Прилично и не много скъпо хотелче в Несебър??

  • 828
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Решихме това лято да почиваме в Несебър и ме интерисува някой ако е почивал там и знае координатите на някое хубаво хотелче с нормални цени ако може да пусне малко повече информация.
Нямаме претенции дали ще бъде в новия или старият град стига да е с приятни условия и добро обслужване.
Благодаря ви!!! smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 1
  • Мнения: 674
ПОТБУТТТТ.......

# 2
зДРАВЕЙ МАМИ ...НИЕ МИНАЛАТА година ходихме в Несебър,бяхме в хотел в апартамент от две стаи с баня и тоалетна,цената беше 110 лв. на целия апартамент, в едната стая имаше само климатик,всяка сутрин ти почистваха стаята ама нещо не останах очарована... Confusedима и ресторант ама ние никога не се хранихме там....плажа ни беше на 15 мин.(южния)търси в интернет има страшно много

# 3
  • Мнения: 1 172
А кога за последно сте ходили в Несебър? В моите представи допреди няколко години това беше чудесно място за почивка. Но след последното си ходене там  (2005 година, към края на сезона) категорично реших, че това ще е последното ми набутване в тази лудница от тълпи туристи, сергии, претъпкани плажове и мръсотия.

# 4
  • Мнения: 157
А кога за последно сте ходили в Несебър? В моите представи допреди няколко години това беше чудесно място за почивка. Но след последното си ходене там  (2005 година, към края на сезона) категорично реших, че това ще е последното ми набутване в тази лудница от тълпи туристи, сергии, претъпкани плажове и мръсотия.


Последно ходих миналия август.
Повече няма да стъпя в Несебър, разочаровах се от това, в което се е превърнал.
Споделям мнението на SV.

# 5
  • Мнения: 349
МАРИЯНКАА ,
не уточняваш какви критерии прилагаш за "Прилично и не много скъпо хотелче"   newsm78
Ние бяхме в Несебър за празниците около 24 май   ТУК, /дано не е реклама/
Девизът им  е :”Когато луксът и спокойствието са най-важни” и за нас наистина бе така - очаровани сме newsm10

# 6
  • Мнения: 18
Здравей Simple Smile  Миналата седмица ходихме с приятели в Несебър и част от групата остана в хотел "Герджика"- до края на Юни цената на легло е 15лв, а в стаята има климатик, ютия, ТВ с кабелна, както и голяма тераса. Разбрахме, че от Юли цената на легло става 26 лв Simple Smile Надявам се да съм ти помогнала. За мен морето е Несебър Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 21:17 от Diabla

Общи условия

Активация на акаунт