Окачен таван в банята?

  • 20 927
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Направих снимки, но нали съм новак, не мога нещо да ги пусна.
Моля ориентирайте ме, как да ги прекача.
Мерси.

# 16
  • Мнения: 1 107
Може ли и на мен телефона на фирмата? Grinning
За линка на снимката: има една икона-вмъкни изображение и като се иабере между двете скоби с [img] , остава един мигащ червен курсор.Там "paste"-ваш  линка на снимката .

....ама и обяснение дадох, дано да е станало ясно Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 430
Ние го направихме от гипсокартон с лунички, даже и тонколона си вградихме там. Седи приятно, осветлението е меко, като цяло романтично  Laughing Но не сме се нанесли още, така че отзиви следващия месец  Peace
Над кухнята за тръбата на абсорбатора се слагат декоративни алуминиеви, на мен гофрирания ми седи малко като от тоалетната..

# 18
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ок ще снимам и ще ви пусна, а за тези от Варна- мога да препоръчам и фирмата, която ми го направи.
В другите ми стаи ми сложиха тавани от гипсокартон - направо съм супер доволна,
на мен ми изглеждат перфектно.
Ще направя снимки и ще ги пусна.

Ето обещаните снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145451

# 19
  • София
  • Мнения: 1 808
нашият е от алполик:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145138

# 20
  • Мнения: 1 449

 zornitsa

исках да ти пратя Лс, но кутията ти е пълна. Затова копирах тук въпроса си.  Grinning

Здравей!
Гледам при теб това, което е на дневен ред при мен  Mr. Green - луминисцентни тръби за скрито осветление... Откъде във Варна си ги купи? Цветни ли са и колко струват? Много ще ми помогнеш   bouquet Иначе... бях решила да сложа от тези светещите маркучи, но четох че дават прекалено оскъдно осветление, както и попадах на най-различни цени...

# 21
# 22
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524

 zornitsa

исках да ти пратя Лс, но кутията ти е пълна. Затова копирах тук въпроса си.  Grinning

Здравей!
Гледам при теб това, което е на дневен ред при мен  Mr. Green - луминисцентни тръби за скрито осветление... Откъде във Варна си ги купи? Цветни ли са и колко струват? Много ще ми помогнеш   bouquet Иначе... бях решила да сложа от тези светещите маркучи, но четох че дават прекалено оскъдно осветление, както и попадах на най-различни цени...


Здрасти Тони, не са луминисцентни тръби, а светещ маркуч- цветен , който като цена е доста по-евтин вариант, а и по удобен.
1. Много-по евтин и има голямо разнообразие от цветове - препоръчвам жълт или бяла светлина.
2. Оветлението е оскъдно, не можеш да разчиташ само на него, но е като в бар, аз имам още 15 малки лампички и 3 големи лунички в единия край на стаята, който не съм го снимала обаче.
3. Маркуча е лесен за поставяне и сваляне, за разлика от луминисцентните лампи, а това е важно при боядисване на тавана, особенно последващото.
4. на 220 волта е.
5. Маркуча може да се прегъва, т.к се продава на метър, т.к тогава завършва цикъла на светене- т.е ако ти трябват 4 метра и 50 примерно, купуваш 5 метра и прегъваш на някое място, не пречи, аз имам такова место, разлика с останалите места не се забелязва, докато лум.лампи как ще ги намериш точно, трябва да оставяш фуги между тях, голямо натъкмяване е.

Точно цената не си спомням, но си спомням че не беше скъп, щото таваните -имам още един в другата стая, ми излязоха 1300 лв, с всичкото осветление, а то е доста и в двете стаи.
Ако  те интересува фирмата, ще ти я препоръчам.
Много са заети, но работят страхотно.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 808
Алполика е нещо като пластмаса, използваща се за облицоване на сгради (предимно). Подобно е на Хънтър Дъглас, но е по-лек и по-ново поколение.

# 24
  • Мнения: 1 449
zori

Мерси за подробния отговор! Всичките плюсове, които си изброила имах предвид и аз, явно все пак ще е маркуч - твоя вариант ми хареса и заоволява напълно Grinning. Нашите тавани са готови, над меката мебел и над спалнята имам такъв шлиц ли е незнам как се казва за скрито осветление, целта е точно по-приглушена и интимна светлина, така че - както си тръгнах от маркучи, така и ще направя. Твоите жълти ли са? На мен ми трябва точно нещо жълто-оранжево. Предполагам, фирмата е имала грижата за закупуване на осветлението? Може би най-добре ще е да си го купя в Сф, защото във Варна освен Габровски и Орион друго не знам.

# 25
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Жълт е да, определено за спалнята ти го препоръчвам Peace
Мъжа ми много му се кефи.
Да фирмата го осигури, аз само цвят си избрах, незнам от къде са го купували.
Успех.
На дневна светлина е по-скоро жълто, а вечер е по-скоро оранжева светлината.

# 26
  • Мнения: 1 449
Супер! Мерси много!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 569
То_ни, виж тази фирма , също е варненска и може би ще има такива маркучи

# 28
  • Мнения: 1 449
mentolka

Мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт