Какво за вас е диетата?

  • 1 200
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Теоретично-за мен добрата форма не е еднократна акция,а начин на живот.
На практика-много е трудно човек да е постоянно на един режим на хранене,защото това също означава лишаване от определени продукти,а свалянето на теглото по  бърз начин мотивира да запазиш постигнатото,ако не си объркал вече метаболизма си и не те е впримчил в лапите си Йо-йо.
А и според много писания приемането на голямо количество протеини също не е здравословно.

# 16
  • Мнения: 4 678
Няма отрова,има доза  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 331
доза,според начина на живот на всеки отделен човек.затова и много съм се чудила на въпроса колко г. или кг. от това или онова.май никой не слуша себе си и всеки търси готови чудодейни формули. Crossing Arms
mimival ,съвсем не нужно да се извиняваш.тук сме,за да си говорим и споделяме.аз исках да ти докажа,че чудесно разбирам това,за което говориш.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 099
mimival ,съвсем не нужно да се извиняваш.тук сме,за да си говорим и споделяме.аз исках да ти докажа,че чудесно разбирам това,за което говориш.  bouquet
Peace Пожелавам ти успех с в борбата с кг.  bouquet

Да си кажа честно, при мен проблема най-вече е че като не виждам 1-2 седмици резултат и се отказвам или се депресирам та започвам да се тъпча, без да съм гладна. Затова този път, като реших да съм на диета, в нач. предприех наистина малко драстични мерки /3-4 дни изцяло на течности и то предимно кафе и вода- лунувах/, но пък това до някъде ми помогна, сякаш от това ми се сви корема. След това си карах няколко диети и сега съм вече на по-умерен си мой режим. Хапвам най-вече пил.месце, салатки, по малко млечни продукти и по малко плодове, като избягвам вечерите. Много се надявам след като постигна целта си, да запазя кг. и да продължа да се храня по здравословен начин.

# 19
  • Мнения: 2 331
благодаря ти,mimival!

# 20
  • Мнения: 1 299
Не знам как точно да отговоря...знам обаче, че всеки организъм си е специфичен и не всяка диета му действа. Затова и не спазвам диети от типа "Японското чудо", диетата на Адкинс и т.н. От друга страна пъл с пълен глад, колкото и да бях против, успях да сваля килограни, а след това с диета от типа "плодове и зеленчуци" да задържа сваленото, че и още... Така че диетата сама трябва да си я намериш... То затова и има диетолози - за да ти кажат точно за твоя организъм и режим на хранене кое е най-доброто

Общи условия

Активация на акаунт