Ранна бременност

  • 4 085
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
4еститооооооооооооооооооооо Hug

# 16
  • Мнения: 2 422
ЧЕСТИТО МИЛА ЛЕКА БРЕМЕННОСТ baloni baloni baloni

# 17
  • Мнения: 186
6tastlivka ЧЕСТИТО лека и спокойна бременност и после малко, сладко newsm32 и да му се радваш денонощно newsm44

# 18
  • Мнения: 286
Честито и гони от себе си онези мисли. Не им позволявай да ти развалят радостта.

Успех ти желая.

# 19
  • Мнения: 1 446
Честито, щастливке! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност
  bouquet
Веднага изгони лошите мисли! А на лекар иди след 7 дни закъснение, хем ще видите точката, хем ще ти определи термина.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито и от мен,мила!Лека и безпроблемна бременност и здраво и сладко бебче на финала!

# 21
  • Мнения: 2 422
Да пиеш повече вода ще се види по - добре на прегледа Grinning Grinning Grinning Peace

# 22
  • Мнения: 344
Да пиеш повече вода ще се види по - добре на прегледа Grinning Grinning Grinning Peace
Честито и от мен.Пожелавам лека бременност! Grinning

# 23
  • Мнения: 171
Благодаря на всички. Гоня лошите мисли и мисля само за бебко.Пожелавам на всички скорошни две чертички.....

# 24
здравейте .. извинявам се много че пиша в тази тема .. може би мястото не е подходящо но спешно се нуждая от съвет .. има ли вероятност д съм бременна ако момчето е било с белъо а момичето не .. като се има в предвид че той не се е изпразвал .. някои казват че преди да свърши момчето отделя 1 2 капчици сперма .. е възможно ли е,моля помогнете..като се има в предвид че ми е за първи път и имаше кървене но не по време на акта а 1 2 часа след това

# 25
  • Мнения: 117
6tastlivka, едно голямо честито и от мен  Hug Желая ти искрено едно хубаво бременеене  preggo

# 26
  • Мнения: 481
анонимче, ти душицо на колко годинки си? Със сигурност си хлапенце, щом незнаеш, че след като за първи път правиш секс (поне така подразбрах от поста ти) има задължително кървене, защото ти се скъсва девствената ципа. Аз не се дразня от въпроса ти, щото е видно, че си малка, но се дразня от факта че правите секс 11-12 годишни, а елементарна сексуална култура си нямате, има толкова литература,и тук и навсякъде, ама давай през къра - пък квото стане! И после ако стане белята (то детето не е никаква беля, ама за вс незрелите деца е) почват аборти. 40 000 аборта годишно, заради кефа и безхаберието! Ей на такива работи се дразня аз!
А по въпроса ти - вероятността да си бременна е 0,00000000000 (незнам още колко нули ще има) и 1, защото от капка сперма почти е невъзможно да се забременее

# 27
tai,благодаря .. пиша го защото се учудих че кръвта не е по време на акта .. четох и в други сайтове в който пишеше че без момчето да се е изпразвало няма как да стане .. а в други сайтове че тази капка съдържа сперматозоиди и е възможно да се забременее от нея .. честно казано съм доста объркана а и не отричам че постъпката ми беше адски глупава..затова се обръщам тук ..

# 28
  • Мнения: 225
здравейте .. извинявам се много че пиша в тази тема .. може би мястото не е подходящо но спешно се нуждая от съвет .. има ли вероятност д съм бременна ако момчето е било с белъо а момичето не .. като се има в предвид че той не се е изпразвал .. някои казват че преди да свърши момчето отделя 1 2 капчици сперма .. е възможно ли е,моля помогнете..като се има в предвид че ми е за първи път и имаше кървене но не по време на акта а 1 2 часа след това
И как точно стана работата през гащите на момчето, че нещо не ми стана ясно Thinking

# 29
didi-2,може да прозвучи малко вулгарно но той си го вкара заедно с белъото но не целия ..

Общи условия

Активация на акаунт