Парфюмирате ли се преди да си легнете/да спите/?

  • 15 593
  • 382
  •   1
Отговори

Анкета

Парфюмирате ли се преди да си легнете/да спите/?

Опции:

  • Мнения: 13 512
Парфюмирате ли се преди да си легнете и  ако да- какъв парфюм ползвате? същите,които и през деня ползвате или  си имате  "специални"?
Аз вечер си слагам посилни аромати- Beautiful  на Ести,Must de Cartier, че и Шанел 5 понякога.

# 1
  • Мнения: 2 550
не, не съм се сещала
добра идея Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13 512
Особено откакто не пуша- страхотно удоволствие ми доставя след душ да се парфюмирам и така да си легна..

# 3
  • Мнения: 2 550
сега ще пробвам  Mr. Green
и без това имам два нови парфюма

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Да, понякога като се сетя. Обикновено след като си взема душ и после си лягам. Нямам предпочитана марка, а използвам тези които ползвам през деня  Peace

# 5
  • Мнения: 13 512
Да, понякога като се сетя. Обикновено след като си взема душ и после си лягам. Нямам предпочитана марка, а използвам тези които ползвам през деня  Peace
Аз нямах предвид марка, а като ...тип- силен ли, лек ли, натрапчив ли....моите ги изброих , за да добиете представа какъв тип миризми харесвам за през ноща.,които се различават от тези за през деня, особено през лятото.

# 6
  • Мнения: 6 461
Не .
Взимам си душ и си лягам.
В момента използвам душ гел   на Dove.
Харесвам аромата му и това ми стига за вечерта. Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
Не. Но пък се мажа с мляко за тяло, което е ароматизирано та пак ми мирише на хубаво Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 2 157
Не.
Обичам  след като си взема душ да си легна и да ми мирише на чистичко и свежо  Peace

# 9
  • Мнения: 13 512
Не.
Обичам  след като си взема душ да си легна и да ми мирише на чистичко и свежо  Peace
А парфюмът на какво мирише? На спарени и мръсно ли? newsm78  може би обичаш да си миришеш на" себе си"....така ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Не.
Обичам  след като си взема душ да си легна и да ми мирише на чистичко и свежо  Peace
И аз така.
Няма да успея да заспя от силния аромат на парфюма.

# 11
  • Мнения: 13 512
Не.
Обичам  след като си взема душ да си легна и да ми мирише на чистичко и свежо  Peace
И аз така.
Няма да успея да заспя от силния аромат на парфюма.
А мен не упоява направо...понякога ми се е случвало да не мога да заспя, без да съм си сложила парфюм...ставам , парфюмирам се и заспивам. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Монда,красиво звучи.

Явно си е и до навик...

# 13
  • Мнения: 5 313
понякога,нямам определен аромат.

# 14
  • Мнения: 565
Да, обичам да се парфюмирам преди лягане, но понякога пропускам. Използвам същите като през деня.

Обичам свежи, леко стрипчиви парфюми от рода на Donna Karen "Be Delicious", Pure Poison - Dior, Gucci Rush, всички на  Ester Lauder, както и черния на Calvin Klein който е мъжки, но е много свеж и лек. Не харесвам  сладникави - например не харесвам червения на Hugo Boss - в момента не се сещам как се казваше  newsm78  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт