Върнах се!

  • 1 922
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
 newsm44 Здравейте! Много се радвам, че пак съм във форума, на спокойствие и мога с гордост да кажа, че успяхме да докараме интернет на 20 км. от София и си е съвсем друго да си имаш нет вкъщи!
Ако някой ме помни ще се радвам много да ми пишете!
Искам първо да поздравя ламята Неспаска за малката ламичка- да ви е жива и здрава и много послушна!
Много съм щастлива хора да съм пак тук!
Дивиана също има много целувки!
За щастие не загубих връзка с всички, но съм щастлива, че мога пак да чета да питам и изобщо каквото ми е нужно да намеря тук, както и преди!
Хайде и първо питане - обяснете на бедния индианец как се тегли музика Embarassed че имам дълъг списък с набелязани песни
newsm44

# 1
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Къде на себе си ли ?  Laughing Шегувам се - откъде се върна ?

# 2
  • Мнения: 2 792
 Здрасти пак сега и виртуално , значи ти прокараха нет най-сетне Laughing Честито.

# 3
  • Мнения: 3 569
Smeni si i li4nata titla na 'zavyrnala se'

# 4
  • Мнения: 1 413
Кифла, що не спиш бе душа?
На себе си, може да се каже -тук се чувствам много себе си! А във форума не бях влизала на спокойствие откакто напуснах предишната си работа преди около година!!!

# 5
  • Мнения: 5 468
Добре дошла Hug.
Къде отиде на 20 км newsm78?

# 6
  • Мнения: 1 413
Още съм си в Балша, ню! Как е Гери - ходи ли на градина? Забравихте ли боледуванията от яслата!
Пере, няма да си сменя титлата, нито аватара, много си ми е гот да съм си мечтица!

# 7
  • Мнения: 5 468
Още съм си в Балша, ню! Как е Гери - ходи ли на градина? Забравихте ли боледуванията от яслата!
На ясла повече не я пуснах. Мухлясваме в къщи и чакаме септември Tired. Записана е от вчера най-официално в 42 ОДЗ във Връбница.

# 8
  • Мнения: 3 740
Добре си дошла отново!  bouquet

Поздрави от твоя сърожденик Камен. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 413
Как е той? Изкласи ли първата година в математическата?

# 10
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Сори за питането- просто като отворих темата и не ми излезе твоят пост, а само емот иконката с танцуващото човече и затова попитах  Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 2 623
Добре дошла миличка  Hug
Радвам се, че отново си сред нас  Hug

# 12
  • Мнения: 2 792
Кифла, що не спиш бе душа?
  Тук се приспивам, совата не може да се цивилизова.

# 13
  • Мнения: 1 413
Сори за питането- просто като отворих темата и не ми излезе твоят пост, а само емот иконката с танцуващото човече и затова попитах  Embarassed

Нещо не можах да пусна като хората! Много ми е приятно да се запозная с още една варненка! Това ми е любимото място и имам много приятели там! Как е, ще става ли за море това лято Wink

# 14
  • Bapнa
  • Мнения: 762
ООоо, да - ще става и още как  Peace

Общи условия

Активация на акаунт