Отговори
# 315
  • Мнения: 423
Ади бе хора, къде са снимките? Искам да гледам  Simple Smile

РЕБУС  е виновна не носи кабел  Joy



Важното е че носих фотоапарат и че мен ме има само на една снимка

ауу верно еххх що не каза бе жена щах да та щтракам  Crazy

Стратегия;)

# 316
  • Мнения: 1 554
 hahaha бреййй ква съм фешън Crazy

# 317
  • Мнения: 222
Здравейте отново!

Толкова много сте изписали , докато се появя, но ето ме тук.

Искам да питам мамите, които са минали един път през това-за втори път ще стават майки. При раждането, как процедирахте, избирахте ли си екип предварително? Аз просто се чудя какво точно да направя?

# 318
  • Мнения: 423

Ей,само аз нали съм абориген:))Още не съм пробвала номера със снимката. Ама ще взема да разваля магията

# 319
  • Мнения: 116

Ей,само аз нали съм абориген:))Още не съм пробвала номера със снимката. Ама ще взема да разваля магията
не си само ти-споко  Flutter

# 320
  • Мнения: 423
Aйде мацки, аз ви изоставям за малко че днес ми е деня за откачени адвокатки:)))
Да няма тука някоя колежка да ми се обиди, и като се върна да сте почнали новата тема:)

# 321
  • София
  • Мнения: 843
Aди, само това не са ми правили! FT4 е 8.66 / в граници 11.5 - 23.5/.Ама това което обясни ме успокои тотално. Нямам отрицателни стойности нито n- кратно завишаване.
 Ти избра ли си екип в Шейново или так ще си отидеш?
 

# 322
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
момичеат сега се връщам от лекар.било е вирус мойто за 24 часа.а бебто му видяхме пишока много ясно,даже чертичката на тестисите си личеше.обаче главата отговаря на 34 седмица,а пък ас ,не знам какво е това отговаря на 30.голямо разминаване,аз доста се притесних,тпй ми вика доктора а бе по едро е бебето.ама като се замисля и с теди бях така,все ми викаха мн голямо бебе,ако се съди по главата.а тя се роди 3200.явно пак ще се ражда с шевове,настройвам се от сега.а дали да ида на 3д заради това разминаване или няма нещо обезпокоително.
иначе съм доволна от моя доктор на жк,пусна ми вси4ки изследвания без пари,пита разпитва,и за раждането се уговорихме.

# 323
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198713.0

Общи условия

Активация на акаунт