Индийско масло за коса

  • 28 889
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 302
Предполагам, че поне някои от вас са ползвали индийското масло за коса или още trichup oil.
Скоро ще започвам да се мацотя и с него за разтеж на косата. Ако сте го ползвали, моля кажете как сте се мазали с него и какви са впечатленията ви.

# 1
  • Мнения: 661
Предполагам, че поне някои от вас са ползвали индийското масло за коса или още trichup oil.
Скоро ще започвам да се мацотя и с него за разтеж на косата. Ако сте го ползвали, моля кажете как сте се мазали с него и какви са впечатленията ви.
НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛА И ДОРИ НЕ СЪМ ЧУВАЛА!НО ПРЕДПОЛАГАМ, ЧЕ ЩЕ Е ДОБРЕ ЗА КОСАТА, ИМАЙКИ ПРЕДВИД КАКВИ КОСИ ИМАТ ИНДИИКИТЕ. ЩЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА С ИНТЕРЕС!

# 2
  • Мнения: 302
Понеже още не е в мен, незнам точно как изглежда, но ми казаха че на опаковката имало някаква индийка с много дълга коса. Това е единственото инфо, което мога да дам за сега

# 3
  • Мнения: 955
аз съм ползвала амла ойл и кокосово масло от Индия. Мажех се вечер и на сутринта измивах. В Индия казват, че олиото е за косата това, което е водата за растенията, и за да расте косата, има нужда от него. Амлата се измива лесно, кокоса по-трудно - той е по-подходящ за лятото, защото иначе е се втвърдява. И дветет ухаят великолепно и заздравяват косъма

# 4
  • Мнения: 302
Току що попаднах на един сайт
http://trichup.com/
за съжаление не е на български, но от това което разбрах май ще се мацам здравата  Laughing

# 5
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Пилешка супа Simple Smile от къде си ги купувала?

# 6
  • Мнения: 1 985
ще следя темата с голям интерес Peace
и ако знаете от къде може да се купи в БГ такова олио- свиркайте Whistling

# 7
  • Мнения: 1 313
И мен ме интересува продава ли се в България.

# 8
  • София
  • Мнения: 786
Искам и аз, има ли в България??

# 9
  • Мнения: 955
Ми те и двете от Индия, обаче има много хубаво кокосово масло на български вносители, питай в аптекатаили козметичен магазин.. после като си легнеш и ти мирише на кокос,мммммм..а защо не попитате и в някой индийски магазин, сигурно зареждат

# 10
  • Мнения: 107
Аз съм го ползвала това олио. Купих си го от една дрогерия. Продавачката ми препоръча да го нанасям след измиване, но то е много тежко \мазно\  , с със специфична миризма и не може да не се отмива.  На кутийката и  шишенцето пишеше само на индийски, затова  го ползвах, като нанасях само в корените ,около час преди да си измия косата.

# 11
  • Мнения: 573
Hermany ,били споделила от коя дрогерия си  купила  олиото?Виждам че си от Варна.....  bouquet

# 12
  • Мнения: 107
Казва се магазин "Дрога".  Намира се до бившето кино "Георги Димитров" \ по- късно беше дискотека май\ , но незнам
 как се казва улицата. Утре ще погледна и ще пиша как се казва улицата

# 13
  • Мнения: 302
Моето ще ми го вземат от Пловдив, но незнам от къде.Предполагам е някаква аптека или дрогерия.
Hermany доволна ли си от него?

# 14
  • Мнения: 107
От тривитаминола съм най-доволна. От индийското масло не забелязах някаква промяна в косата.

# 15
  • Мнения: 1 985
От тривитаминола съм най-доволна. От индийското масло не забелязах някаква промяна в косата.

оо,Тривитаминола е супер  Peace Точно се кефех колко ми е мека и лъскава косата след снощната маска с него  babydust7

# 16
  • Мнения: 211
На пиротска имало някакъв китайски магазин, зареден с всевъзможни неща, там разбрах, че имало и много маски и масла за коса. Не съм ходила, но звучи интересно, ако някой има опит ще е хубаво ако сподели.

# 17
  • Мнения: 302
От тривитаминола съм най-доволна.
За тривитаминола спор няма  Peace

# 18
  • Мнения: 814
От тривитаминола съм най-доволна.
За тривитаминола спор няма  Peace
Моля, дайте повече инфо - как се използва и от къде може да се купи?
Предварително благодаря!

# 19
  • Мнения: 211
От тривитаминола съм най-доволна.
За тривитаминола спор няма  Peace
Моля, дайте повече инфо - как се използва и от къде може да се купи?
Предварително благодаря!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187063.0

# 20
  • София
  • Мнения: 4 587
Bих пробвала това индийско олио, ако го намеря.
Само да попитам - не омазнява ли косата?

# 21
  • Мнения: 4 770
 А става ли с маслото на Икаров?...   И аз искам повече инфо!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 234
И аз искам такова масло PartyА каква му е цената и дали може да се сложи в маската с тривитаминола newsm78

# 23
  • Мнения: 4 770
   А защо искаш да забъркаш всичко в едно?  newsm78

# 24
  • Мнения: 107
Bих пробвала това индийско олио, ако го намеря.
Само да попитам - не омазнява ли косата?

Омазнява я. Мнооого

# 25
  • Мнения: 1 234
   А защо искаш да забъркаш всичко в едно?  newsm78

Ами те нали много хора правят вариации на маската и слагат кисело мляко,жълтък,мед,(май и за хининова вода някаде четох че може да се сложи) и какво ли още не.Аз я правя в оригиналния варянт,понеже не знам как ще ми се отразят другите съставки и се чудих какво и аз да добавя и тези масла ми изглеждат подходящи.А и чесно казано самостоятелно нямам време да ги ползвам-маската си правя,с хининова вода се мажа,няма да мога да отделям и там час два Wink

# 26
  • Мнения: 4 770
  Тривитаминоловата маска и аз смятам да я пробвам в оригинал, все пак е препоръчана от фризьор. 

# 27
  • София
  • Мнения: 1 043
Амла ойл, което споменава пилешка супа, съм купувала от един индийски магазин на ул. Врабча, до галерия Зелена котка Green Cat (за София иде реч). 300 мл. беше 11 лв. Но не съм го ползвала и не мога да дам мнение. Сега с тази тема ме заинтригувахте и ще взема да го пробвам. Ако ви интересува, съдържа amla   33uu, olives и shikаkai   33uu.

# 28
Аз съм ползвала Vatika Hair Oil, Amla hair Oil  много съм доволна. Намазвам се вечерта и на сутринта се измивам с гореща вода. косата става много блестяща, мека и копринена на допир. Ако имате възможност да го ползвате - пробвайте!!! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 770
  А откъде си ги вземаш?      bouquet

Общи условия

Активация на акаунт