от къде мога да си купя такъв стол?

  • 5 591
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
то зависи и свода как е хванат-нашия е доста здравичък Laughing Laughing Laughingто ние даже не сме си купили столовете, а вече взехме много да умуваме Joyаз този в кауфланд съм го виждала само на каталога им, но беше точно какъвто искам. тука няма кауфланд, но поръчах на майка ми в хасково да провери. дано да има

# 16
  • Мнения: 4 300
За нещо такова ли става дума?
http://home.pop.bg/articul602.html

# 17
  • Мнения: 6 039
За нещо такова ли става дума?
http://home.pop.bg/articul602.html
[/quote

това е люлка, не стол, и имам такава купена от TCM преди 2 години. Така лошо паднах от нея.........
нашата е оранвево райе, не е пелетена

# 18
  • Мнения: 1 986
да почти за подобна, но не плетена. идеята ми е да се хване за тавана на стаята

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е не мога да си го представя този хамак-стол и това си е...... Sad

# 20
  • Мнения: 6 039
Е не мога да си го представя този хамак-стол и това си е...... Sad

# 21
  • Мнения: 4 300
Да му се не види и чудото Mr. Green
Имам дилема- терасата ни е 165 * 700 см. Искам да бъде уютна. Осигурила съм цветята за сега. Ще ми се да имам обаче и люлка- да си се кандилкам по цял ден и да съзерцавам. За нормална люлка няма място. Мислех си за 2 такива хамака/ стола- или като това, което показах или като това на Малена. Обаче.....щом е толкова лесно да се падне се замислям бая. Другият вариант е нещо такова:
,
ама пък дали ще изкара цялогодишно навън се чудя, както и дали няма да е прекалено голямо и да ми "запуши" терасата newsm78

# 22
  • Мнения: 6 039
Да му се не види и чудото Mr. Green
Имам дилема- терасата ни е 165 * 700 см. Искам да бъде уютна. Осигурила съм цветята за сега. Ще ми се да имам обаче и люлка- да си се кандилкам по цял ден и да съзерцавам. За нормална люлка няма място. Мислех си за 2 такива хамака/ стола- или като това, което показах или като това на Малена. Обаче.....щом е толкова лесно да се падне се замислям бая. Другият вариант е нещо такова:
,
ама пък дали ще изкара цялогодишно навън се чудя, както и дали няма да е прекалено голямо и да ми "запуши" терасата newsm78

r0ksi, доста са надежни, не се пада. Просто когато я монтирахме един познат около 130кг не ставаше от нея и накрая разхлаби дюбела. След това аз седнах с малката в скута и люлката се откъсна от плочата и паднахме и двете, добре че я бях хванала здраво и се натъртих само аз. След това я хванахме на друго място, още по- здраво. По принцип към люлката се продават крепежни елементи и се захваща доста сериозно в плочата на тавана. Много е удобна. В ТСМ струваше около 45 лева, крепежните елементи 10лева.

# 23
  • Мнения: 6 167

тези хамаци са доста неудобни. мнение на човек с повечко килца Laughing
на моята тераса сложих пейка, един стар стол,  възглавници и стана супер (за момента).
за люлчицата е важна и ширината на терасата. при 165 см ширина не виждам как ще се люляш.


в общи линии ако терасата е широка има повече варианти, например любимия ми:
http://www.nashdom-bg.com/read.php?name=Зелените2&lang=bg

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 21:17 от Lennie

# 24
  • Мнения: 4 300
Лени, тази зелена дървена люлка я дават 1.20 на ширина, т.е. би могла да се събере на ширината ( 165) на терасата ми, а ще се люлям по посока на 7-те метра.
Но пък щом единичните не падат толкова лесно ( 130 кг ми се виждат бая далечни за 65 килограмовото ми д**) ще си остана на тях.
Стола или пейката ги оставям като крайни варианти, защото обичам да чета дълго, а ми се натъртва опашката Embarassed

# 25
  • Мнения: 6 167
Лени, тази зелена дървена люлка я дават 1.20 на ширина, т.е. би могла да се събере на ширината ( 165) на терасата ми, а ще се люлям по посока на 7-те метра.

еййй, верно бе  Blush Mr. Green

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
TotallyErrected, ами то това си е супер!   bouquet
Ама искам и аз.......  Sad

# 27
  • Мнения: 1 986
Tinka 79 щеше да проверява в кауфланд ама щом не е казала може и да не са и харесали-там стрували 17лв. ама незнам дали са точно същите

# 28
  • Мнения: 6 039
Tinka 79 щеше да проверява в кауфланд ама щом не е казала може и да не са и харесали-там стрували 17лв. ама незнам дали са точно същите
чак 17 ми е доста съмнително. може би е само от мрежа
тези с платовете в Нидо са около 150-200лева

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Оказа се, че леля ми се е объркала. Жената от Кауфланда ми каза, че ги нямало от 3месеца.  Sad
Та се чудя къде другаде може да има?  newsm78 А какво е това ТСМ и там само от този тип за веранда и градина ли са люлките?

Общи условия

Активация на акаунт