А какви допълнителни грижи полагате за кожата?

  • 1 937
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Хм и аз имам 3-минутна маска на Ив Роше с Ананас - ем не е лоша, но чак пък доволна май не съм newsm78 Правя екфолиране с ексфолиант на Талион и коралова гъбка 2-пъти седмично и пак поне 2-пъти седмично (ако не ме домързи  ooooh! ) маска с мая, прясно мляко и хума - действа ми прекрсано  Peace
От време на време ползвам и глинената маска на Гарние и хидратиращата на Ла Рош (особено зимата) и сега се сетих,че  има много хубава почистваща маска на Виши, което ми напомня да взема да си я купя - отдавана я ползвах и беше много хубава  Flutter
Ааа и ходя на почистване на лице веднъж месечно  Crazy

# 16
  • Мнения: 3 157
лелеее,ти си цял козметичен магазин:)))))))))))))))))))))))))))аз имам една-единствена маска и апк я ползвам от дъжд на вятър:)))))))))))))))))))

# 17
  • Мнения: 4 358
Последната ми допълнителна грижа беше курс йонофореза с витамин С.
Маски не си слагам (освен при козметичката).

# 18
  • Мнения: 1 817
Ив Роше, Мерц, домашно приготвени. Има за всякакви видове кожа.

# 19
  • Мнения: 4 770
  В момента никакви маски не ползвам.   Embarassed  Но ще следя темата.
  А може ли малко инфо за ексфолианта на Суис Формула?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 746
  В момента никакви маски не ползвам.   Embarassed  Но ще следя темата.
  А може ли малко инфо за ексфолианта на Суис Формула?
И аз ползвам такъв ексфолиант, за проблемна кожа е моя, в бяла опаковка. Страхотен е и е страшно икономичен, чак ми омръзна от него, а е още наполовина. Имах и един в оранжева опаковка (не съм много сигурна дали точно оранжево беше), но той беше за всякакъв вид кожа. И двата ми почистват перфектно кожата и не пресушават  Peace

# 21
  • Мнения: 4 770
  Мерси за инфото! А те за колко вида кожа са. Кой би ми препоръчала за смесен тип кожа с тенденция за омазняване през лятото и при стрес.  newsm12

# 22
  • София
  • Мнения: 4 746
  Мерси за инфото! А те за колко вида кожа са. Кой би ми препоръчала за смесен тип кожа с тенденция за омазняване през лятото и при стрес.  newsm12
Не знам колко вида са, отдавна съм ги купувала  ooooh! Трябва да погледнеш в магазина на самите опаковки, за да се ориентираш максимално добре. Мисля, че този за всякакъв тип кожа ще ти хареса. Този за проблемна ми се струва, че има салицилов спирт. Crazy

# 23
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти, Illy!  Аз не бих взела със салицилов спирт, нито с какъвто и да е друг, че почвам да се беля.  Rolling Eyes  Непременно ще потърся тези ексфолианти.
 А ти пробвала ли си на Арома PURE. Тук го хвалеха, но на мен изобщо никаква работа не ми вършеше, както и маската. Предполагам че този ще е по-добър.

# 24
monka това на Авен дето си го писала за стесняване на порите как точно се казва и на каква цена е ... newsm78






 Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 4 746
  Благодаря ти, Illy!  Аз не бих взела със салицилов спирт, нито с какъвто и да е друг, че почвам да се беля.  Rolling Eyes  Непременно ще потърся тези ексфолианти.
 А ти пробвала ли си на Арома PURE. Тук го хвалеха, но на мен изобщо никаква работа не ми вършеше, както и маската. Предполагам че този ще е по-добър.
Имам спомен, че го бях ползвала няколко пъти този на Арома- един в бяла тубичка с оранжево? Thinking Ако е същия , беше доста отдавна и нямам ясни спомени, но мисля, че не беше никак лош. Купувала съм и на Виши - Нормадерм, но кожата ми не го понесе добре. Най-доволна съм от тези на Swiss Formula

# 26
  • Мнения: 4 770
  Същият, но не и нищо особено - да не кажа направо нищо. Дано и аз да остана по-доволна от Суис Формула-та. А Нормадерм защо си го взимала?   Naughty  Той е за наистина мазна кожа, твоята не изглежда такава.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 746
  Същият, но не и нищо особено - да не кажа направо нищо. Дано и аз да остана по-доволна от Суис Формула-та. А Нормадерм защо си го взимала?   Naughty  Той е за наистина мазна кожа, твоята не изглежда такава.
Ами тогава си бях взела цялата серия, кожата ми беше по-мазничка (бях на 16), но пъпчасах от нея. Ужас беше, някаква алергия получих. а продуктите наистина са много силни.

# 28
  • Мнения: 4 770
  много странно. аз ги вземах наскоро, но пък на мен не ми действат грам. а кожата не ми е била мазна.  newsm78

# 29
  • Мнения: 463
Avene Diachneal-20лв много е икономичен също така

Общи условия

Активация на акаунт