Къмене и килограми!!!

  • 1 315
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
И аз се пробвах да отслабна свалих 2 кг за 1 седмица, но кърмата ми взе да свършва и преустанових отслабването ще го оставя за догодина а каква оптимиска бях казвах си " е какво толкова аз бързо ще ги сваля" е нестава  Embarassed

една жена влязла в магазин за дрехи и започнала да се оплаква колко била дебела с идеята продавачката да я успокои че не е  пък ЧАК толкова дебела, но тя така и нищо не казала. Мъжът от съседния щанд я слушал, слушал и накрая казал: " Госпожа и по сутиен да се съблечете пак ще сте си дебела"  Joy

# 16
  • Мнения: 430
И аз пия много течности и за 2 месеца и  половина отслабнах доста 18 кг но и разходките си казват думата

# 17
  • София
  • Мнения: 555
Има жени, на които кърменето действа отслабващо - аз съм един пример - 44 кг (чак прекалено). Аз никога не съм имала проблеми с теглото, но откак реших да спра да похапвам боклуци (вафли, шоколади и всичко, което съдържа захар, царевични пръчки и пр.) свалих 2-3кг. Според мен тези дребни похапвания са най-големия враг на човек, който иска да отслабне, а и нямат никаква връзка с количеството кърма Simple Smile

# 18
  • Мнения: 386
Кърмя 11 месеца, килограмите си ги върнах почти веднага след раждането  49кг имам доста кърма и мисля, че тайната се крие в здравословното и правилно хранене без диети, но и без тестени и празни калории или ако ми се хапва шоколад хапвам по половин голям  или един малък сутрин с кафето и така се изразходва бързо Peace Peace

# 19
  • Мнения: 1 101
2 години си ходих пълничка ( с около 10-12 кг отгоре) само за да не ми намалее кърмата от разни диети. Но като стана дребния на 2 г. и ми стана ясно, че скоро няма да спре да суче, реших да се заема със себе си. За месец и половина свалих 7-8 кг., доста ограничих храненето, спазвам някои диети, като ги модифицирам, ходих и на фитнес. Реших, че дори и да ми намалее кърмата, вече не е толкова фатално - малчо вече е голям мъж Wink Но пък не забелязвам той да е недоволен. Не мога да преценя намаляла ли е или не е, защото никога не съм се цедила, но той си суче когато си поиска и никога не е мрънкал че млякото го няма Laughing А аз дори и течности почти не поемам, едва изпивам по половин литър на ден Whistling

Така че - възможно е, само воля трябва! Ако все още бебенцето ти е малко и се притесняваш, че кърмата ти ще намалее от разни диети, просто намали яденето и увеличи течностите. Включи и спорт, повечко движение и резултатите няма да се забавят Peace

# 20
  • Мнения: 1 081
Според мен е въпрос на метаболизъм. И аз като повечето майки си качих килцата след раждането и сега съм по дебела от преди да родя, само дето нямам голям корем. И аз по същата причина - да не намалее кърмата, ама тя си намамяваше и като се хранех и затова сега хем съм дебела хем почти нямам и кърма. И вече дори не ям, много съм ограничила храната, но засега никакво мърдане на кантара.

# 21
  • Мнения: 1 081
Храната никога не ми се отразявала на фигурата-ям, не ям-не мърдам. Ама спра ли спорта-оле майко...За дни ги качвам тия килограми. Понеже активно спортувам от 18 години, тая зима нещо се бях скапала, и качих  5-6 килца. Нямам време за спорт както преди, ама си купих кростренажор-за 40 минутки на ден станаха чудеса последния месец:)

# 22
  • Мнения: 4 242
Започнах да слабея след годинката на Ива, от самосебе си. После по съвет на майките тук намалих сладкото и тестеното. Когато Ива стана на 2г вече си бях на предишните килограми, без никакви усилия. е разбира се имах си остатъчно коремче но това от мързел че не правих коремни като хората Blush
Мисля че без диети и само с кърмене се слабее успешно най- късно до към 2-та година след раждането, а много майки смъкват килцата много по рано.

# 23
  • Мнения: 160
Знаете ли колко трябва да са на брой коремните преси за да има ефект?И след колко време се вижда ефект?Аз увеличавам по една всеки ден и днес стигнах до 25(почнах преди две седмици)

# 24

бях 55 кила преди да забременея, станах 76, с раждането свалих около 8 и сега два месеца след това съм 62 ,но не съм доволна и тръгнах на аеробика
 2 пъти в седмицата, рано е, но спорта ми липсва, за сега  имам кърма

# 25
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Знаете ли колко трябва да са на брой коремните преси за да има ефект?И след колко време се вижда ефект?Аз увеличавам по една всеки ден и днес стигнах до 25(почнах преди две седмици)
Незнам за броя, но постоянство му е майката JoyАз правя по 30 на ден, повечко ме зорят и има ефект след 1 месец. Е , не си мисли, че съм с извяян корем, просто се постегна малко. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт