Клоун или аниматор за РД на 2-годишен?

  • 1 873
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 147
Предстои рожден ден - втори подред - на малчо. Мислим да организираме парти в градината (май така ще излезе най-изгодно) . Много бихме искали някой да забавлява рожденика и малките му гости. Затова, ако имате опит с подобна организация, актьори, клоуни или аниматори, моля - споделяйте опит! Благодаря предварително. Ако координатите могат да се сметнат за реклама - пращайте ги на лични! Hug

# 1
  • Мнения: 5 255
Аниматор, за клоун е малко детето.

# 2
  • София
  • Мнения: 625
Определено аниматор! Peace

# 3
  • Мнения: 1 044
Ние ползвахме аниматор, много прехвален, и не се получи. Гостенчетата бяха на 2 г., имаше едно дете на 4 години и едно на 1 г.6 м. Опита се горката женица да ги заиграе всички - на "Балона се надува...", "Пусни кърпичка.." и т.н. Но две деца се хванаха само за ръчички, а другите лудяха без да обръщат внимание. Едното се заигра със строител, другото тича и пищи, трето изсипа един поднос със сладки на земята - изобщо цирк Буш. #Crazy Добре, че не си бяхме в къщи!  LaughingПредложи танци аниматорката, но не получи съдействие. Започна куклен театър да им представя - само моето се загледа, другите не. И така тя се опитва, опитва да им привлече вниманието и нищо не направи. Тортата бе коронния номер и духането на свещи-всички участваха с желание. LaughingКупон се получи, откровено се забавляваха децата, но си го направиха сами-аниматорката само се измъчи!
А иначе сме присъствали на рожден ден в детски център и бе по-добре - там децата сами си се забавляват, тичат, скачат, има повече играчки, пързалки, къщички и т.н.- по им е интересно.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Според мен е рано и за едното, и за другото когато става дума за 2-годишни деца.

# 5
  • Мнения: 6 206
Ние ползвахме аниматор, много прехвален, и не се получи. Гостенчетата бяха на 2 г., имаше едно дете на 4 години и едно на 1 г.6 м. Опита се горката женица да ги заиграе всички - на "Балона се надува...", "Пусни кърпичка.." и т.н. Но две деца се хванаха само за ръчички, а другите лудяха без да обръщат внимание. Едното се заигра със строител, другото тича и пищи, трето изсипа един поднос със сладки на земята - изобщо цирк Буш. #Crazy Добре, че не си бяхме в къщи!  LaughingПредложи танци аниматорката, но не получи съдействие. Започна куклен театър да им представя - само моето се загледа, другите не. И така тя се опитва, опитва да им привлече вниманието и нищо не направи. Тортата бе коронния номер и духането на свещи-всички участваха с желание. LaughingКупон се получи, откровено се забавляваха децата, но си го направиха сами-аниматорката само се измъчи!
Амин!

Иначе пускам, пускам кърпа и балона се надува стават при двегодишните, но трябва да има няколко 3-4 годишни примерно, които да повлекат крак. Simple Smile

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С аниматор ще е много по-интересно!

# 7
  • Мнения: 8 769
Според мен е рано и за едното, и за другото когато става дума за 2-годишни деца.
Напълно съгласна. От опит-дъщеря ми мрази клоуните и в никакъв случай не участва в техни игри. Има и други такива деца.
Освен това, на тази възраст е икзключително трудно да хванеш всички деца на еднаква вълна....Няма смисъл. Grinning

# 8
  • Мнения: 5 362
Аниматор, за клоун е малко детето.
И аз така мисля.

# 9
  • Мнения: 1 568
Според мен пък не са малки нито за клоун, нито за аниматор, нито за куклен театър.

На 2-рия рожден ден на Дара имаше аниматорка с костюм на фея, която направи и куклен театър "Трите прасенца" на децата, нарисува им личицата /поне на тези, които пожелаха/ и поднесе тортата.
Всички бяха много доволни, танцуваха и се веселиха.
Ето снимки, за тези които не вярват: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1830&AlbumId=82838

Координатите на аниматорката - на лични.

# 10
  • Мнения: 1 425
Според мен пък не са малки нито за клоун, нито за аниматор, нито за куклен театър.

На 2-рия рожден ден на Дара имаше аниматорка с костюм на фея, която направи и куклен театър "Трите прасенца" на децата, нарисува им личицата /поне на тези, които пожелаха/ и поднесе тортата.
Всички бяха много доволни, танцуваха и се веселиха.
Ето снимки, за тези които не вярват: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1830&AlbumId=82838

Координатите на аниматорката - на лични.
Страхотен рожден ден, а би ли казала от къде са тортите?  Laughing

# 11
  • Мнения: 6 206
Според мен пък не са малки нито за клоун, нито за аниматор, нито за куклен театър.

На 2-рия рожден ден на Дара имаше аниматорка с костюм на фея, която направи и куклен театър "Трите прасенца" на децата, нарисува им личицата /поне на тези, които пожелаха/ и поднесе тортата.
Всички бяха много доволни, танцуваха и се веселиха.
Ето снимки, за тези които не вярват: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1830&AlbumId=82838

Координатите на аниматорката - на лични.
Тук има няколко ключови момента, заради които се е получило нещо... примерно, че никъде наоколо няма играчки.
Късмет сте изкарали с децата, много двегодишни ще нададат рев при този вид на аниматорката, имате смели деца, и най-вече че са момичета. Момичетата на тази възраст са далеч по-смели.
Иначе купона е във вихъра си, браво за ентусиазма ти! Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 10 825
Според мен децата са много малки и за клоун и за аниматор. Оставете ги да си играят на воля. Със сигурност няма да скучаят  Peace

# 13
  • Мнения: 78
За момче може и да става клоун, на Йоана не й хареса клоуна за 2-то г. Реваха, пищяха само мъжете не ги беше страх.

# 14
  • Мнения: 1 021
За клоун със сигурност са малки още, според мен с аниматор ще е по-добре! Peace

Общи условия

Активация на акаунт