Зелева супа-има ли желаещи?

  • 17 997
  • 535
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 928
Направо се побърках аз.Забравих да ви кажа какво ми се случи онзи ден: готвих на моето слънце една пилешка супа, ама сложих морковче и пиперчица и месцето беше доста .И вече всичко готово-застроих супата и като я погледнах - супата без фиде  newsm09 гледам и не вярвам.... smile3521 До сега не ми се беше случвало да сготвя и да съм забравила да сложа някой продукт  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532   така че мен може да ме пишете в черната книга за най-злетата  smile3517 smile3517 smile3517 smile3517

даааа, babka_jabka, наистина си имаме най-хубавата професия   pletka
Покупките ми не са много, ама всичко много ми харесва  Joy
Утре ще ида да си взема едни обувки, че си ги харесах, а забравих да се върна  smile3555 smile3555 smile3555
Хайде до   love001

# 31
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте зеленца!  newsm47 Рупате ли, ммм?  smile3503

Благодаря ти Петя за милите думи!  newsm51 Е на срещна ме , то  може ли да се подмине такъФ шемет кът мен.  smile3532 Колко и да ми е криво , не си избивам комплексите във форума.  smile3521

А ти пепитка си шемет втори ранг.  smile3534 Ако се родят други кат нас , да знаете няма да се отгледат.  smile3533

Лек , успешен и зеленчуков ден!  newsm08м Повече супа , повече минусчета.  newsm03

# 32
  • Мнения: 1 765
Добро утро зелчици!  Hug Как се чувствате?

Как мина първия ден, бабка-жабка е екстра така като гледам...

Днес ще съм на салатки, комбинирани, домати, краставици, зеле и печена чушка, а вчера приключих с една купа череши ( май се поолях ), обаче след чинията супа в корема ми имаше възстановка на френската революция  Blush Та така, вечер ще хапвам от домашната супа, а за през деня ще си купя капсули, защото една чиния ми се струва твърде малко.

  bouquet

# 33
  • Мнения: 928
Скъпи гости,
заповядайте довечера в новоткрития ресторант край брега на реката - до редените тополи " Зелка и празка"
днес има примонция и заведението черпи
 

Заведението предлага
Специалитет на майстора - Зелева супа
Специалитет на заведението - Зелева супа / пасирана /
Основни ястия - над 20 вида зелеви супи
Гарнитури - Зелева супа / редена /     това малко трудно се постига,но клиента винаги е по-важен  Joy
Десерт - Плодова салатка от зелева супа гарнирана със сметанка
За вашия комфорт през вечерта ще се грижи Господин-Управителя

Елате и се уверете сами smile3521

# 34
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Никакви проблеми нямам със супата.  newsm60 Засища ме много , даже и в момента ми е сито на шкембака.   jumpuu Вчера бях на 3 порции супа , 2 резена пъпеш , 2-3 резена диня и една ябълка. За сега си пия  kaffeetrmker_2 и още не съм вкусвала нищо.  newsm03

# 35
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  doh пепита ти ме #Sniper с това предложение.  Joy Joy Joy rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ти ще бъдеш ли на срещата?  hahaha Менюто е превъзходно , да заповядат всички желаещи.  smile3532

# 36
  • Мнения: 928
Аз ще посрещам и настанявам гостите   newsm62 newsm62 newsm62

Днес ми е последен ден, утре ще си почина и вдруги ден ще си забъркам една супа, ама не обещавам, че ще я ям  Sick
 lovekiss lovekiss lovekiss

# 37
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз ще посрещам и настанявам гостите   newsm62 newsm62 newsm62

Днес ми е последен ден, утре ще си почина и вдруги ден ще си забъркам една супа, ама не обещавам, че ще я ям  Sick
 lovekiss lovekiss lovekiss

Айде де , не е толкова гнусна, на мен ми допада.  newsm10

# 38
  • Мнения: 928

Айде де , не е толкова гнусна, на мен ми допада.  newsm10

Докато не пробвам нема как да разбера  Peace Peace Peace

# 39
  • Мнения: 533
Тази диета се предава от уста на уста и е една от най-популярните у нас, а и по света. По принцип произходът й се свързва с предписваният хранителен режим за болни с наднормено тегло за бързо отсалбване преди хирургическа намеса.

За разлика от останалите диети, при които се препоръчва пиенето на колкото се може повече вода, при тази не е задължително да достигате до минимума от литър и половина, особено ако ядете често от супата, единствено когато се ползват хапчетата е обратното ,по 2 /3 литра на ден .Прекаляването с всяко нещо е вредно, включително и поемането на течности.  newsm62

Ето и нещо забавно извън темета.
http://forum.bgkulinar.net/link.php?url=http://www.funelite.com/bg/jokes.php?i=44

# 40
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo е те такъФ Стамат ако си имам у нас , жиФ ше го закопам.  smile3532

Малиййй , че ние болни ли сме , бре?  newsm78 Нищо не ми е у ред , ма съм си добре.  smile3533 newsm62

Хапнах супата , два големи черпака , че нещо ме подгони глада.  Whistling Но сега съм сита и мога да живея с гладните.  hahaha

# 41
  • Мнения: 1 765
Пепита.... Mr. Green  Joy супата е невероятно вкусна.... Crazy Опитай, няма да сбъркаш...

Много симпатичен главен управител  Flutter само заради него си струва да се посети това заведение  Joy

Ох, тоя Стамат... hahaha бих го убила с поглед.... Joy

# 42
  • Мнения: 589
Здравейте, зелчици!
  Казах ви аз, че ще е веселба тук smile3532 Ама вие май не се теглите  newsm12
никой нищо не казва за резултатите. Аз не издържам и си се тегля всяка сутрин  goodscale Ако искате и аз няма да споделям и на края на седмицата да дам отчет. Засега съм доволна newsm44 . Сутринта хапнах два домата и 1/2 краставица на салатка с малко унисос. Олио и оцет не слагам и ми харесва. Сега си пия чашата със супа и после е кафенцето без нищо.
 Това е голяма идиотщина! #Shocked Много се посмях! smile3532

# 43
  • Мнения: 533
Обещавам да не ви е скучно. smile3532
Ще сме гладни и усмихнати.
Ето и нещо за отмора.http://crazydiamond.name/

# 44
  • Мнения: 4 770
Хей, то много весело тук!  И май все-повече става. Посмях се и аз със Стаматчо  ( Shocked Shocked Shocked), ама това е друга тема.
   Момичета, да ви питам има ти някоя от вас ниско кръвно, че аз бих пробвала супичката, ама ме е страх да не ми прилошее.   Cry

Общи условия

Активация на акаунт