Доверяваш се на някого, а той те предава...това ме убива

  • 3 054
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 451
Здравейте,момичета.Ровя се във форума,чета,мислех,че ще се справя сама,но усещам,че силите ми ме напускат.Ето я и моята история:
Всичко започна преди 7 год. Имах семейство,с БНД започнахме да се отчуждаваме,но нямаше други проблеми между нас.Винаги е имало приятелство и уважение,което продължава и до днес. Тогава се появи ТОЙ, в началото само флирт,а после нещата се задълбочиха / ТОЙ  беше разведен отдавна/  и така ТОЙ започна да настоява и аз да се разведа и да живеем заедно.Започна един малък ад за мен,измъчвах се от угризения на съвестта и съмнения какво ще причиня на детето и на БНД, и на себе си.Бях започнала да виждам неща в характера на " ТОЙ",които ме притесняваха,ревността му,пълното желание да ме обсеби и т.н. В един момент реших,че няма да я направя тази крачка и е по-добре да се разделим. Да,ама ,не. Започнаха едни сълзи,клетви, обещания за промяна.И промяната настъпи,утихна,няма разправии,гледаше ме в очите като принцеса,а с БНД се отдалечавахме все повече. Стига се до развода преди 3 год. Детето ми прие всичко спокойно,с баща си се виждаха постоянно,а с приятеля на мама направо се обикнаха.БНД и приятеля на мама в добри отношения,по поводи ,на маса всички заедно/и неговото дете/.
Аз повярвах,че мога да бъда истински щастлива ThinkingА мен ме носеше на ръце. Направихме дом и заживяхме в него......10 дена. Изведнъж всичко се промени,безцеремонно отношение към мен,неглежиране на детето.Говорих с него,плаках,но явно беше решил,че сега е момента да ме пречупи.И аз го напуснах. Цирка с молбите и сълзите пак се завъртя,бях готова да се върна.Но в един момент той започна да ме напада,да ме вини за всичко,да поставя условия .
 И през м.май аз казах-край.Разбрах,че върна ли се там ще трябва да се съобразявам с него за всичко,да се подчиня. А и детето вече го намрази.
Знам,че взех правилното решение,но самотата,спомените ,болката от предателството,чувството за вина ,срам и разбитост не ме напускат. Сега се опитвам да изградя нов дом за мен и детето,сама естественно  Cry
Знам,че никога повече няма да срещна човек,с който да се чувствам добре,няма да го причиня пак и на детето си,няма да повярвам на никого.
Трудно ми е да приема факта,че се провалии "втория ми шанс",че оставам сама. В мен ли е вината? Исках само това,което ми беше обещавано.Как може да нахлуеш в живота на една жена и едно дете,да се кълнеш,че ще умреш без тях,да сваляш звезди и после да се промениш така #Cussing out #Cussing out
Ще се радвам да чуя съветите ви.Благодаря ви,че ви има Hug
За да е пълна гадоста,ще ви кажа ,че и заедно работим. нервите ми вече не издържат smile3511. стана малко дълго,ама Confused
МОРГАНА, май латино сериал-2 Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 21:26 от patricia_p

# 1
  • Мнения: 1 732
Как може да нахлуеш в живота на една жена и едно дете,да се кълнеш,че ще умреш без тях,да сваляш звезди и после да се промениш така #Cussing out #Cussing out

Може, може, и други неща можа, ама да не влизам в подробности. Sad

Иначе доста объркана история.
Искала си само това, което ти е обещавано?  ooooh!
Ти ако знаеш на мен какво ми обещаха... Sick

Съвземи се, жено!
Гледай си детето и да не ти пука!
Явно не ти е писано да бъдеш точно с тези мъже.   bouquet

# 2
  • Мнения: X
Гадно,но можеше да е още по-гадно. ooooh!
Ако се беше "променил", не на 10-тия ден,а след 1 или 2 години.Или ако е след като имате ваше дете.Тогава още по-гадно. Tired Има и такива случаи.
Така,че не съжалявай толкова.Гледай оптимистично на ситуацията Peace
Нали знаеш гледната точка на оптимистта:Чашата е на половина пълна,а не наполовина празна Peace
Та и твоята ситуация е същата.

# 3
  • Мнения: X
Ако това ще те успокои, моя беше полуумрял..... ама какво от това...
И аз сбърках като си помислих, че може да му се има доверие.
Е да ама не. Лъжат.

И както казват доброжелателите - другият път си отваряй очите на 4.  Joy Смях.

# 4
  • Мнения: 2 327
За това заради чужди обещания човек не взема такива решения. Думите обичайно са вятър работа...
За съжаление го разбираш по доста болезнен начин.

# 5
  • Мнения: 1 425
Знам,че никога повече няма да срещна човек,с който да се чувствам добре,няма да го причиня пак и на детето си,няма да повярвам на никого.
Не можеш да знаеш какво те чака в бъдеще. Опитай се да мислиш позитивно.
Ще се радвам да чуя съветите ви.Благодаря ви,че ви има Hug
За да е пълна гадоста,ще ви кажа ,че и заедно работим. нервите ми вече не издържат ...
Съвет: потърси си друга работа.

# 6
  • Мнения: 2 863
Ами какво да кажа, доста е гадно, но има две силно положителни неща!
Първо това са отношенията ти с бившият ти съпруг, това че детето ти си има баща, в този форум това не е  често явление, и второ, това че не е се е появило ново общо дете... тогава щеше да си още по-предадена, защото насила не можеш да дадеш баща на детето си. Сега  болката е за теб, кофти е но  е напълно преодолимо, деттео ти  баща си има, а притялеят на мама просто ще потъне в забвение.
Смени си работата при първа възможност и най-добре почни да я търсиш, както те  е посъветвал Пантер

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, споделям мненията на Джали и Пантер по въпроса. Аз това дет си вадеш хляба други работи да се вадят съм го правила, ама преди 10 години...В резултат и двамата напуснахме общата работа щото беше нетърпимо положението, още повече, че тогава идваше новата перла на бившото ми гадже да го взима от работа...гадна история! #Cussing out #Cussing out
А конкретно за случая сега - наистина, радвай се, че не е дошло и ново бебе, тогава щеше да е доста по-трудно. Детенце ще забрави за приятеля на мама, споко....
Колкото до проваления втори шанс - недей да мислиш така! По-скоро  повтаряш една и съща грешка 2 пъти, което ти дава чудесна възможност да си преосмислиш разни неща за себе си и за бъдещия си живот. За да не звуча отвлечено, давам пример със себе си - провала с БНД беше последния за мен титаничен провал в личен план и след него седнах да си размишлявам. Значи, аз лично не ставам за дълго съжителство с някой по ред характерови причини и си давам сметка, че за мен е по-добре да живея сама. Сега си имам занимавка с гледането на малката, по-натам ако от някъде цъфне некой адски неземен принц Wink - никога в къщата няма да влезе, може като гаджета-тинейджъри - срещички и забави, но навън! Та ето ти конкретен пример как гадостта ми позволи да открия как точно да си подредя живота и кое наистина е най-правилното за мен!
Надявам се да намериш и ти верния път за самата теб! Hug Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 451
да,всички сте прави, и аз с разума си мисля така.и работа си търся ,но не става лесно.
Stun,не бяха само обещанията.отношението му към мен и детето бяха прекрасни,та тя жадуваше да го види и да е с него.мислиш ли,че толкова лекомисленно бих направила тази крачка Naughty Naughty и с родителите ми се сближи,и те подкрепяха решението ми,виждаха ,че съм щастлива,дечко-весел. как толкова умело се е прикривал  години наред newsm78 как толкова време е търпял "да става по моя начин" newsm78   Да,добре е ,че БНД си гледа детето и не ми създава проблеми,но това не му е пречило и преди и сега да си живее своя живот. И аз си помислих,че слънцето изгря и на моята улица,ама не Cry
Повечето тук са самотни майки "първа ръка",дано на никого от вас не се случва,но втория път много боли,много. вече ти се отнема и надеждата,че можеш да си щастлив и да повярваш на някого Hug Hug

# 9
  • Мнения: 1 732
Повечето тук са самотни майки "първа ръка",дано на никого от вас не се случва,но втория път много боли,много. вече ти се отнема и надеждата,че можеш да си щастлив и да повярваш на някого Hug Hug

Ха! Аз затова и не искам да рискувам повече...
И аз като Морганчето ще си хвана гадже, но сериозна връзка не ми трябва!
Достатъчно си изпатих и преживях  Tired
Засега ми стигат задачките по отглеждането на момата, пък после ще ходя с нея по дискотеки.
Ай стигат ми мЪже.

# 10
  • Мнения: 451
МОРГАНА,САБИНА,  и аз ще се присъединя към вас!!!
край на сериозните връзки и идеята за "мъжкото рамо" Naughty Naughty Naughty
просто ми трябва време да се съвзема от шока и да изградя новия си живот Praynig
по "амазонски",както ми се казваше в последните месеци Crossing Arms те жените са прозряли истината отдавна Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 6 661
Развеждаш се ,заради някого, а той те предава...това ме убива

Нещо в заглавието не ми харесва. Развеждаш се, защото ТИ така искаш, а не заради някого.
1. Започни да се обичаш и всичко ще си дойде на мястото. Звучи като клише, но е вярно.
2. Смени си работата.
3. Престани да се самосъжаляваш е да се питаш защо така ми се случи.
Успех и кураж.

# 12
  • Мнения: 451
"Нещо в заглавието не ми харесва. Развеждаш се, защото ТИ така искаш, а не заради някого."

О.К. промених заглавието,да разведох се,защото аз исках. а го поисках,защото брака ми не вървеше и не исках да съжителствам с мъжа си. повярвах на друг човек,грешка ли е?
не се самосъжалявам,стискам зъби ,просто ми става мъчно понякога,като на всички Sad

# 13
  • Мнения: 1 425
Това че си повярвала на другия явно е било грешка. Това че си се развела ... там само ти можеш да решиш.

# 14
  • Мнения: 1 023
най-голямата нелепост за мен е да 4уя: разведох се заради нея/него.

това 4е у вас нещата не са вървели е друга бира.
това, 4е вместо да се опиташ да съхраниш семейството, си решила да кривнеш навън - това си е ли4но твое решение и ти си отговрна за него.
не бившият ти съпруг, или тогавашния нов.
най-лесно е да оправдаеш твоя грешка с друг.
не е 4естно и не е редно.
4овек се развежда, защото не върви, не е щастлив, подтиснат е, изгубил се е в двойката, егоизъм или други при4ини, но все ли4ностни.
изискващи едноли4на отговрност за инициацията или извършването й.

Общи условия

Активация на акаунт