Плач на работното място

  • 3 126
  • 71
  •   1
Отговори
# 30

не е бременна със сигурност. но ще я оставя да си реве, щом смятате, че това е полезно.

Хе хе..ти мислеше ли да я спреш Laughing Как?

Мислех да я помоля да не води разговори, които я разстройват, в офиса. Щом проблемът не е в работата и, нека се абстрахира през деня. Това е по-полезно и за нея. Но..., както казах, не я познавам много добре и не ми е искала съветите. Затова не знам как да постъпя точно. Ще видим, за сега веднъж седмично се понася, ако стане по-сериозно, ще проговоря вече.

# 31
  • Мнения: 1 952
Да й кажеш да не води разстройващи разговори ще бъде голяма грешка и един вид заяждане, а това не е здравословно нито за теб, нито за нея. По- добре при следващото реване я попитай как е, има ли проблем, ако желае да сподели и й обясни, че да се измъчва за дреболии и то на работното място, няма смисъл. Но всичко това с приятелски тон и за нейно, а не за твое добро.

# 32
  • Мнения: 6 029
разби ме просто Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 292
Сигурно има проблеми. ще минат. Всеки има моменти и настроения. Защо не я поканиш на кафе да си поговорите? zащо не помолиш шефа да иzнесе тел. в коридора?

# 34
  • Мнения: 2 292
Но ако въпросният служител няма опция да си тръгне от работа и в същото време му е достатъчно криво, ясно е че ще плаче.

А още по-ясно е, че работата ще страда.
Всеки капиталист има нужда от усмихнати
и щастливи подчинени. Спорт не прави ли
тази твоя колежка? Плуването преди работа
помага. Или фитнесът след работа. Да опита.
Ако не стане с психотерапевта.

Лсика, не говорим zа капиталистическа, а zа постсоциалистическа държава. Капиталистите zа да си усигурят усмихнати служители им предоставят нормален начин на живот и доста социални удобства. Няма чак толкова поводи да иzпадне човек чак в такива ситуации.

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 11:52 от vivita

# 35
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Пресикуна,
ти с плач значи се оправяш в живота.
Ревнеш - апартамент, цивнеш - кола.
Как го докарваш на плач? С тренировки?
Малко ноухау няма ли да споделиш.
Ти пък - ако ставаше с реване за апартамент и кола .... Само дъвка и кафе ... толкоз ! Който ревал, ревал - няма ноухау за женски плач - всички го владеем

# 36
# 37
  • Мнения: 6 029

щото аз го чета Пресияна. и дълго се чудих на кого си писала постинг.

# 38
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Лискуна също звучи добре  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 405
Само веднъж до сега.

# 40
  • Мнения: 4 202
И на мен като правехме ремонт почти всеки ден ми се ревеше...

И аз така, и се бях изпокарала с шефа, с баща ми и с кой ли не още  Mr. Green
Сега ми изглежда смешно, но с този ремонт съм си скъсила живота поне с 5 години.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 958
 Не мен също ми се е случвало. Имала съм по-сериозни причини от ремонт.
Но в момента правим ремонт , възникват семейни спорове и редовно си качвам кръвното...Още не съм плакала.

А иначе на  предишното ми работно място , постоянно ме напушваше на рев....Профилактично си ревях у дома  преди да тръгна /като знаех какво отношение ме чака там.... ooooh!/. Такова чудо в цялата си практика не съм имала....
Така ,че  разбирам колежката ти. Теб също. Дано бързо й отмине това настроение. Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 1 941
rosiii, не разбрах - ти искаш да й помогнеш или ти влияе зле нейното поведение. Защото мисля, че когато хората работят в колектив, трябва да се съобразяват, колкото и да им се реве или им е криво и разни скандалчета и тряскане на телефони да си ги запази за вкъщи. Никой не е длъжен да слуша. Ако все пак се случи, хора сме, на всеки понякога му се е доревавало - да отиде в 00 и да си поплаче, ама всеки ден... Била съм на работа в период, в който по цял ден ми се ревеше. Не, направо не ми се живееше, но не съм си позволявала да натоварвам колегите си с мен.

# 43
rosiii, не разбрах - ти искаш да й помогнеш или ти влияе зле нейното поведение. Защото мисля, че когато хората работят в колектив, трябва да се съобразяват, колкото и да им се реве или им е криво и разни скандалчета и тряскане на телефони да си ги запази за вкъщи. Никой не е длъжен да слуша. Ако все пак се случи, хора сме, на всеки понякога му се е доревавало - да отиде в 00 и да си поплаче, ама всеки ден... Била съм на работа в период, в който по цял ден ми се ревеше. Не, направо не ми се живееше, но не съм си позволявала да натоварвам колегите си с мен.

Аз искам да и помогна, естествено, но не виждам как мога да и реша въпроса. За мен това нейното не са проблеми. Много тъпо ми изглежда, след като преди 5 месеца ми почина бебето, някой, който много добре знае това, да ми реве насреща тука, а аз нито една сълза да не съм проляла пред нея.  #2gunfire Просто това много ме ядосва. Ще се жени, ок, ремонт прави, ок, проблеми с жилището, ок, но е здрава, права, хубава жена, вярно дете на разведени родители, но вече е на 32 за Бога!!! Не порастват ли някои хора?

# 44
  • Мнения: 4 302
Това е реакция на всеки. Ти нямаш право да я съдиш и да се съпоставяш.
Това, че не плачеш е твето поведение. Остави я да си реве било то за "глупости".

Общи условия

Активация на акаунт