Видях и аз двете чертички!

  • 2 097
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Честито Жаси, лека бременност и изпълнена само с добри моции!

бтв, при кого смяташ да ходиш за установяване на бременността?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ами аз си ходя при Петинка Цветкова и май там ще продължа.Много съм доволна от нея и много ми е помогнала.Имах много проблеми преди време и тя винаги е била насреща.

# 17
  • Мнения: 3 010
Ами аз си ходя при Петинка Цветкова и май там ще продължа.Много съм доволна от нея и много ми е помогнала.Имах много проблеми преди време и тя винаги е била насреща.

прио нея до колкото знам е труден достъпа  Sad няма часове..... но ти сигурно си и лична позната.... защото аз умувам сега къде да отида и за това.... айде лекинка бременност отново

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ами аз си ходя при Петинка Цветкова и май там ще продължа.Много съм доволна от нея и много ми е помогнала.Имах много проблеми преди време и тя винаги е била насреща.

прио нея до колкото знам е труден достъпа  Sad няма часове..... но ти сигурно си и лична позната.... защото аз умувам сега къде да отида и за това.... айде лекинка бременност отново
Ами да сложно е,но един път като тръгнеш няма проблеми.Когато си бременна е с предимство.Аз даже си записах в петък час за 08.08.,но тогава незнаех че съм бременна.Сега пак ще звъня да питам кога да отида.Благодаря ти за пожеланията успех и на теб.

# 19
  • Мнения: 354
Жаси, честито!Най- леката бременност и много сладко бебе на финала.

# 20
  • Мнения: 58
Честито, жаси....Лека и безпроблемна бременност, много щастливи девет месеца и накрая едно здравичко бебче.... Flutter

# 21
  • София
  • Мнения: 1 248
Жаси, ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!
Желая ти най-прекрасното и здраво бебче след девет месеца...и лека бременност, разбира се!!! Hug

# 22
  • Мнения: 268
Честито мила Жаси!!!   bouquet Пожелавам ти едно здраво и прекрасно бебче което много да те радва  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Многоооооо ви благодаря на всички. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 989
Жаси, ЧЕСТИТО и от мен, мила! Лека и безпролемна бременност и много положителни емоции после с най-сладкото бебче!   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 595
Честито! Прекрасно бременеене и здраво бебче ти пожелавам Hug

# 26
  • Мнения: 617
Честити чертички! Живо и здраво бебче ти желая!

# 27
  • Мнения: 5 317
4еститооо.  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 309
Жаси,честито...лека и безпроблемна бременност Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 964
Честито и от мен.
Лека и безгрижна бременност и здраво и хубаво бебче.

Общи условия

Активация на акаунт