Вигантол

  • 1 914
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Вие кога давате Вигантол? Напоследък ми се случва доста често да забравям да и го давам сутрин преди хранене и се чудя дали не мога да и го давам преди следващото хранене. Тя обикновенно се храни в 7 и после към 11.

# 1
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами аз го давам сутрин около половин час преди хранене PeaceЩом се храни към 11 давай си го тогава,не е проблем Hug

# 2
  • Мнения: 2 821
преди хранене, независимо кога през деня...пък колко често забравям Tired

# 3
  • Мнения: 689
Давам го само сутрин преди хранене. Обикновено 9-10 часа.

# 4
  • Мнения: 399
Ами аз го давам сутрин около половин час преди хранене PeaceЩом се храни към 11 давай си го тогава,не е проблем Hug

И аз така.
Ако пропуснеш през деня,не е фатално и ако го дадеш вечерта (по мнение от нашта педиатърка).

# 5
  • Мнения: 306
Може да го даваш към 11часа-това те е проблем!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 248
Сутрин веднага след като се събуди  Peace

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Няма проблем,че си го забравила преди първото хранене,ще го дадеш преди второто или третото-когато се сетиш!

# 8
  • Мнения: 2 051
Хич не съм била редовна, пък като дойдоха летните месеци съвсем спрях, сега няма нужда има достатъчно слънце.
По принцип сутрин на гладно уж трябва...

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашата педиатърка ми каза,че мога да го давам по всяко време на деня между две хранения.Сутрин винаги го забравям и го давам през деня.

# 10
  • Мнения: 83
Благодаря за бързите отговори.

# 11
  • Мнения: 1 555
Сутрин веднага след като се събуди  Peace

И аз така го давах !  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз го давам между две хранения обикновено вечер. Peace

# 13
  • Мнения: 11 003
Давам го сутрин 5-10 минути преди хранене. Педиатърката не спомена, че трябва да мине време между приема на капките и храненето.

# 14
  • Мнения: 1 183
Аз го давам винаги вечер преди млякото.

Общи условия

Активация на акаунт