Плач на работното място

  • 3 129
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 952
Шефа ми крещи за щяло и нещяло, все нещо не му харесва, вдига телефона, излива си отровата и после се успокоява, ама ей така без причина и не е свързано с работата, ами си измисля някакви странни оправдания. Не издържам повече, с този човек на глава не се излиза. Миналата година имаше една колежка, която ми правеше скандали непрекъснато, загубих си бебето и тогава много ревах, първо бях много хладнокръвна и си казвах нищо пак ще стане другия път, ама в един момент не издържах и ревнах, това е непоносим психически тормоз и не мога да се измъкна, не ме пускат ...
Или поговори с нея или я трай да реве непрекъснато. Аз бих избрала първото.

Къде работиш..ауууу..при този пазар на труда, търпиш такива неща.

# 61
  • Мнения: 223
оплачи се където трябва,защо не прочетеш кодекса на труда и там ще откриеш отговора

# 62
  • Мнения: 2 292
оплачи се където трябва,защо не прочетеш кодекса на труда и там ще откриеш отговора

дя , който в БГ действа само срещу по слабите, но никога в тяхвна защита. колко бременни майки от отчетните се оплакаха, че като казали, че са бременни ги уволнили?????? и защо не?????????

# 63
  • Мнения: 278
Подадох си молбата, даже нова работа си намерих и откакто му казах, че напускам ни вест, ни кост. Не разбирам подобно поведение на 40 год. мъж, опитва се да ме наказва с мълчание ли?!?  Mr. Green Даже ми каза сама да си търся заместник, а за мен това е неприемливо, фирмата не е моя, заявих, че ще спазя едномесечно предизвестие, а той като взе да ме нарежда и да ми дрънка едни глупости. Даже моля ви се ме пита защо напускам, а като му отговорих ми каза да не се оправдавам, а и коронния номер - защото никаква работа не върша.

# 64
  • Мнения: 6 029
моя мъж като напусна едно от работните си места шефа му му беше написал на молбата за напускане "Върви по дяволите" Laughing

# 65
  • Мнения: 1 732
Даже ми каза сама да си търся заместник, а за мен това е неприемливо, фирмата не е моя, заявих, че ще спазя едномесечно предизвестие, а той като взе да ме нарежда и да ми дрънка едни глупости. Даже моля ви се ме пита защо напускам, а като му отговорих ми каза да не се оправдавам, а и коронния номер - защото никаква работа не върша.

Те и двете неща са класика в жанра!
Особено в малка частна фирма... Sick

# 66
  • Мнения: 3 271
моя мъж като напусна едно от работните си места шефа му му беше написал на молбата за напускане "Върви по дяволите" Laughing

Това ми хареса Laughing Представих си го как стои сред фирмената документация  ooooh! Joy

# 67
  • Мнения: 6 029
Millena, мисля, че после молбата замина в кофата. язък.

# 68
  • Мнения: 3 271
Millena, мисля, че после молбата замина в кофата. язък.

Язък наистина. Защото е страхотно попадение просто!

# 69
  • Мнения: 526
Не ми се е случвало да плача на работа.Не бих могла да понеса да натоварвам хората,като си пренасям настроенията,тревогите и болките,които са ме мъчили вкъщи.

# 70
Явно жена ми е права да не иска да работи с жени...

# 71
  • Мнения: 423
Явно жена ми е права да не иска да работи с жени...

Tя просто знае за какво змийско гнездо става въпрос Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт