От коя седмица започнахте да повръщате

  • 11 355
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 393
  От 5-6 г.с. та чак до средата на 4 месец.Имах и киселини,но те се засилиха към края на бременността.

# 31
  • Мнения: 550
Нито веднъж не съм повръщала .

# 32
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Гаденето се появи веднага, беше денонощно до 5-я месец. Сега в 8-я нещо ми дойде музата да повръщам ... върви разбери логиката  Rolling Eyes

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Започна да ми се гади и да повръщам във втория месец.


...А в края имах и киселини ( бебо се роди с 2 см коса) и те ме побъркваха.

Какво общо има косата с киселините?

Обикновено при бременности с киселини бебетата са с коса.
Joy hahahaкакви са тия глупости? Rolling Eyes

И аз имах зверски киселини,ама родих почти плешиво бебе.
 newsm78

# 34
  • Мнения: 2 005
Не съм повръщала,не ми се е гадило от храни,чувствах се супер.Това не значи,че бебето не се развива добре.   Naughty  Ама като се скъсваш да повръщаш 3 месеца и ходиш като зомби,нали доки трябва да те окуражи с нещо,та сигурно затова така разправят   Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 6 011
Нито съм повръщала,нито ми се е гадило.Нито в началото,нито в края на бременността.Бебо се роди с ужасно много коса и все ме питаха дали ми се е повръщало.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не съм повръщала и не ми се е гадило.Само от време на време имах киселини.

# 37
  • Мнения: 865
Здравейте момичета,
Докато четях специализирана литература за бременността се натъкнах на схващането, че повръщането и гаденето са знак, че бебето се развива добре.
Въпросът ми към вас е в коя г.с. започнахте да повръщате и има ли такива, които изобщо не са усещали гадене.

Нито веднъж не съм повръщала и с първата и с втората бременност!С втората имах сутрешно гадене, но като хапнех нещо за закуска и нещата се оправяха.
Но малко ми е странно това схващане на което си се натъкнала за връзката между гаденето и развитието на бебето newsm78При моите деца всичко си и ок!

# 38
  • Мнения: 1 467
Моето повръщане беше нощно - от седмата седмица нататък до четвъртия месец.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз нито съм повръщала, нито ми се е гадила, а бебо си се развиваше напълно нормално!

# 40
  • София
  • Мнения: 4 966
Никога не съм повръщала,нито ми се е гадило.
Щастливка. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 064
Не съм повръщала Party

# 42
  • Мнения: 221
От първия ден на втория месец, до средата на четвърти  Whistling

# 43
  • Мнения: 421
Започнах да повръщам средата на 2-ри месец до началото а 4-ти.
Повръщах само сутрин и то не всеки ден.Повръщането си е на хормонална основа някаква. 

# 44
  • София
  • Мнения: 3 064
Не ми се е гадило, нито съм повръщала. Не е задължително изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт