Кърмене и плаж

  • 1 707
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Здравейте момичета!
Другия месец ще ходим на море,а все още се кърмим -  почти на 7 месеца сме.Интересува ме дали дава отражение плажа и слънцето върху гърдите и кърмата?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
И ние ще ходим. Не ми се вярва. Само трябва да ги пазим да не изгорят!

# 2
  • Мнения: 1 440
И аз мисля, че не няма проблем...даже съм чела някъде из форума, че е добре гърдите по малко да да напичат, защото УВ лъчите убиват бактериите (стафилкоките май). разбира се всичко в границите Peace

# 3
  • Мнения: 11 003
Няма проблем Simple Smile Само бебче да е на сянка.

# 4
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ами проблема е че най - вероятно ще се кърмите на плажа  Laughing
И ако се къпеш в морето след това на бебо може да му е по - вкусна солената цица   bouquet  bouquet
Приятна почивка и слънчево време!

# 5
  • Мнения: 385
И ако се къпеш в морето след това на бебо може да му е по - вкусна солената цица   bouquet  bouquet
Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 1 896
Няма проблеми ни с солени цици, ни с нищо. Даже има голяма вероятност бебето да стои залепено на цица, щото ще му е топло и ще е нон-стоп жадно. От тая гледна точка малките бебоци не е много добре да се водят на плаж, моят син когато беше под 1 година нон-стоп ревеше дори под чадъра и дори сутрин в 10 часа - то си беше жега. Така че го водих вечер към 8 да се къпем в морето, тогава му беше много гот.
Иначе кърмене на плажа не е проблем, тук във форума много мами сме го практикували редовно. Обикновено с по-големи хлапета май, които не са така уязвими на жегата.

# 7
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Няма проблеми ни с солени цици, ни с нищо. Даже има голяма вероятност бебето да стои залепено на цица, щото ще му е топло и ще е нон-стоп жадно. От тая гледна точка малките бебоци не е много добре да се водят на плаж, моят син когато беше под 1 година нон-стоп ревеше дори под чадъра и дори сутрин в 10 часа - то си беше жега. Така че го водих вечер към 8 да се къпем в морето, тогава му беше много гот.
Иначе кърмене на плажа не е проблем, тук във форума много мами сме го практикували редовно. Обикновено с по-големи хлапета май, които не са така уязвими на жегата.
Аз нямах предвид че е проблем солената мамина гръд   bouquet Нито че е проблем кърменето на плажа. Самата аз съм го практикувала миналата година.   bouquet
Тия дни на всички май им се е изпарило чувството за хумор! Бъдете здрави и щастливи!

# 8
  • Мнения: 3 092
Mimito не ми се е изпарило чувството за хумор , недей така .Аз лично се захилих като ти прочетох поста  Laughing
Няма проблеми , разбира се.И на нас живот и здраве това ни предстой  Wink

# 9
  • Мнения: 2 614
Никакъв проблем! Нашето маймуне го заведохме на плаж на 9 месеца! Времето беше страхотно, тя много се радва, и сучеше на плажа! Не се е мръщила на солените цици  Peace Hug
Приятно моренце, дано е страхотно времето!
П.С. Само се пазете под чадъра, добре намазани да не изгорите!   bouquet

# 10
  • Монреал
  • Мнения: 84
Да нямаш никакви тревоги! Само бебо обилно намазано с подходящо мляко и под чадър. Вярно, че много сладко се суче на плажа, после също така сладко се спи Simple Smile Миналата година направихме 10тина бани (около годинката на Юли). Аз лично не съм си мокрила гърдите, ама и напоследък не съм по къпането в морето.

# 11
  • Мнения: 3 760
маги я водихме когато беше на 8 месеца. Нямаше никакви проблеми.

# 12
  • Мнения: 64
Елин пък ми отказа солената цица след като се бях къпала в морето и се чудеше що така аджеба не е като друг път...  newsm78 Така докато не се измих и пак си засука с кеф.

# 13
  • Мнения: 4 181
Алекс беше на 8 месеца миналата година седяхме от 9.30 до към 12 и после от 16 .30 без проблем, не му беше топло и въобще не искаше да суче често.
Беше му толкова интересно, че сукането не му беше приоритет  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 568
не.същото си е.

Общи условия

Активация на акаунт