БОЯ ЗА КОСА В ЧЕРВЕНО

  • 6 062
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936

ЛОНДА!!!! черна опаковка...сигурно е тази "вулкано",забравила съм вече  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 29
има ли място после третирането с къна за запазване на 4ервеното

# 17
  • Мнения: 341
Аз предпочитам Лореал защото освен цвета ,за да е красива косата не бива да се изтощава, но пък Лонда Вулкано наистина има страхотни нюанси на червеното.
И за да не отварям нова тема искам да попитам всички червенокоски колко често се боядисвате, как подържате равномерен цвета защото червеното е най-трудно за поддържане (мое мнение), само корените ли боядисвате или цялата коса при всяко боядисване.

Ами аз понеже се боядисвам от суета, без да имам и един бял косъм, не съм на зор да го правя често. Но веднъж на около 2-3 месеца обикновено решавам, че цвета вече е загубил свежестта си и боядисвам отново - цялата коса, като първо нанасям в корените и накрая по за 10-ина мин. разпределям по цялата дължина. Косата ми е добре, не е суха и изтощена, но пък ми е и къса де, което е от основно значение.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 270
Моля Ви препоръчайте ми боя за коса в червено.До сега съм ползвала Палете Делукс ,но вече не съм доволна , нещо я развалиха.

пробвай боята Wellaton,също има мн хубави червени цветове, ползвам я от доста време и съм доволна,пък и струва само около 6 лв
Възползвах се от препоръката ти и наистина резултата е добър.Цвета е хубав и косата изглежда добре

# 19
  • DE
  • Мнения: 967
На Гарние- 100 % . Червеният цвят е много хубав и траен!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 423
Лонда вулкано     Peace

# 21
  • Мнения: 1 234
И аз Лонда Вулкано ти препоръчвам Peace

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
Къде има Лонда вулкано,защото бяха спрели вноса или пак са започнали да я внасят?

# 24
  • София
  • Мнения: 461
Къде има Лонда вулкано,защото бяха спрели вноса или пак са започнали да я внасят?

И аз това щях да попитам! Не съм я пробвала тази боя, но всички тук много я хвалят.

# 25
  • Мнения: 983
И аз съм много доволна от Веллатон, ползвам черешово-червено.

# 26
  • Мнения: 3 453
Определено Лонда Вулкано Peace

# 27
  • Мнения: 58
Имам известни наблюдения на "червени" бои. Simple Smile
Londa Volkano определено е с най добра наситеност, но за съжаление поради силната концентрация на пигмент и силен окислител ( винаги 12, респ. 40 ) бързо се отмива.А и много изтощава косата. Cramer  е професионален вариант - имат страхотна палитра, но и там при силните окислители отмиването е много бързо. За L'Oreal - не бих препоръчала нищо друго освен професионалната серия.Аз се боядисвам с 8.4 Profesional - с окислител 12 резултата беше ужасен - цвета беше кафеникав (по принцип е медно червено), а след второто измиване направо си бях с изсветлена кестенява коса. Смених фризьорката - сега ме правят с окислител 6 - невероятен ефект: до 5-та седмица цвета е наситено медно червено - нулево отмиване при измиване на косата.
Необходимо е да се наблегне освен на боята и на самият реагент за изветляване - иначе червеното става на всякаква основа......руса, кестенява.....тъмна..........
И най важното : поверете се в ръцете на опитен професионалист!!!!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 28
  • Мнения: 303
И аз се придържам към мнението на "колежките", ползващи Палете, че я развалиха-изобщо не се получава хубаво червено и пада на третото измиване.

Общи условия

Активация на акаунт