Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 юни 2007, 12:50 ч.

експресна диета???????

• 24 778
  • 78
  •   1
Отговори
момичета помогнете ми кажете ми някяква ефикасна диета при която да сваля 5-6 кг за седмица

# 1
  • под голямата лоза
Глад?  newsm78
Остави майтапа, ама се сетих за диетата със зелева супа- супер ефикасна е Peace

# 2
  • в къщи
предлагам ти режима на Пиер Дюкан.
Сега научих за него от форума, но мисля че ще е ефикасен http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197710.new#new

# 3
  • София
В последният брой на списание "Диета и красота" има такава диета точно за толкова кг.

# 4
  • КОЗЛОДУЙ
Глад?  newsm78
Hug Hug Hugкак подейства при теб че и аз мисля да почна тази магическа зелева супа???  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187961.msg3869440#msg3869440
попаднах на това,четейки темите.не знам как действа и се притеснявам от такова шокиране на организма и такова експресно отслабване,но всеки сам решава как ще се храни и  мисля,че е отговор на въпроса,който задаваш.
успех!

# 6
Знам една диета за 4дни се сваля 7 кг  зависи от организма но след това трябва да се ограничаваш от храната  1ден сутринта в 8 часа чай или кафе без захар в 10 часа 1чаша кисело млеко в 12часа 1 сварен кремвиш  14 часа 1 сварено яйце 16часа 1чаша кисело млеко 18часа 100гр обезсолено сирене и 1 домат   това се прави 4дни   дано да ти помогне

# 7
пробвала съм я свалих 6 кг но след това много бързо качих 1кг и половина започнах да се ограничавам с храната и в момента си подържам килограмите  рецептата съм я дала на мои познати които имат нужда от отслабване  много са доволни 

# 8
Знам една диета за 4дни се сваля 7 кг  зависи от организма но след това трябва да се ограничаваш от храната  1ден сутринта в 8 часа чай или кафе без захар в 10 часа 1чаша кисело млеко в 12часа 1 сварен кремвиш  14 часа 1 сварено яйце 16часа 1чаша кисело млеко 18часа 100гр обезсолено сирене и 1 домат   това се прави 4дни   дано да ти помогне
Диетата ми се вижда добра  Peace  Малко с това хранене под час е неудобно,но ще го преживея  Mr. Green 
В най-скоро време ще я опитам  Peace
А ти от колко кг започна и много ли имаше за сваляне ? Защото 6кг за 4 дни ми се вижда страшно много  #Crazy

# 9
Знам една диета за 4дни се сваля 7 кг  зависи от организма но след това трябва да се ограничаваш от храната  1ден сутринта в 8 часа чай или кафе без захар в 10 часа 1чаша кисело млеко в 12часа 1 сварен кремвиш  14 часа 1 сварено яйце 16часа 1чаша кисело млеко 18часа 100гр обезсолено сирене и 1 домат   това се прави 4дни   дано да ти помогне
пробвала съм я свалих 6 кг

В шок съм  Shocked Дори при плод и чай през 2 часа не мога да сваля толкова  Thinking

От колко кг. си тръгнала  newsm78

# 10
 На мен ми харесва, особено храненето през 2 часа   Mr. Green и ще я изпробвам другата седмица.

# 11
  • под голямата лоза
Глад?  newsm78
Hug Hug Hugкак подейства при теб че и аз мисля да почна тази магическа зелева супа???  bouquet  bouquet  bouquet
Веднъж си я правих- готвена, не от тая на хапчета...
спазвах стриктно режима и ефекта наистина беше поразителен-
5 кила за седмица...  Whistling
По- интересното е, че след като я свърших си запазих килограмите..  Wink

# 12
  • КОЗЛОДУЙ
Глад?  newsm78
Веднъж си я правих- готвена, не от тая на хапчета...
спазвах стриктно режима и ефекта наистина беше поразителен-
5 кила за седмица...  Whistling
По- интересното е, че след като я свърших си запазих килограмите..  Wink
Hug Hug HugЗначи утре съм в аптеката да си купя зелевата супа на хапчета щом си доволна ти  Embarassed ще пробвам и аз пък да става каквото ще!  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • КОЗЛОДУЙ
пробвала съм я свалих 6 кг но след това много бързо качих 1кг и половина започнах да се ограничавам с храната и в момента си подържам килограмите  рецептата съм я дала на мои познати които имат нужда от отслабване  много са доволни 
Hug Hug HugМила дай повечко инфо колко килограма си била преди да почнеш диетата и може ли по-дълго време да се прилага тази диета?  bouquet

# 14
  • под голямата лоза
Тц, казах че НЕ от хапчетата, готвих си я...  Wink
За хапчетата не мога нищо да кажа, не съм ги пила  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт