експресна диета???????

  • 40 158
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 770
Вие всичко ли, което ви кажат, пробвате?!   Shocked

# 31
  • Мнения: 1 289
Вие всичко ли, което ви кажат, пробвате?!   Shocked


Ne,само това.....Аз не пазя диети,но сега имам оооогггроомна нужда.

# 32
  • Мнения: 4 770
Радвам се.  Тъй де, олекна ми. Че то здравето не е майтап работа.
А би ли споделила колко имаш да сваляш, че чак пък огромна нужда. Едно обективно мнение никога не е излишно.   Flutter

# 33
  • Мнения: 1 289
Радвам се.  Тъй де, олекна ми. Че то здравето не е майтап работа.
А би ли споделила колко имаш да сваляш, че чак пък огромна нужда. Едно обективно мнение никога не е излишно.   Flutter



ОФФФФФФФФФФ имам 30кг.  да свалям   #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 2 331
не може ли просто да намалите количествата и да се съобразявате каква храна поемате?закъде бързате?сурови храни,месо ,мляко...какво повече е нужно на организма???организирайте времето си и яжте в едни и същи часове на интервали от 2-3-4 часа-както ви е удобно.и резултатите няма да закъснеят.ако включите и малко спорт!!!аз се чувствам прекрасно така!и свалям ненужните кг.-тези ,които съм натрупала през бременността и кърмаческия период.става!!!и е здравословно!!!

# 35
  • Мнения: 43
Аз също съм против вземането на всякакви хапчета, чайове, кафета и други медикаменти за отслабване.
Според мен метаболизма може да се увеличи чрез упражнения.
Защото не се знае каква е ползата и каква вредата от тези препарати. Всичко е реклама и бизнес!  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 684
Вие всичко ли, което ви кажат, пробвате?!   Shocked
Hug Hug HugОбменяме информация и имай в предвид че диетите трябва да се сменят на 10 дена заради метаболизма.........така,че не е лошо да си пробваме това което ни допада  bouquet  bouquet  bouquetУспех в диетуването bowuu

# 37
започнах четиридневната диета в неделя ще пеша резултата Peace

# 38
  • Мнения: 5
Иаз я започнах тази в четвъртък от 66кг. и днес следобед съм вече -1.Предполагам с по прецизен кантар резултатите ще са по добри тъй като в последно време само с диети се занимавам и усещам кога вървят нещата.Правих преди това една друга експресна от която съм много доволна.За 3 дни свалих 4 кила Grinning Преди това бях на Японската,но не чудото и едва за 7 дни направих -5кила.Абе общо взето с желание и постоянство не ти трябва много веме эа добри резултати.Аз за 10 дни направо се преобразих и се чувствам по добре.Започнах от74 и преди да започна тази за месец и нещо съм си върнала само 1 килограм!Успех на всички

# 39
  • Мнения: 4 770
Радвам се.  Тъй де, олекна ми. Че то здравето не е майтап работа.
А би ли споделила колко имаш да сваляш, че чак пък огромна нужда. Едно обективно мнение никога не е излишно.   Flutter



ОФФФФФФФФФФ имам 30кг.  да свалям   #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
  Е, само да не са 20, пък ти да искаш 30. Иначе няма лошо. Това са доста килограми и ако пробваш само с диети, йо-йо ефекта ти  е в кърпа вързан. А не вярвам да ти се гладува доживотно. Трябва промяна в самия начин на мислене и на възприемане на храната. Припомняй си винаги, че добрата храна ще ти помогне не само да отслабнеш, но и да се погрижиш за здравето си. Може и да навиеш някоя приятелка, коята има нужда от вталяване, това много стимулира. И най-вече - не изпадай в крайности!
  Успех!!!     bouquet

# 40
  • Мнения: 213
  bouquetпривет аз имам гастрит тежа 65кг а преди бях 48 висока съм 165см какво ще ме посъветвате как да ги сваля newsm78предварително благодаря newsm51

# 41
  • Мнения: 4 770
  bouquetпривет аз имам гастрит тежа 65кг а преди бях 48 висока съм 165см какво ще ме посъветвате как да ги сваля newsm78предварително благодаря newsm51
  Здравей, и аз преди имах твоите мерки. Сега съм около 60кг, но не съм доволна изобщо.  ooooh!
 Кажи нещо за начина си на живот, на хранене, за метаболизма, зодията, структурата и т.н., както и на какво ниво са познанията ти.  Това, че си с гастрит също е важно. Мога да те посъветвам ного неща (ако искам мога няколко теми да изпиша), но искам да знам откъде започваш.    bouquet 

# 42
  • Мнения: 213
  bouquetздравей от3 мес съм на черен хляб и обезсолено сирене. зодия близнаци.имам син на1год и10 мес.това е в общ смисъл

# 43
  • Мнения: 4 770
  bouquetздравей от3 мес съм на черен хляб и обезсолено сирене. зодия близнаци.имам син на1год и10 мес.това е в общ смисъл
      #Crazy #Crazy #Crazy
  А знаеш ли това колко е нездравословно - това еднообразие. Надявам се, че не си си докарала някой проблем. Лошото е, че и да си -  това се вижда после. Дано поне вземаш витамини.
  Колкото до зодията, за теб е характерно, че бързо сваляш и бързо качваш, или поне така трябва да е по принцип. Също така лесно задържаш течности.
   1 година и 10 мес е предостатъчно за да отшумят хормоналните проблеми и да се възстанови тази част от теглото, която може по естествен път.
 А имаш ли някакъв резултат от тези 3 месеца?   newsm78
   Най-общо те съветвам веднага да се откажеш от еднообразното хранене; предполагам, че си избрала тези точно продукти, защото се водят диетични, а и са засищащи.
  Ориентирай се към повече плодове и зеленчуци, както и чисти белтъчини - пиле, риби, морски продукти.  Похапвай и малко хляб, вземай витамини и минерали, също така може да пиеш какао и обезмаслено мляко - няма да ти навреди. Ако това не даде резултат, тогава може да понамалиш въглехидратите.
  За повече инфо виж и другите теми в подфорума за диети и отслабване.
  Успех!!!  Flutter

# 44
  • Мнения: 213
 newsm45ужасно ме боли корема и главата по принцип имам ниско кръвно като ми го измерват с апарат го мерят 2 пъти.а пък килата не са мръднали smile3514

Общи условия

Активация на акаунт