През колко време похапвате?

  • 1 195
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
А,хапвам си и не се ограничавам хич.Но на мен метаболизма ми е чудесен и не пълнея особено,изобщо никога не съм била принудена да се ограничавам.Сега има много плодове и зеленчуци,наблягай на тях,хем витаминки за теб и бебо,хем не са калорични до такава степен.

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Колкото повече ядеш,толкова повече ще ти се яде.Свикнеш ли така,трудно ще се спрещ и после...

# 17
  • Мнения: 9 973
 newsm78ми като огладнея-мисля на 4-5-6 часа!Не съм като по часовник Thinking

# 18
  • Мнения: 3 388
На няколко часа. Не се ограничавам особено, но гледам и да не прекалявам  Crazy Сега наблягам на зеленчуци, кисело мляко, сокове  Peace

# 19
  • Мнения: 498
Не помня през колко часа съм яла,но си хапвах доста Mr. Green
Щом си гладна ще ядеш,няма да се притесняваш Peace
После ще имаш колкото искаш време да се възстановяваш Wink
PeaceХапвах си на воля!Пък и не успях да почна да се търкалям! Joy Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 675
Отначало до към 3-я месец- почти нямах апетит,доир бях отслабнала
После се започна едно хапване...доста честичко беше ,дори и през ноща хрупах солети Laughing
Яж си щом ти е сладко и не се бой за фигурата- аз и с похапване качих само 13кг,а от родилното излязох с 3 над тези ,с които забременях
 Hug

# 21
  • Мнения: X
Аз ям често, но по малко, заради киселините.
Не е важно колко пъти ядеш, а КАКВО ядеш. Най-опасно е безобразното тъпчене с какво ли не, пък после "Ами, то щом ми се яде, бебето има нужда... 30 килца отгоре, ама поне имам хубаво бебе..., да сме живи и здрави, после ще мисля как да ги свалям тия кила"

Пробвай да си правиш малки витаминозни закуски, много са полезни, засищат, а и не пълнееш.
Ето ги моите: http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-desi/p2905.html

# 22
  • Мнения: 361
определено нещо съм се разяла и незнам какъв е този вълчи апетит.даже й като бременна не съм яла толкова много.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Заради гаденето,доста често.Надявам се да спре по-скоро и да си нормализирам апетита.
Обожавам плодове и зеленчуци имайки в предвид,че не ям месо от години.Сега ям само домати,другите ми докарват странен вкус.Уф,как искам да вляза в ритъм отново.

# 24
  • Мнения: 1 919
ми май  през 3 часа ..започва да ми къркори корем аи хапвам по  малко иначе  Sick

# 25
  • Мнения: 195
Първите 3 месеца ядях постоянно!!! Още със ставането отварях хладилника!!! Rolling Eyes

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Може и да ти поотмине вълчия глад. При мен беше от време на време само.

# 27
  • Мнения: 344
Отначалото нямах апетит но после направо нон-стоп си хапвах.Това беше до края на бременността.Ставах посред нощ за да хапна нещо.Обикновено сладко.После имах киселини но това не ме спираше да си хапвам доста. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 098
През цялата си бременност ям през 3 часа, иначе ми става лошо. Но хапването по малко през три часа дори се препоръчва Peace

# 29
  • Мнения: 1 212
Аз и сега така си хапвам така , почти постоянно . А не съм бременна  Confused
Следи си килограмите , иначе си хапвай щом ти се яде  Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт