алергия

  • 580
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
ади е на 3 г. и 5 м. от 8 м. има хрема вла4им я по лекари вси4ки казват алергия но никой лекар не я излекува детето се дави и кашля като заспи по някога ми се струва 4е ще се удави от сополите си

# 1
  • Мнения: 2 082
секрет от носа взимали ли сте?а капки с прополис ползвали ли сте?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Ние бяхме така и я излекувахме с един спрей, но след преглед при алерголог. Пръскахме го по 10 дни в поредни месеца.

# 3
  • Мнения: 2 070
взимаха нищо трета сливица вадихме пие зиртек за алергия имаше някакво времено подобрение  то4но се зарадвах и от 5 дни пак се по4на

# 4
  • Мнения: 2 070
какъв спрей ние сме от пз. имаме една алерголожка която не върши никаква работа вси4ко което сме слагали в носа има временен ефект

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 018
Пробвайте с хомеопатия. Аз съм със алергична хрема и астма и успешно се лекувам при хомеопат. Децата ми също - каката е с АД, преди два месеца започнахме хомеопатично лечение, не мога да кажа още - има периоди на подобряване и влошаване, казаха ми че този метод е доста продължителен, така че съм готова да продължим докато трябва. От раждането си почти е /не през цялото време, но много често/ на анти-алергични /антихистаминови и кортикостероиди/ - зиртек, фенистил, елоком, адвантан, перитол и т.н.и ефекта е докато се взема съответното лекарство, след това веднага се обрива пак, а страничните действия на тези лекарства са много и няма как да се избегнат.

# 6
  • Мнения: 2 070
записах я при др. мариян иванов хомеопат на боарон ли4ната ме разубеди тя се опитвала3 год. да излекува предасмати4ни пристъпи с хомеопатия след спиранетоим оба4е минала на помпи4кастрах ме е да не объркам пове4е нещата знам само 4е нелекувана алерги4на хрема може да провокира развитие на астма

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 018
Не знам тогава...аз лично съм много доволна, но то си зависи предполагам от детето, от степента на заболяването...Щом така е казало джипито...а ти имаш ли й пълно доверие? Понякога те говорят така , защото не знаят за какво става всъщност дума...при нас джипито не може още да повярва, че децата при настинки, грип, ангина се лекуват само с хомеопатия, че не пият изписания от нея антибиотик и въпреки това се оправят...и така вече 3 год. и половина, при положение, че ходят на детска градина постоянно.

# 8
  • Мнения: 1 942
записах я при др. мариян иванов хомеопат на боарон ли4ната ме разубеди тя се опитвала3 год. да излекува предасмати4ни пристъпи с хомеопатия след спиранетоим оба4е минала на помпи4кастрах ме е да не объркам пове4е нещата знам само 4е нелекувана алерги4на хрема може да провокира развитие на астма

Всъщност не е така  Tired Астмата не е градация на алергична кашлица.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 070
виждам 4е си от пловдив аз от пазарджик дай адреса навашия хомеопат при нас има само една ходихме при нея оба4е прегледа не беше такъв какъвто трябва имам пред вид 4е хомеопатията еле4ение  което се изгражда на основата на въпросите които задава хомеопата захарактера навиците за да се приложи най -то4но ле4ение 4етох дори 4е седно исъщо заболяванесе лекуват индивидуално в зависимост от това пълен или слаб си нервак или спокоен и тн. newsm78

# 10
  • Мнения: 526
Ние също имаме същия проблим, моя син ена почти 6г но от 2г възраст е с алергични конюктивити и ринити. Освен това има и алергия към определени храни като пилешко, което е купено а не от село и определени салами. Нашата педеатърка ми предписа Егеразин 10 капки на ден за 6м миналата година и ние цяло лято ги пиехме. По този нач ако някое насекомо ни ухапе то пъпката не става на гной, общо взето алиргиите ни са ног и към прах както домашен и от улицата така и към определени храни, но врезултат от това лечение алергията се ограничи в много по малък размер. Знай сама че тя е наследствена и се израства след години, а понякога преминава в друга форма. На алергична почва се увелечи третата ни сливица и прави детето по нервнотлел лесно възбодимо. Ползвам имуно стимулатори нато Изопренозин, а и често витамин С за укрепване на имунитета, впротивен случай просто детето ми не можеше да ходи на градина.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт