Продуктите на "Хималая"!

  • 149 358
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 906
Ползвала съм Кофлет и Румалая. Възхитена съм от резултата. Преди не минаваше зима без грип или поне гърлобол, но откакто ползвам Кофлет нямам никакви проблеми. Много съм доволна!!!
Интересува ме кой какви продукти е ползвал и естествено, какви са отзивите?

# 1
  • Мнения: 584
Ползвала съм кремчето за разширени вени/забравих как се казва/ и съм много доволна, веднага облекчава болката и прибира вените, но не съм достатъчно сериозна да го ползвам редовно и да пия и хапчетата към него , сигурно бих получила трайно подобрение! Майка ми използва крема и хапчетата Румалая за артритни болки и  е по-доволна от тях ,отклокото от традиционните лекарства! Също съм взимала крема за простудни заболявания и от него съм много доволна! Сега се чудя дали да взема и хапчетата за отслабване ,защото имам проблем с килограмите, ако някой има отзиви за тях ще се радвам да сподели!

# 2
  • Мнения: 1 906
Също съм взимала крема за простудни заболявания и от него съм много доволна!
Сега се сетих, че и аз съм го ползвала и също съм доволна!

# 3
  • Мнения: 1 737
И аз съм доволна от много техни продукти, изцяло билкови са всички.  Peace
Кофлета само се чудя, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.
Нещо ми обясняваха за друг подобен продукт относно долната граница за деца, че струвало доста пари да се регистрира за ниска възраст и незнам си какво точно, чисто формално нещо...

# 4
  • Мнения: 4 414
това, че са билкови не значи, че са безобидни...има билки, които не се препоръчват за малки деца /както за бременни, примерно /.
иначе, това за изследванията е така - педиатърката на дъщеря ми го обясни веднъж във връзка с други лекарства - освен парите, трябва да има определен брой деца, с които да е тествано лекарството и това е проблем - съвсем логично няма много желаещи за опитни зайчета.
на Хималая съм ползвала Септилин и Румалая - доволна съм. Мъжът ми ползваше доста време Лив 52 /ако не греша името/ - много е доволен.

# 5
  • в баира
  • Мнения: 861
Кофлета само се чудя, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.

Да не би да е заради черния пипер в бонбонките. Аз едвам ги смуча, какво да кажем за мъниците.

# 6
  • Мнения: 1 737
За сиропа Кофлет става дума. Той не люти така.

# 7
  • Мнения: 386
хималая са супер - герифортето е невероятно при стрес, пастата за зъби също е невероятна според мен. лаксативното им хапче е много добро, но не съм фен на този начин за решаване на "онзи" проблем (преборих се с хомеопатия да го реша).
само от хапчетата за отслабване не съм доволна - стана ми зле и ги спрях много бързо

# 8
  • Мнения: 834
От къде ги купувате? От лекар ли се изписват?

# 9
  • Мнения: 1 906
От къде ги купувате? От лекар ли се изписват?
Има ги в доста аптеки.
Погледни тук:  http://si-plus.com/index.php?p=40

# 10
  • Мнения: 3 211
ползвала съм това:
и

с първото мажех пъпчици по бузите на детето, а второто против цистит
Бонбонче, благодаря за уеб адреса

# 11
  • Мнения: 1 906
...
Бонбонче, благодаря за уеб адреса
За нищо!

# 12
  • Мнения: 9 095
може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?

# 13
  • Мнения: 1 906
може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?
Всичко можеш да прочетеш от линка, който съм дала.
Ето това е за разширени вени (от същия сайт):

"Таблетките и кремът“Пайлекс” се използват съвместно и повлияват съдовите стени благоприятно при всички видове венозни застои (стази) и особено при хемороиди и повърхностни тромбофлебити, варикоцеле, варикозно разширение на вените. При хемороиди, анални фисури и фистули, проктит. Спомага за облекчаване на болката и ускоряване на оздравителния процес. Регулира дейността на стомашно-чревния тракт като спомага за редовнотоизпразване на червата. Съдържа Амла – растение, което е най-богат природен източник на витамин С и съдейства за контролиране на кървенето. Пайлекс допринася за свиването на бучковите маси, за спиране на кървенето и сърбежа, както и за облекчаване на болката. Намалява риска от запек. Повлиява благоприятно дейността на черния дроб като спомага за намаляване на застоя на кръв в черния дроб и порталното налягане. "

Повече инфо от тук: http://si-plus.com/index.php?p=40

# 14
  • Мнения: 9 095
благодаря ти, а във Варна пткъде ги купувате Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт