляб или такъв с трици, за да си сложа нещо, което може да се дъвче... ДОБРЕ ЧЕ НЕ ГО НАПРАВИХ! И така днес със нови сили - целта ми е до записването другата неделя да съм под 51 дори това да е 50.9! След малко от 12 отивам на аеробика и към 8 мисля да потичам на стадиона за втора тренировка. Ще ям днес череши само като максималното количество, което съм си разрешила е 500 гр.
Сметанке, това едва ли ще те успокои, но някои сме сами повече от година  Joy  hahaha  Joy А колко искам да се влюбя и да летя по облаците. Тогава отслабването е толкова приятно... чак се размечтах
mimival, ти да не живееш в моя блок?  rotfImbo все някакви проблеми - канализация, асансьор, вход, осветление, а за някои от съседите да не говорим...

Мила, я по-бодро.Ще влезеш в час! Hug  bouquet

Ти да не си и ти от Пловдив, я на следващата слеща в Пловдив да пристигаш! Hug

# 47
  • Мнения: 890
това с тая картинка с човечето и кафето не знам защо излезе така - бях написала на неговото място morning
П.С. ако напишете морнинг с английски букви да знаете, че се получава това лилаво човече с чашата!

# 48
  • Мнения: 890
Kpuccu , не от София съм, но като правите среща в Пловдив колко му е да запаля колата и да дойда    car003 Разстоянието не е много. Ще се радвам да се запознаем, а и в Пловдив има прекрасни магазини (дано съм поотслабнала до тогава)

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
това с тая картинка с човечето и кафето не знам защо излезе така - бях написала на неговото място morning

Каквото и да си написала, пак същото човече - значи това е положението.Да пийнем кафенце, тогава Mr. Green

# 50
  • Мнения: 890
КЛОНКА да бе и аз го видях неканено, че е излезнало за втори път. Морнинг на английски като се нашише се появява... ама ние нека си пием кафенце Simple Smile

# 51
  • Мнения: 6 958
КЛОНКА знаеш ли аз не разбрах на каква диета си обаче  newsm78 Не се изнизвай по тънката линия, а кажи веднага и давай да ги мориме килата, че много зле положението...  Mr. Green Аз имам сили днес -> как няма да имам вчера изядох 1/2 шоколад  Sick Но съвсем скоро ще здам багажа  Tired Най голямото гориво си е шоколада, каквото и да си говорим  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА да бе и аз го видях неканено, че е излезнало за втори път. Морнинг на английски като се нашише се появява... ама ние нека си пием кафенце Simple Smile

Ние схванахме, спокойно Laughing
А и човечето си го бива, много е свежарско Joy

# 53
  • Мнения: 178
Добро утро  Flutter И аз си пия кафето, но сега минах през кантара и той отново ми показа тези +200гр  smile3511 Но днес
ще се постарая малко повече и дано утре да ги няма  Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 2 840
Миранди, още стоя гладна, смуча кафе, пуша и размишлявам над това какво да подхвана.
Вчера уж карах някаква безвъглехидратна - хапнах пушена сьомга с каперси, ама ми се видя въз солена, та я гарнирах и с едно меко сирене, Филаделфия май беше.После с детето ходихме по градинките, та там гушнах и една скара - тройка кюфтета.После връчих малкия на мъжа ми и забих с една приятелка да й гледаме новия строящ се апартамент, после кафета, лафче, та до 10 часа вечерта.КАто се прибрах....ох...добре, че не бях готвила, мъжете се бяха справили с това, което има в хладилника.А аз започнах - луканка, пак сьомга, синьо сирене, някакво филе Елена имаше - ина него не му простих...и за капак доизядох шоколада с подсладител, дето ми е за "спешни" случаи.
Резултат - същите кила.Добре, че не съм наддала, щото щях да се гръмна.

Та затова сега стоя гладна и мисля.При мене всеки режим задължително трябва да почне с поне два дена глад.Така ми изчезва апетитът, а и влизам в крачка с 1-2 свалени килца.Ако почна с ядене, няма спасение.Зорът е да издържа поне един ден на глад, ама....не ми се получава, бе. Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 1 254
клонка имам една специална 4дневна диета за теб. Почва се първия ден на чай и после за три дни си пречистваш организма и си готова да смъкваш килцата надолу. Смятам да я почна от днес. Тъй като виждам че и ти гладуваш, може да я караме заедно. Ако искаш хвърли й едно око тук iи кажи дали си навита да я правим заедно Simple Smile
http://www.aquadanceltd.com/sn/dieta%20wmykni%20se%20w%20banskiq.doc
 

# 56
  • Мнения: 936
Привет и честита нова тема!
При мен няма промяна, само в ханша съм -1 см.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Мис каприз, хубава диета.
Първият ден си е глад - чай с мед.Аз засега съм на кафе, но мога да си доставя чай.
Следващите дни са доста разнообразни.Мога да избягвам препечения хляб, защото в десет часа обикновено не мога да съм около тостера, както и в 4 следобед.
Но основният принцип го схващам и не е чак толкоз трудно.
Ако днес издържа на глад - чай/кафе - пиши ме с тебе, за останалите три дена Simple Smile

А липсата на сол направо ме убива, обаче, явно всички диети я изискват.

# 58
  • Мнения: 6 889
Обяд- 2 домата с моцарела, вечеря-зелена салата с риба тон.
Да ти кажа покрай тази твоята моцарела и на мен много ми се дояде (това беше още миналата седмица), та сега съм се запасила с 5 и смятам по една на ден да ям Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 254
Клонка, много се радвам. Можеш да замениш препеченият хляб със сухари /продават се по магазините/
Между другото аз 100% няма да мога да направя съвсем примерно първия ден заради кърменето, но смятам по една лека супичка за обяд и вечеря, че няма да навреди.
солта задържа водата в организма. когато яденето е безсолно то е и безвкусно и се яде по-малко  Hug затова е без сол

Общи условия

Активация на акаунт