Депилатоар vs. бръснач

  • 870
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 224
Здравейте, мами и не само! Simple Smile
Както много други и аз имам проблем с подкожните косъмчета, а понеже съм и много бяха, те направо прозират.   #2gunfire Затова реших да сменя епилатора и колата и ги редувам с бръснач. Но се зачудих има ли наистина разлика в ефекта след бръснене и при използване на депилатоар?
Очаквам вашите отзиви   bouquet

# 1
  • Мнения: 56
Бръснача и депилатоара са на един и същи принцип - режат космите, не ги изкореняват. Разликата е ,че с депилатоар става значително по-бавно, но затова пък косъмчетата, премахнати с депилатоар след това излизат по-меки. Кожата след депилиране също е значително по-мека, отколкото след бръснене. Аз лично ти препоръчвам депилатоар Wink

# 2
  • Мнения: 1 299
Забелязала съм, че след като си избръсна краката 2-3 пъти след това с епилатора се изчистват перфектно. Четох във форума за въпросния крем КЕРАПИЛ, и съм решила да пробвам с него, защото ми омръзна да бръсна крака през ден, а епилатора все пак държи повече. А и избръснатите като започнат да растат и да бодът  ooooh! Ужас ми е Sick

# 3
  • Мнения: 6 617
Май депилирането е за предпочитане.

# 4
  • Мнения: 85
И аз имам нужда от депилиране,но много гадно ми много гано миришат Sick

# 5
  • Мнения: 238
Ефекта и от двете наистина е еднакъв,но поне за мен депилаторите доста вредят на самата коja и раздразненията за по-големи,ако пък просрочиш времето ... ..
при борба с подкоjни косъмчета - Бръснач  Peace

# 6
  • Мнения: 4 053
между двете ако трябва да избирам,естествено депилатоар,
защото поне не боде като избиват,
а,и ги няма тия гадни,мръсни пъпчици  Sick

# 7
  • Мнения: 27 524
До кожа е според мен. На мен никога не ми става така, независимо какво ползвам.

# 8
  • Мнения: 2 631
До кожа е според мен. На мен никога не ми става така, независимо какво ползвам.

 smile3521 newsm10
Аз съм с бръснача откакто се помня и са ми меки и редки..... вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт