Обичате ли да се гримирате-3

  • 19 960
  • 516
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 461
Да се запиша и аз.
Ставам сутрин доста раничко за да се преведа в ред до като всички в къщи спят.
Ако случайно изпусна момента ...не мога да си опазя гримовете Sunglasses.

# 46
  • Мнения: 606
djesmin, много си хубава и беличка като порцеланова кукла Heart Eyes

Аз днес се нагримосах с новите гримчета и не мога да се нарадвам на резултата, та досега маах гащи по улиците да ме видят всички Joy
http://good-times.webshots.com/photo/2438849450101010573XtwNlght … 3S425x425Q85.jpg- ето резултата след бронзиращата пудра... все едно съм с тен Grinning
http://good-times.webshots.com/photo/2063922470101010573QDhAtJht … 3S425x425Q85.jpg- тук гримът по-ясно личи.



На мен пък много ми хареса червилото ти.На коя марка е и каква е цената му?

# 47
  • София
  • Мнения: 35 935
Да много - правя го с най-голямо удоволствие.
За друго може да нямам време, но да се гримирам-винаги. Wink

# 48
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
katyadjin ,няма ли да направиш и някоя специална снимка за темичката ни? Laughing

Бих направила, ама нямам цифрово фото... Sad


Кате на първата снимка много ми приличаш на фолк певицата Рени. Grinning

Хахаа, не си първата, която ми го казва, това е комплимент за мен, аз определено я харесвам!

# 49
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Момичета, радвам се че ви хареса грима ми Heart Eyes
valka а като сложиш таэи пудра много ли е фрапираща раэликата между лицето и др част на тялото или мацаш и надоло?

Ами Джес, аз си имам някакъв тен на тялото защото ходя на плаж и затова си позволих да сложа яко пудра, но ти понеже си беличка слагай само на скулите, носа, челото, деколтето и раменете... така четох, че се нанася и ефекта бил като "целуната от слънцето" Grinning

Кате, на първата снимка със синия грим по-кефиш  bouquet


Цитат
На мен пък много ми хареса червилото ти.На коя марка е и каква е цената му?

Червилото и то е на Астор и е в леко оранжев нюанс, но на снимката не личи и за лятото особено ако си с тен е перфектен избор Peace Цената му е 7 евро тук.

Айде чакам някой да пусне снимки, че аз ще почина няколко дена с гримовете Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 12:31 от valkata78

# 50
  • Мнения: 463
Да обичам:)Грима за мен е нещо много важно.Не използвам много силни гримове.Обичам по естествените розовеещи цветове.Имам мания да си копувам постоянно сенки и лакове EmbarassedСпиралата е много важна за мен .Без нея и до магазина не отивам.Гланцове също си копувам постоянно -имам на работа,в колата ,в чантата ,имам скрити кашета за черни дни Laughing.Мисля,че всяка уважаваща себе си жена трябва да изглежда добре винаги .Не нося грим само когато ми се налага пореди някакви козметични процедури,мисля че ходенето без спирата поне придава обезличен вид на жената ,все едно току що излиза от банята буквално навън...на такова ми прилича.Особено ако имаш руси коси ...съвсем
Поздравления за темата и конкурса,много ми харесаха участничките  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 317
Хайде и аз да се включа във вашата страхотна групичка  Sunglasses
Гримирам се всеки ден, напоследък ми се налага да го правя доста бързо заради бебка, но се специализирах  Simple Smile

Ще сложа и една-две снимки на мен и майка ми от моята сватба миналата година, ама сега нямам много време.

Иначе всички сте големи майсторки тука  smile3521 и ще гледам по-честичко да се включвам  Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, има ли списание на БГ пазара, което да е САМО за грим?

# 53
  • Мнения: 2 323
Хм...не съм срещала....но и аз не съм много пристрастена към списания, може и да съм изпуснала  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 941
Пускам две снимки едната е оригинал, другата с Мейкъп Пайлът-а. Станах синеока Party

# 55
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Екстра си, кошничке и твоето лице си е нежно и без мейкъп пайлът Heart Eyes
 hahahaАма как си навирила джуките... и аз мойте така ги правя като се оглеждам в огледалото Joy А мейкъпа ли ти направи очите сини?!

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 20:31 от valkata78

# 56
  • Мнения: 1 941
Очите с мейкъпа аха. Като гледам двете снимки тая обработената ми идва твърде замазана, ама предполагам че е въпрос на опит да улуча златната среда ...

# 57
  • Мнения: 1 668
Аэ искам да эапитам следващ конкурс ще има ли по натам, няма ли да има newsm78
Дойде ми идея ако правиме следващ конкурс да бъде эа свадбен грим Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 782
Аэ искам да эапитам следващ конкурс ще има ли по натам, няма ли да има newsm78
Дойде ми идея ако правиме следващ конкурс да бъде эа свадбен грим Simple Smile
В този ред на мисли да попитам Агата какво стана със снимките?
Кошничка, да ти кажа оригинала ми харесва повече. Наистина лицето ти е много хубаво, а да не би да искаш сини очи? Твоите са май шарени?

# 59
  • Мнения: 640
записвам се

Общи условия

Активация на акаунт