Правили ли сте секс на нестандартно място с ...мъжа си?

  • 16 699
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 770
Да но с гадже, за неомъжените брои ли се?  Rolling Eyes   Laughing

# 31
  • Мнения: 1 952
Неам публични изяви..засега.....

# 32
  • Мнения: 674
Да в басейн в морето на балкон в асансьор в кола във влак в съблекалня и наистина все с мъжо.....  Embarassed Blush Blush

# 33
  • Мнения: 1 952
Ха ха като каза в съблекалня, преди 2 седмици в един магазин на Долче и Габана моят влиза да пробва дънки и аз с него в пробната, ама тя огромна, цялата огледална и едно голямо кожено диванче, аз се излегнах и го гледам как пробва, прииска ми се да се награбиме, ама продавачката- полякиня нон стоп питаше всичко ли е наред и дали са точно дънките.

# 34
  • Мнения: 742
секс не.
Блоу джобс йес  Laughing

Блонди, страшна си с тая черна коса и перли  Peace Peace

# 35
  • Мнения: 2 336
О, когато няма къде и най - неудобното място става за ...
Няма да забравя в горичката, покрай рекичката с ОГРОМНИ КОМАРИ, ама любов...
После имаше големи поражения - ама нали той беше отгоре - целият беше в огромни пъпки. Как бързо след това се изнесохме и купувахме амоняк, за да се мажем. Уж помогна.
Той вече ми е мъж, ама тогава още не бяхме бракувани.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Мен ме е срам да си призная. С мъжа ми 1 година ходихме, преди да заживеем заедно. По-скоро питай къде не сме го правили.  ooooh! Embarassed Embarassed Embarassed

Мдам. Сега се сетих - в градския транспорт не сме. Не нося поли, вероятно заради това.

# 37
  • Мнения: 112
Последното нестандартно място беше в джакузито на един спа-хотел. Тиха музичка, свещи и ние сами.... Беше страхотно преживяване.

# 38
  • Мнения: 4 770
Да в басейн в морето на балкон в асансьор в кола във влак в съблекалня и наистина все с мъжо.....  Embarassed Blush Blush
#Crazy #Crazy #Crazy
Как го правите този номер?

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз пък не разбирам джакузита, басейни, вани и т.н. Как успявате, та даже и ви харесва? Един единствен път пробвахме и ... направихме вакуум!  Shocked Никога повече!  Stop

# 40
  • Мнения: 6 992
покрай рекичката с ОГРОМНИ КОМАРИ, ама любов...
Laughing
Ахахаха, за малко и ние да го преживеем, ама на скалите в Пловдив, е не издържах, издразних се на жуженето и ....си тръгнахме Embarassed

# 41
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Е, то за Варна да правиш секс на буната в колата никак не е нестандартно, но пък ни видяха и ние с мръсна газ си тръгнахме  Embarassed
Блонди, смени я тази снимка, че ме избива на извращения  Joy

# 42
  • Мнения: 22
О да, на доста нестандартни места, ама не точно с него,а с бившо гадже.С него само на терасата,между прострените чаршафи ...newsm53

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е как пък моите деца нивгаш не заспиват, в тъй предразполагащо време...  ooooh!

# 44
  • Мнения: 674
Като казах съблекалня нямах предвид съблекалня на магазин а на СПА комплекс след едно топло джакузи....

Общи условия

Активация на акаунт