Кърмене и басейн?

  • 1 422
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Споделете дали ще ходили на плаж докато сте кърмили, дали е възможно да избягаме за няколко часа от бебешоците? Hug

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ходи си на плаж, пляскай се в басейна или на морето - каквото ти душа иска Laughing Само пази гърдите от изгаряне и се измивай хубаво с чиста вода преди кърмене Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз не виждам никакъв проблем Simple Smile!

# 3
  • Мнения: 1 924
Аз засега не мога да избягам от моя Mr. GreenКърмя го на поискване , а  още е малък и иска честичко Laughing

# 4
  • Мнения: 22 784
Кърмила съм навсякъде-плажове,басейни...Измивай се преди това и готово...Проблем няма.

# 5
  • Мнения: 1 440
Аз онзи ден избягах за малко и се топнах в басейна...Нали мазането с мляко за слънце по гърдите не е противопоказно (без зърната, разбира се)?

# 6
  • Мнения: 2 467
Не бягам. Взимам си го с мен. И пада едно кърмене  Laughing
Шегата настрани, но моето дете много обича да се топнем във ваната и да зацока блаженно.
На морето къде измила, къде не - млякото с пясък за мезе  Embarassed

# 7
  • Мнения: 832
не ви ли тече кърмата? това ме притеснява

# 8
  • Мнения: 264
Няма проблем с басейна, само внимавайте ако скачате във водата. На мен от такова скачане, макар и единично, ми се запушиха каналчета, та трябваше да пия антибиотик.  ooooh!

# 9
  • Мнения: 8 242
Ние си ходим на плаж в комплект. И се кърмим съответно.. Не се мия преди това, защото дребния достатъчно изпива от морето и изяжда от пясъка, че ще му се стори странно ако лапне нещо чисто сигурно  Crazy

# 10
  • Мнения: 1 559
Миналото лято бяхме с дребния на плаж, това лято пак ще ходим в комплект. Никакъв проблем. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт