Парфюмирате ли бебетата си

  • 5 115
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 539
Не, абсурд, дори сега на 3 г. и половина пак не й давам да се парфюмира, макар че много иска Naughty
Та тя доскоро миришеше на бебе, а сега иска да мирише на жена #Crazy Няма да го бъде скоро! Как ще се боря с тази суета обаче не знам ooooh!

Категорично съм против малките деца да се приравняват с големите хора! Дай да ги парфюмираме, да има сложим прашки и панталони с ниска талия, да им купим по една палитра с гримове и червила, пък после ще се чудим откъде ни е дошло до главата

# 31
  • София
  • Мнения: 790
Не. Предпочитам да си мирише на бебе  Simple Smile Дори ми е неприятно когато някоя от бабите я омирише в парфюма си, но при гушкането е неизбежно  Simple Smile
Но да я парфюмирам аз - няма да е скоро  Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 44 092
Не, но съм чувала за такива , които си пръскат, но поне ползват някакви детски парфюмчета...ама за мен това е  Sick

# 33
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Никога не ми е минавало през ума.Така си ми харесва да ми мирише на бебе.

# 34
  • Мнения: 4 555
Като се абстрахираме от суетната страна на въпроса и от това колко е абсурдно едно бебе да мирише на женски парфюм (защо е нужно?!?!), цялата работа изобщо не е безобидна. Както са казали много от момичетата, парфюмите са вредни (особено за бебета) и могат да предизвикат алергии, астма, кожни раздразнения.
Бебетата трябва да се пазят от силни миризми.

А бабите винаги успяват да измислят някоя щуротия, за да си демонстрират липсата на здрав разум.
Направо ме изумяват колко са изобретателни понякога  Sick ooooh!

# 35
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Никога не бих го направила

# 36
  • София
  • Мнения: 3 676
Е това вече е точно за този ематикон #Crazy
Обичам бебетата да миришат на ...БЕБЕТА....на пудрички,бебешки прах за пране и в краен случай на бебешки омекотител за дрехи....
Щом не ти харесва -кажи й да не го прави-все пак това е твоето дете Crossing Arms

# 37
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Никога не бих го направила

Няма нищо по хубаво от миризмата на бебе. Я стига ще дойде време и парфюми да ползва. Случвало се е да пръсна дрехите на сина си, и то не повече от 2-3 пъти и то защото на него му харесва и е искал (за да го зарадвам и развеселя), но не бих му пръснала по кожата, някъде бях чела, че не било добре, можело да доведе до обриви и т.н.  newsm78

Като се абстрахираме от суетната страна на въпроса и от това колко е абсурдно едно бебе да мирише на женски парфюм (защо е нужно?!?!), цялата работа изобщо не е безобидна. Както са казали много от момичетата, парфюмите са вредни (особено за бебета) и могат да предизвикат алергии, астма, кожни раздразнения.
Бебетата трябва да се пазят от силни миризми.

Абсолютно съм съгласна. Даже бях чела в една статия, че бебетата се дразнят от силните миризми, особено на парфюм.


А бабите винаги успяват да измислят някоя щуротия, за да си демонстрират липсата на здрав разум.
Направо ме изумяват колко са изобретателни понякога  Sick ooooh!


  hahaha hahahahahaha Joy Joy Joy Ще падна, ама колко си права за това.

# 38
  • до канала
  • Мнения: 518
бебето трябва да си мирише на бебе Simple Smile

# 39
  • Мнения: 118
Няма смисъл от парфюми! Не бих дала на бабите да си експериментират със сина ми...

# 40
  • Мнения: 1 427
Не, но дъщеря ми е по-голяма и напоследък проявява интерес. Пръскала съм я 2-3 пъти по малко.

# 41
Не ме пита като го прави Rolling EyesСякаш прави нещо супер естествено.И понеже последните 2-3г много се конфронтирахме,тя си е втълпила,че като и направя забележка е защото с мен вече не можело да се говори нормално SadИ гледам да го карам по леко,но е дразнещо наистина и не знам в кой момент ще "изфуча".Аз сега съм си вкъщи и кой знае кога пак ще и я дам.Малко оф,ама така преди известно време се бях вбесила,защото я извеждала на ярко слънце и то два дни подред по цял ден без да и сложи слънзащитно мляко,защото "ето виж циганите които са здрави като бикове,не си мажели кожата с нищо" Confused

Абе това му е гадното,всичко е ок между майка,дъщеря,свекърва и прочие и в момента в който родиш дете всички ти се струпват на главата,всеки със своите правила SadДано да помня след време,когато имам внуче и да не се налагам по този начин на дъщеря си...

# 42
  • Мнения: X
някой път като се сетя, да слагам парюм на малката принцеса /14месеца/.имаме специален антиалергичен детски парфюм на мустела. още като се роди и таткото като взе доста неща от серията на мустела, подариха му в аптеката един парфюм мустела 100мл.много е хубав,но мисля че е рано да слагате не детски.

# 43
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Моля?! #Crazy

# 44
  • Мнения: 361
що за глупост е това!!!бебе и парфюм!!! Shocked Shocked Shocked

че има ли по хубава миризма от детската кожа


Общи условия

Активация на акаунт