бебка много рита

  • 551
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте отново
Имам следното питане-в края на 27г.с. съм-някой дни бебка ме рита много често и много силно,случва се/не всеки ден/ в продължение на 5-10 секунди да  ме рита или по-скоро се обръща и то така енергично,че ме притеснява да не би нещо да я измъчва.Нормално ли е това

# 1
  • Мнения: 2 332
Просто си имаш енергично бебе Simple Smile. Ще дойде време, когато няма да има място в коремчето ти, и тогава пък няма много-много да мърда, тогава ще се чудиш дали това е нормално Wink. Ако все пак много те притеснява при следващата ЖК попитай гинеколога си  Peace.

# 2
  • Мнения: 23
Благодаря много за бързия отговор.Вдругиден съм на консултация и ще попитам доктора

# 3
  • Мнения: 2 332
Благодаря много за бързия отговор.Вдругиден съм на консултация и ще попитам доктора
За мен е удоволствие, тъй като бременността е един страхотен период!  Hug Успех и пиши какво ти е отговорил Flutter.

# 4
  • Bapнa
  • Мнения: 762
е какво пък да го измъчва бебо - просто си ритка и явно е живичко ...  Peace И мен много ме риташе

# 5
  • Мнения: 466
Нормално е да те рита и по много дори , мен сина ми не спря да ме рита  до като вляза в операционната - в 9 месец 3 пъти се обръща в корема ми , а той беше огромен направо ме занасяше  Mr. Green- два дни преди секциото ми се преплетоха краката на улицата от тежестта и паднах , добре че на колене и длани . Не се треожи , че мърда много направо си е супер сега бебока  Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Мнения: 7 723
Най- хубавите моменти от бременностите ми бяха, когато бебетата ми ритаха...  Crazy
Наслаждавай се сега на тези мигове, щото после ще ти липсват, да знаеш..  Hug

# 7
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
В този етап на бременността най-вероятно просто бебчето е по-енергично и няма от какво да се притесняваш.  Peace
 Но принципно от гинеколога си знам, че интензивното ритане и неспоконо държание на бебо, различно от обикновенно наистина може да бъде признак на някакъв дисконфорт при него. При мен се получи точно така, но бях в 37 г.с. Дъщеря ми се беше омотала в пъпната връв  понеже беше доста енергично бебе и постоянно се въртеше незавидимо, че вече бях в 9 месец. След няколко десетки много яки ритника през деня вечерта ми изтекоха водите и родих  по-рано една прекрасна малка госпожица.  Сега като си помисля и съм страшно благодарна на Бог, понеже родих секцио по спешност и едва на операционната маса се видя, че пъпната връв се овила няколко пъти около вратлето, което при нормално раждане щеше да създаде много проблеми. 
Леко бременеене и наистина наслаждавай се на момента, това са прекрасни мигове които не траят вечно.  Peace

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 23:47 от КорНиШонка

# 8
  • Мнения: 601
И при мен беше така,моето слънце ме риташе доста силно.
    Наслаждавай се на момента.
    Леко раждане!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт