Майки в Дания

  • 40 085
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
здравейте мами,

Аз и бебка се опитваме да оцелеем- аз започнах работа в понеделник а малката тръгна на ясла. Засега се справяме, не е по-тежко отколкото да ходим на mødregruppe, babyrytmik и гостита, но изведнъж всичкото ми свободно се изпари! Вместо да разпускам с плетката на дивана вечер или да ходя на кафе с приятелки, аз летя нагоре надолу по стълбите с пране, прахосмукачка и парцал за прах. Да не говорим за миене на бутилки, изваряване на биберони и бъркане на кашички за следващия ден... ooooh!  Tired

И защото може би не е достатъчно да нямам свободно време, Хелена реши че може и да ме лиши от сън нощем. Буди в 00.00-01.00, и отнема около час да я приспим, после пак към 3-4 и тогава няма заспиване!! #Crazy Кротва се едва тогава когато трябва така или иначе да ставаме и да се приготвяме за работа..

Иначе на ясла е добричка като ангелче- играе добре, не плаче за нас (все още) и се държи прилично..

Баба й и дядо й идват на гости на 20 декември, така че ако ще се събираме, ще е хубаво ако е е преди тази дата.

# 271
  • Мнения: 17
Оле не е лесно да си мама в чужбина и то сама без дядовци и баби. Още от сега се замислям как ще я скалапим след някой друг месец.  Crazy

# 272
  • Мнения: 332
честит ви сняг, на тези, които имате !
Аз го чакам с нетърпение, но май само студ ще ни навестява.
Натали по вода да ти върви работата!
А без баби и дядовци не е лесно, но пък не е и трудно. А ако чак толкова се наложи - има детегледачки, за няколко часа мама и татко могат да си отделят време един на друг.
Хубави събота и неделя Simple Smile

# 273
  • Мнения: 402
Заповядайте у нас, във Viborg , на поредната 2pa mødregruppe- среща на 14. декември. Надявам се да намерите време сред коледните гостувания, пазарувания и пътувания.



Приятна седмица на всички.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 07:49 от mireille

# 274
  • Мнения: 4 390
Цитат
С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят постинги, които се показват на една страница, е намален с 5 бр.
Това е причината да е увеличен броят на страниците в дадена тема

Заключвам темата, моля, отворете нова!

Общи условия

Активация на акаунт