СПЕЦИАЛНО ЗА ВСИЧКИ НОВИ ВЪВ ТОЗИ ФОРУМ

  • 3 677
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 792
МИЛИ ДАМИ,позволявам си да пусна тази тема защото форума напоследък се превърна в женски пазар.
отправям молба и призив към всички момичета които са нови-моля ви ....не умолявам ви наистина преди да пускате теми и преди да задавате въпроси(които доста често са глупави и безмислени)прочетете малко темите които са в началото и са заковани.
те не са там за да красят форума или да се пъчат модераторките че могат да подреждат форума,а за да ни помагат и образоват.
всяка една от нас е минала през тези чуденки,защото не сме се родили научени,но когато човек има доброто желание има възможност да се образова без да се излага с гупави въпроси.
доста често се включват дами неподготвени и дразнят всички останали посетители-нека да не се случва.
на всяка една от вас която желае да има дете и го пожелавам от все сърце и нека не чака дълго.

                  с много любов:една от вас Hug

# 1
  • Мнения: 155
Втори мотори!!!
Браво Мушка с теб съм! Дисциплина му е майката!

# 2
  • Мнения: 9 092
Може тази тема да се закове като Важна Flutter

# 3
  • Мнения: 364
 smile3521
Подкрепям!!! Peace

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Надай се Гунчо на бяла лястовица!

# 5
  • Мнения: 27 524
Това по принцип важи за всеки от подфорумите, не само за този. И пак няма да стане. Казано честно, не мисля, че има глупави и безсмислени въпроси, предвид това, че щом терзаят някого или не знае, то не може да се нарече глупаво, още повече касаещо бременност и майчинство. Мое мнение  Peace
Всички сме били нови и подобно нещо на мен би ми било обидно. Просто трябва време за ориентация и свикване, форумът е прекрасен, но не е лесен. Търпение  Hug

# 6
  • Мнения: 3 675
Съгласна съм и с мушмурок и с блонди.Но истината е по-средата. Наистина трябва да има ред и смислени въпроси в този форум, но от друга страна такова незачитане на младите кучета от старите е обидно. Мен лично са ме нападали за някои теми, но вече не се сърдя на момичетата.Надявам се следващата тема, която пусна тук ще бъде да ви се похваля с положително тестче.  Очаквам включване и от другите девойки във форума по този въпрос.Приятен ден на всички съфорумки.  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 792
Блонди права си че всеки има право на мнения но как ти се струва въпроса-"ами три дни ми закъснява бременна ли сък ?пишете ми newsm78" Shocked
надявам се всеки да ме разбере правилно.точно затова пуснах темата за ориентация на новите момичета.целта ми не е да обидя абсолютно никой.

# 8
  • Мнения: 186
Муши подркепям те напълно,че трябва да има ред, но съгласи се, че когато човек е объркан и притеснен незнае как точно да се изкаже. Предполагам, че и аз съм имала много прости постове във вашите очи, но какво да се прави. Не обръщайте толкова внимание на тези неща  smile3503

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Добрата стара търсачка - пишете за нея!!!

# 10
  • Мнения: 4 306
"Искам бебе" е във формат, който предполага наивистични постинги.
Примерно имаш някакво съмнение, копнеж. Откриваш форума и си казваш, каквото те вълнува. Това, че някой, някъде го е написал преди теб, не омаловажава чувствата ти.
А някои девойки са го чели по сто пъти...
Да, правилно е да се ползва търсачката, да се чете "Библиотеката" и "Прочети, преди да попиташ", но е факт че не всички ще го правят.
Ще се появяват и съвсем нови момичета с първи постинг "Бременна съм".
Това е живота!   bouquet
По-сериозните неща, се пишат в един подфорум, под този.

# 11
  • Мнения: 304
Хайде пак на първа страни4ка белким некой от новите моми4ета разбере за какво се отнася  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 309
Имам въпрос - защо вместо да се трият постове,не се трият теми пуснати от ГОСТИ питащи,дали са бременни,понеже урината им е жълта или мъжете имат ли овулация - на това,ако казвате нормални въпроси,що за отговори да има!?
Подкрепям,разбира се,няма да се опълча срещу хора,които не са забравили от къде са тръгнали,за разлика от някои потребителки!

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 22:30 от Рожбо

# 13
  • Мнения: 674
Мисля,че това тук наистина се превърна на бит пазар ,но от страна на по-старите  Sick Аз вее сигорно ще направя една година тук ,но от много одавна не пиша често и то поради една единствена причина и тя е една подобна тема,доколкото си спомням АКО НЕ СТАНЕ НА 3 ТИЯ МЕСЕЦ НЕ СИ ЗА ТУК А ЗА ПРОБЛЕМНО
Забравихте ли !!!!!!!! като дойдохте тук какво да правите и къде да пишете !!!!!!еми ето аз лично ще ви кажа ,че сега тъй като ще се омъжвам и ми се искаше да поразгледам форума за сватбата и незнаех къде какво да търся,но ясно можеби вашият форум тук ИСКАМ БЕБЕ е за личният ви живот както обикновенно се пише за коя какъв апартамент си купила или каква спалня или за неини си лични неща сигорно тук това ви късае повече!!!!!
Срамота е  #Cussing out

# 14
  • Мнения: 1 792
Аудулина не го очаквах от теб Shocked
но като се разрових малко в старите ти постове разбирам защо защитаваш тази си кауза-ами като се има в предвид въпросите:вредно ли е да се пие ФК по време на М или ако доктор ти е установил оволация от един път ли щяло да стане....и т.н.
и какъв е извода че защитаваш и потдържаш дамите защото и ти не си задавал по адекватни от тяхните въпроси.
не се правя на всезнаеща но поне се старая да не се излагам и ако съм подразнила някой поне съм казвала едно просто ИЗВИНЯВАЙ.
честно казано поста ти ме изненада.желая ти здраве и бебоци-както и преди съм ти го желаела-ОТ СЪРЦЕ.

# 15
  • Мнения: 674
Виж какво ако почна и аз да се ровя в твойте теми ще намеря нещо Naughty не ме подразни ТИ а някой други момиченца тук #2gunfire И мисля че като ходя за първи път на ултразвук за опред на ову защо да не питам какво лошо има ти дане би да си знаела какво точно ти правят и какво може да действа.
Аз съм съгласна,с твойта тема като се има впредвит и други в подписа ви сложиха неща дето ги дразнят,но като са такива заковани поне да са с различен цвят за да се набиват на очи,а не така с такъв тон към другите #Crazy
Опита се да ме обидиш а аз нищо лично към теб нямам ти си подходила човешки с тази тема а не крещиш като някой тук.

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Мушморок  Hug
 Момичета не се карайте... аз бех в този под форум една година.... половината от вас не ме познават но другата да... винаги е имало такива спорове...
 Попринцип дали се споделят лични изживявания от сорта, че някой си е купил нещо ново това е нещо нормално... вие сте много близки по съдба и тя ви свързва с това, че искате много Бебе... знаете, че всеки радостен миг около голямото чакане е много важен за вас  Peace
 А и някои от момичетата които са писали ТУК са от МНОГО отдавна и не заслужават да бъдат убиждани защото са си изказали мнението... те заслужават също уважение както всички НОВИ момичета... да не кажа, че трябва да внимавате как се обръщате към тех защото само те могат да ви помогнат утре когато имате въпрос... само те могат да ви помогнат адекватно... Няма да ги изброявам но те знаят кои са...
   bouquet Hug
 

# 17
  • Мнения: 1 792
Мегиткеее Hugспециални целувки първо на корема а после на теб.нали знаеш пиле колко много те обичам(макарче скоро не съм ти го припомняла) Hug Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 9 092
можеби вашият форум тук ИСКАМ БЕБЕ е за личният ви живот както обикновенно се пише за коя какъв апартамент си купила или каква спалня или за неини си лични неща сигорно тук това ви късае повече!!!!!
Да, това ни касае, но само и единствено в Седмичната тема. Може и в чата или на лични.
В останалите теми се дискутират проблемите и неясните неща.

АКО НЕ СТАНЕ НА 3 ТИЯ МЕСЕЦ НЕ СИ ЗА ТУК А ЗА ПРОБЛЕМНО
За съжаление, практиката показва, че забавянето с няколко месеца ( да не са три, малко повече са) говори за някакъв проблем. В зависимост от проблема всеки се ориентира по форумите.

И за да улесня всички, които се кефят на неспирното цвъкане на нови теми, ще кажа: на повечето момичета йм е досадно да пишат в едни и същи теми, ежедневно коментирани (и заковани като Библиотека и Важно за улеснение на всички) и затова или не се обаждат в тях, или изказват възмущение, всеки според настроението Crazy
Затова запомнете: ще получите много повече и по-компетентни мнения и съвети само с едно натискане на бутончето

# 19
  • Мнения: 155
Аз искам да попитам, какво означава нови и стари?
Тук всички сме се събрали с едно желание: Да имаме бебе!!!
До тук разбирам и съм съгласна, тревоги, съмнения, истерии дори!Лошо няма, и старите и новите минават през това всеки месец...
Разликата е, че повечето минават от тук, вдигат на крака(образно казано) половината по-опитни съфорумки, след което се изчесват, и я ги видиш, я ги чуеш! Но и това е нормално, и на мен ми се случи веднъж, признавам си!
И аз имам много въпроси, ама имам и АГ и си го питам и него!
И аз имам чуденки, ама да са живи и здрави модовете, дето са сдъвкали всичката информация и са я заковали най-отгоре!
И на практика кво се получава- влиза си някой си, с няква си питанка, ама що да се хабим да четем, като има шматки дето се впускат да обясняват...
Нали сме велики, няма да си даваме зор... Те шматките са на линия- ще обяснят!!!
Дори в училище се казва по веднъж, веднъж се завторва, и ако случайно се наложи да ти затретят ти пишат и две...
И не за друго, ами щото не си си написал домашното!

На всички, който ги мързи да четат мога да кажа само:
1. Мъжете имат овулация!
2. Могат да забременеят и успешно да родят!
3. Задължително да си мерят температурата под мишниците всяка сутрин, ако е под 36- честито мъжът ви е бременен!

Айде ся, прочетете закованите теми, за да имате повод да се чувствате дискриминирани- щото поне ще знам защо!

С най-добри чувства!

# 20
  • Мнения: 364
Ехооооооооооооо, момичета! Hug

Забравяте същественото - КАУЗАТА Е ВАЖНА!!!!!!!  Peace
Всички сме на един хал, защо да губим енергия и нерви за толкова безсмислено нещо, като заформилият се спор с темата по-долу?!

И аз съм "за" образоването, но мисля, че когато има такива теми, най-лесно е,  да пуснеш линк на библиотеката. Така никой няма да се изнервя излишно и всяка нова форумка ще се намери търсената информация. Тя със сигурност няма да пусне нова тема, ако не е сигурна, че въпросът не е коментиран в библиотеката!

Може би някой просто има нужда от подкрепа, но се притеснява! Понякога едно "успокой се, всичко ще се оправи" наистина помага!
Ако не можем да помогнем, поне да не пречим!
Всяко начало е трудно, неизвестността плаши до смърт! Да си спомним близкото минало, когато много от нас са били на същото информационно ниво!
Ако наистина се дразните от такива теми - игнорирайте ги!

НЕКА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ СМЕ ОТ ЕДНА СТРАНА НА БАРИКАДАТА! Hug
Прегръщам ви!  bouquet
 
Постът ми беше за друга тема, но тя е достатъчно оспамена....

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Обещах си да не поствам в тази тема, защото не съм делила съфорумките на "нови" и "стари", а на такива, които четат и желаят да научат повече за репродуктивната си система и такива, които смятат, че някой е длъжен да чете вместо тях и да им поднесе необходимата им информация сдъвкана и изплюта. Тъй като, обаче, човек, на когото съм помагала много през последната година, си позволи да ме плюе по изключително груб и неграмотен начин, реших да си кажа и аз какво мисля.
Аудулина, и аз не очаквах от теб подобно отношение към хората, които винаги сме се отнасяли към теб с търпение и разбиране, и винаги сме се старали да помогнем.  Не виждам какво има да коментираш в подписа ми. След десетки теми със съдържание "правих тест седмица след овуто, но беше отрицателен, какво значи това" реших, че ще си спестя ядове и главоболия като си променя подписа. Никога не съм отказала помощ нито във форума, нито на лични, когато са били задавани смислени въпроси, поднесени коректно. Но и аз съм човек, който освен да стои във форума, работи и има семейство. И когато в n на брой теми със заглавие "моля помогнете или имам въпрос" един и същи човек започне да пита дали всяко негово неразположение е признак за бременност, започва да ме хваща яд, че ми губи времето и не си е направил труда да прочете какво съм писала в първата му тема, където обикновено изчерпателно обяснявам какво биха могли и какво не да означават тези признаци. За обсъждане на всеки евентуален симптом си има седмична тема. И тази седмична тема беше едно местенце в подфорума, където споделяхме усещанията си, болката си, радостта си и да - неща от личния си живот, защото желанието ни за бебе ни обедини и ни направи едно семейство, а в семейството се обсъждат всякакви въпроси. Казвам беше, защото напоследък атмосферата там се промени именно заради хора, които никога не са си направили труда едно здравей да кажат, но бързат да се похвалят, че са бременни. Лошо няма, всички искаме да сме бременни, но си има съответните подфоруми да се похвалиш на хора, които не познаваш и с които тепърва ще споделяш радостите и тежестите от бременността си. Да не говорим пък за онези, които просто се пльосват да споделят, че при тях е настъпила нежелана бременност. Не виждам причина да щадя чувствата на човек, който не щади моите и открито ми плюе в лицето. И аз си имам достойнство в крайна сметка. И въпреки всичко продължавам да помагам, с каквото мога. Дори в темата на гост55 обясних на авторката алтернативите. Рязко и може би по-грубо, защото тя твърдеше, че е изчела всичко, а малко под нейната вече имаше подобна тема. Но това ще го коментирам във въпросната тема. Тук вече казах, каквото сметнах за нужно. Аудулина, не знам кое е срамота - дали призивът да се чете преди да се говорят безсмислици или фактът, че една 20 и няколко годишна жена в пост с не повече от 5 грамотно написани думи оплю всички момичета, които месеци наред са и оказвали подкрепа и са и бърсали сълзите, когато се е случвало да плаче. Грозно и жалко е, наистина Sad

# 22
  • Мнения: 225
Съгласна съм първо със самото "пускане на темата" от Мушката Wink, защото макар
и "зад кадър" (т.е. не пиша често, повечето чета)напоследък ставах свидетел
на наистина безсмислени теми от 2-3 "потребителки", които според мен като че ли
влизат всеки път с различни имена и само дразнят с поведението и въпросите си, понякога
и подигравателни и провокиращи. Не искам да казвам и колко пъти - ама хиляди път, особено Голди и Стеф са обяснявали по стотици пъти, по най-добронамерен начин, какво, как, защо, овулации, тестове, пресмятания, признаци, ленти, черти и т.н едно и също нещо, но въпросните потребители си питат едно и също нещо сто пъти без да си направят труда да прочетат или поне вникнат в това, което им се обяснява. Тука е мястото и да благодаря на въпросните Особи - Голди и Стеф  bouquetза разясненията и вниманието, което са обръщали и на мен вкл.Hug
Колкото до разделянето на форума на "стари" и "нови" мисля, че е абсурдно да се прави.
Няма стари, няма нови. Просто има хора, които разбират и такива, които неОТБИРАТ от нищо, нека не се сърдят, но е така. Не може 10 човека преди теб да са писали че темата "ПЪРВИ/РАННИ ПРИЗНАЦИ НА БРЕМЕННОСТ" е само за споделяне от вече забременели момичета какви са били признаците при тях и ти след 14 страници тема, да честитиш, да питаш или да коментираш неща от сорта "Напоследък съм много жадна, пия вода като жаба, дали съм бременна"...  и т.н.
Еми и аз този месец правих секс в най-благоприятните дни (според тестовете за ову), но докато не дойде деня, в който естествено първа аз ще разбера резултата (след като направя тест) разбира се (без да чакам някой да го направи вместо мен) както  МУШМОРОКА беше посъветвала наскоро hahaha не ми остава друго освен да чакам.
Така че това си е до човек, а не до "стар" или "нов" потребител.
Както и факта, че колкото и страници (и звеездички) да има даден потребител в мненията си изказани в този форум като цяло, не винаги означава също, че пък е много компетентен и с голямо и благородно сърце, както между друготто сте повечето тук момичета  bouquetТака че нека всички бъдем толерантни една към друга и тези, които питат, пък и тези, които отговарят, просто, когато дадена тема ви дразни или мислите, че не е подходящо пусната и т.н просто не пишете в нея, пък си има и модератори, които си знаят работата.
Сега пожелавам на всички нас най-вече да сме здрави, за да може всяка една от нас сега или след повече време да има с какво да се похвали тук (защото целта е само една)
Целувам всички ви, нека бъдем задружни  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 446
Здравейте, момичета.

Раздвоена съм. Имам чувството, че "Искам бебе" е за тези, които правят опити от 1-2 месеца. "Проблемно забременяване" е за тези, които правят опити повече от година.

Ние правим опити от 5 месеца. Този месец за първи път си засякох овулацията и се оказа, че досега сме я пропускали.

Аз в кой форум да отида? Минало е достатъчно време от първия опит и недостатъчно, за да тръгнем по изследвания. И моят първи постинг в "Искам бебе" е за урина като Фанта, но след това прочетох всички теми в Библиотеката, често си търся информация и в Зачатие.

Не бих искала да се карам с никого.

# 24
  • Мнения: 2 751
Раздвоена съм. Имам чувството, че "Искам бебе" е за тези, които правят опити от 1-2 месеца. "Проблемно забременяване" е за тези, които правят опити повече от година.

По тази тема мисля, че двата форума са тясно свързани.
"Искам бебе" е за всички, които искат бебе.

А "Проблемното" е за тези, които имат проблем.
Не можем да ги делим.

Аз пиша в Искам бебе, но ако ми открият явен проблем, ще пиша и в двата форума  Peace

Няма да заемам страна по спора.
Обаче не мисля, че Мушморок е искала да обиди някой! Така че ... по-спокойно!
Нека не се обиждаме, не се знае после в кой парк ще се срещнем с количките  Peace

# 25
  • Мнения: 225


Нека не се обиждаме, не се знае после в кой парк ще се срещнем с количките  Peace

Ей това е приказка  bouquet
П.П. Нещо не ми се получи цитатът Thinking

# 26
  • Мнения: 3 675
Искам да кажа, че наистина понякога във форума се задават абсурдни въпроси, но мисля, че това е по-скоро от незнание или мързел да се прочете какво пише в библиотеката по съответния въпрос. Аз също съм пускала такива теми, но получих отговори на въпросите си от рошко, муш и стеф и затова спирам. Най-много да се похваля с положителен тест следващия път или през близките месеци.
Не знам дали си внушавам, но може аз да съм едната от тези потребилтелки, които дразнят останалите с тъпите си въпроси.Поне така ми се струва отстрани, не знам.  Mr. GreenВ чата съм влизала и съм останала с много добри впечатления от всички момичета тук.
На финал ще кажа само едно - бъдете толерантни и си помагайте, защото форума е затова.

# 27
  • Мнения: 225
Не знам дали си внушавам, но може аз да съм едната от тези потребилтелки, които дразнят останалите с тъпите си въпроси.Поне така ми се струва отстрани, не знам.  Mr. Green
Не си внушаваш, така е Laughing, не ми се обиждай моля те, не го казвам в никакъв случай с лоши мисли Hug
Просто наистина напоследък попрекали с темите и въпросите си и провокира някои от нас с отговорите, но мисля, че в тази тема нещата ще се изяснят вече и всички ще бъдем
ЕДНО ГОЛЯМО ЗАДРУЖНО СЕМЕЙСТВО,
а засега това е от мен, отивам до т-ната, че нещо ми се Sick, може да съм бременна........
 Joy Joy Joy Joyмайтап да става бре, ей да не се обиди някой, въпреки че......както се майтапя май има нещо вярно в това, което казах ooooh!

# 28
  • Мнения: 674
Явно много съм ви обидила за което искам да се извиня и да ви кажа сбогом ,няма да пиша повече тук ,но всички приехте много лично моя пост  Cry искам само да кажа че аз уважавах и споделях с вас и аз не ви обидих както вие ме нападнахте Goldie ,.:.Stef.:. ,mu6morok ,
РОЖБО ТВОЙТО ПЪК БЕШЕ ВЪРХА В ЛИЧНИ ДА МИ КАЗВАШ КОЛКО ПИШКИ ТРЯБВА ДА ИЗЯМ ДОКАТО ВИ СТИГНА.
E довиждане  Cry

# 29
  • Мнения: 225
Явно много съм ви обидила за което искам да се извиня и да ви кажа сбогом ,няма да пиша повече тук ,но всички приехте много лично моя пост  Cry искам само да кажа че аз уважавах и споделях с вас и аз не ви обидих както вие ме нападнахте Goldie ,.:.Stef.:. ,mu6morok ,
РОЖБО ТВОЙТО ПЪК БЕШЕ ВЪРХА В ЛИЧНИ ДА МИ КАЗВАШ КОЛКО ПИШКИ ТРЯБВА ДА ИЗЯМ ДОКАТО ВИ СТИГНА.
E довиждане  Cry
Е това вече е  прекалено Confused

# 30
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Много е лошо когато човек не си признава грешките и няма смелостта да се извини на тези които е обидела  Naughty

# 31
  • Мнения: 364
Обаче не мисля, че Мушморок е искала да обиди някой! Така че ... по-спокойно!
Нека не се обиждаме, не се знае после в кой парк ще се срещнем с количките  Peace

Peace
Мушмуроки така си говори и всички знаем, че не е имала за цел да обижда някого! Тя винаги е внасяла колорит във форума. Често ме е разсмивала в моменти, когато не ми е било до това! Hug

# 32
  • Мнения: 674
както виждате си извиних не споменавам имена щото явно всички са засегнати Cry

# 33
  • Мнения: 1 446
Момичета,

Мир и любов!

И много добри чувства едни към други!
 Hug

# 34
  • Мнения: 9 092
аз не ви обидих както вие ме нападнахте Goldie ,.:.Stef.:. ,mu6morok
Жено, имаш проблем с главата.
Посочи ми с какво съм те обидила аз?
Нищо лично към теб, само изпозлвах твои цитати от постинга ти, за да се обоснова Tired
Мене подобни теми не могат да ме засегнат, нито пък мнения на ощипани моми - така че - айде стига си се вживявала, никой не те гони от форума, той е за всички ни.

# 35
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409

РОЖБО ТВОЙТО ПЪК БЕШЕ ВЪРХА В ЛИЧНИ ДА МИ КАЗВАШ КОЛКО ПИШКИ ТРЯБВА ДА ИЗЯМ ДОКАТО ВИ СТИГНА.E довиждане  Cry
  Ма това наистина ли ти го е написала?

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 13:33 от GOLDEN ROSE

# 36
  • Мнения: 9 092
Ей, народе, темата избива не на добре...дръжте се културно, все пак сме големи хора.
На лични съобщения не се впрягайте...

# 37
  • Мнения: 160
Все си мислех, че личните съобщения са ЛИЧНИ! Ако някой  е искал да сподели нещо  на всеслушание едва ли ще пуска на някого ЛС. Мила, audulina не ми се струва много коректна постъпката ти, имаш опция да върнеш отговори на ЛС. GOLDEN ROSE, а на теб това ли ти се стори най-пикантно?

# 38
  • Мнения: 617
Как може една уж безобидна тема, която има за цел да даде малко яснота на хората който от скоро посещават форума да се превърне в такава груба караница. Е, това вече не го очаквах!  Shocked
Не разбирам защо въобще отговаряте на теми който ви дразнят. Като види новото момиче, че никой не и пише ще не ще ще се разрови по форума и ще намери каквото и трябва. Ама тук май дават награда за най-много постинги та затова всички отговарят във всякакви теми, дори и да няма какво да кажат /включително и аз/.

# 39
  • Мнения: 2 259
Момичета ,немога да повярвам за какви неща се карате само.Има много по сериозни неща в живота ви.
Моля Ви спрете!!!
Бъдете по търпеливи и правете забележки малко по по- нежен начин ,ако мога така да се изразя.
Обичам Ви!

# 40
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Все си мислех, че личните съобщения са ЛИЧНИ! Ако някой  е искал да сподели нещо  на всеслушание едва ли ще пуска на някого ЛС. Мила, audulina не ми се струва много коректна постъпката ти, имаш опция да върнеш отговори на ЛС. GOLDEN ROSE, а на теб това ли ти се стори най-пикантно?
  Не ПИКАНТНО, а ГРОЗНО!!!

# 41
  • Мнения: 1 950
Как може една уж безобидна тема, която има за цел да даде малко яснота на хората който от скоро посещават форума да се превърне в такава груба караница. Е, това вече не го очаквах!  Shocked
Не разбирам защо въобще отговаряте на теми който ви дразнят. Като види новото момиче, че никой не и пише ще не ще ще се разрови по форума и ще намери каквото и трябва. Ама тук май дават награда за най-много постинги та затова всички отговарят във всякакви теми, дори и да няма какво да кажат /включително и аз/.

Напълно съм съгласна Peace. Ей момичета как се забавлявам с вас не е истина. Може ли да пълнете сървъра с такива постове и теми.  И по наше време имаше такива теми, постове, някои от тях пускани от самите вас, но чак пък до такива караници не сме стигали. До такива грозни приказки и обиди също. Толерантност май беше думичката newsm78. Ами хубаво го е казала mimi_mimi като ви дразни нещо не четете, не отговаряйте, не обръщайте внимание. Пълен игнор викаше Кукумявката едно време Mr. Green

Много късмет ви пожелавам и да се местите в Отчетни, а не в Проблемно  bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Момичета,защо така се карате?Нали всички имаме една и съща цел-БЕБЕ!Нека бъдем малко по-спокойни и добри една към друга.Знам,че понякога болката и разочарованието ни идват в повече,но само тук лично аз открих истинска подкрепа и разбиране от много от вас,мили момичета!И аз ще кажа като Славундер:нека имаме добри и топли чувства една към друга Hug

# 43
  • Мнения: 862
Мисля, че всички сме в този форум, защото искаме бебе.
Да, понякога някой от нас се дразнят на непознати момичета, които влизат само да кажат, че са забременели или задават едни и същи въпроси на сто места. Не е приятно да се бориш за дете и всички останали да те подкрепят и окуражават и на фона на цялата тази борба, да дойде от нищото някой и да ти се изцепи, че е забременяла и е много щастлива. Да, всички ще сме щастливи, ако забременеем. Така че много моля, не се сърдете на Муши или на останалите, които я подкрепиха в тази тема. Всеки може да изрази чувствата си така, както го вълнуват. Да не го обръщаме на война, много ви моля, не ни отива, в крайна сметка за една кауза се борим.

Не виждам защо трябва да се нападаме и обвиняваме, особено пък момичетата,които са тук от повече време и се познаваме. Задължително ли трябва да сме груби една към друга. Не че искам да влизам в ролята на миротвореца, но все пак да не забравяме на къде сме тръгнали и за какво се борим.
Прегръщам ви  Hug

# 44
  • Мнения: 150
Незнам но аз забелязвам ,че тоя форум се превръща в място за скандали,обиди,реклама на разни лекари и оплюване на други такива и то от хора,който никога не са стапвали при тях.От друга страна всяко различно мнение от това на старите "кучета тук се трие или се нахварлят........Аз сам нова тук и го казвам от личен опит!!Да не говорим колко пати на мен ми се прави забележка ,че пиша на латиница а на други не се казва нищо.Да не казвам какво грозно лично съобщение получих от малко по горе писаната потребителка.

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Крисчън, извинявай, но не си права Naughty Аз не съм забелязала да се трият мнения, още по-малко пък на основание "нови" и "стари". Такова нещо няма. Писането на кирилица е част от правилата, маймуницата се чете трудно, а като искаш съвет трябва да проявиш уважение към хората, от които очакваш отговор. За рекламите няма какво да коментирам, мисля, че всеки споделя опит от коя клиника и лекар е доволен, който опит може да помогне на прохождащите в материята момичета. Личните съобщения са си лични. Не знам какво сте си писали с Рожбата /ако правилно съм разбрала, че за нея става въпрос/, но е некоректно да се излага на показ. Ако е нещо, което трябва да се знае от всички, нямаше да е под формата на лично съобщение.

# 46
  • Мнения: 862
Крисчън съжалявам ако си се почувствала обидена, много моля още веднъж всички за разбиране и призовавам отново да спрем с обидите и нападките, мисля, че достатъчно се изписа. Каквото било - било, точка. Не си заслужава... Hug

# 47
  • Мнения: 150
Както виждаш аз неизнасям нищо.Дори неспоневам имена!Ами като е правило нека се спазва за всички.А мнения се трият особено Верити най обича да ми ги трие илил част от тях.

# 48
  • Мнения: 4 306
krisc4an, хайде сега не се прави на "щипана мома". Много добре знаеш защо Верити, дори Тати ти изтриха част от мненията!
Не измествай темата, да не говорим, че изобщо не беше в този подфорум.

# 49
  • Мнения: 150
Защото си казах мнението.Те и твоето изтриха тогава ако помниш.И това не е единствен случаи.

# 50
  • Мнения: 160
krisc4an, заповядай в чата вместо да разводняваш темата. Там можеш да си кажеш всичко!

# 51
  • Мнения: 150
Ето пак на някой не му допада различното мнение.......

# 52
  • Мнения: 712
Момичета, предлагам да прекръстим темата или направо да я заключим. На мен лично не ми се струва добра идея да дойде някое ново момиче, решило да спазва правилата, и да прочете първо това. За да съм точна - струва ми се отвратително.

Мисля, че темата взе обрат, който изобщо не е бил в замисъла на авторката. Без да съм ничий адвокат, мисля че нито едно момиче тук не заслужава грозните неща, които се изписаха по адрес на една или друга потребителка. Дори и да ги мислим (аз нямам лошо отношение към никой), не мисля, че изразяването им ще помогне за нещо, освен да нажежи излишно страстите.
До сега умишлено не вземах отношение по тази тема. Не знам дали съм нова или стара (макар че аз се възприемам повече като "ново куче") - тук съм от около 4 месеца и от самото начало съм срещала добро отношение. Когато нарушах правилата (например. честитих на едно момиче в темата за ранните признаци) бях скастрена доста остро от стар потребител - според мен съвсем намясто. Нито веднъж не е било трито мое мнение. Казвам всичко това, за да онагледя, че спазвайки елементарни правила, можем не просто да съжителстваме виртуално в мир, но и да сме си от помощ. Тук срещнах хора, които харесвам и на които се възхищавам. Не искам да променям мнението си за тях, нито искам да трупам негативни впечатления за други, които не познавам, само защото темата се е изродила в остър сблъсък и лични нападки по абсолютно безсмислени въпроси.

Че напрежението е в повече на всички е видимо с просто око, затова моля модераторите да заключат темата.

# 53
  • Мнения: 780
оооо аман вече  Whistling Крисчан виж сега на нас Сънчи и Хера не ни трият мненията освен в случай че прекалим и то много като този например защото Муши пусна темата със съвсем друга идея за да се избегнат скандали и прочие такива а не за да разберем от къде и кой ти трие мненията
ако искаш да ни кажеш нещо ела в чата не е място тука да се дрънкат глупости и Фран ти го е казала и никъде не е споменала дали е съгласна или не с тебе

С най добри чувства   bouquet

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Крисчън, хайде стига вече параноя Stop Изобщо не знам за каква тема става въпрос, а и явно не е била тук, защото Верити е модератор в Проблемното, но фактът, че са изтрили и други мнения, опровергава твърдението ти, че се трият мненията само на новите момичета. За да са ти изтрили постинг, значи е имало защо. Ако имаш съмнения, че си дискриминирана, обърни се към модератор. Заяжданици от типа" мен ме трият, ама и теб те изтриха - на пък" вече са излишни. Ако имаш нещо против мен, Вера, Франси и модераторите сподели го на лични или в чата Peace Ще отговоря на всичките ти въпроси Peace

# 55
  • Мнения: 160
Аз спирам да отговарям на подобни постове. Явно има хора, които са във форума с една единствена цел - да си убият някой друг час в заяждане и провокации.

# 56
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Давай народееееееее!
Модките са заети до довечера,ся е момента,хаха!
Нещата отиват към бира и кибапчета.
Риспект!

# 57
  • Мнения: 186
Давай народееееееее!
Модките са заети до довечера,ся е момента,хаха!
Нещата отиват към бира и кибапчета.
Риспект!

 Praynig Дай боже, но сме пръснати по различни места   bouquet Hug

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Куки, аз пия вино, както знаеш  Peace Дали ще се намери таквоз измежду бирите / за предпочитане мавруд Grinning/ newsm78

# 59
  • Мнения: 2 309
Аудулина,Аудулина има още доста да израстеш духовно...
Поне по начина ти на изразяване,така стоят нещата.Все пак,освен на снимка не съм те виждала на живо!!!А и не желая... Wink
ЛС си е ЛС явно за прекараното си време тук не си разбрала функцията на тази "екстра"...Съчувствам на приятелките ти,ако имаш такива изобщо ooooh! ти си доказана клюкарка.Утре може да изпортиш и съкровените изповеди на "потресената" Голдън Роуз от ЛС-то ми към теб!!!
Поне го предостави така,както съм го написала,а не ми слагай думи в устата...
Смешна си и с твоето към мен,но няма нужда да те цитирам - не е това идеята PeaceНаистина има мноооого ***** да изядеш,пък както искаш така го разбирай!!!Ако ще и боб,хляб...все тая!
Голдън Роуз,айде стига се вживява на потресена...Нима ти харесват хора,които казват във форума какво са получили на ЛС - било то и обиди.Утре ти,дали ще посмееш да й пуснеш нещо или друг!?!?!?Това са слаби хора търсещи съчувствие!!!Какво ли ви се обяснявам,ще си пиша така,както насреща особота е заслужила.
Не се съобразявате,няма и с вас да се съобразяват...
Голди е права,Аудулина доста я нарани...смешно,но факт!
Повече от година съм тук-близо две,но такова чудо никога не е било Naughty Naughty Naughty ooooh! Crossing Arms
Тава понятие "стари-нови",го афишират предимно потребители с под 50 мнения,незнам защо?

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Браво!Щом ще се лее биричка и винце,значи доброто настроение се завръща!

# 61
  • Мнения: 2 309
Безалкохолно предлагате ли,кокони!? Mr. Green

# 62
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
искам и аз бираааааааа

# 63
# 64
  • На един клон
  • Мнения: 1 064

Безалкохолно предлагате ли,кокони!? Mr. Green
Що,какво ти е???

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 16:08 от Кукимявка

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ухаааааааааааааааааааааааа!Наздраве!

# 66
# 67
  • Мнения: 364
Пийте си биричката! Wink   bouquet
Аз едно бебе няма да откажа! Flutter

# 68
  • Мнения: 9 092
Сега вече темата ще се заключи заради спам Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 209
Може тази тема да се закове като Важна Flutter

 Peace

# 70
  • Мнения: 186
Браво момичета  Hug само така ви искам. Не се заяждайте за глупости   bouquet
М/у другото и аз бих пийнала биричка  Peace но с картофки  Crazy

# 71
  • Мнения: 150
Аудулина,Аудулина има още доста да израстеш духовно...
Поне по начина ти на изразяване,така стоят нещата.Все пак,освен на снимка не съм те виждала на живо!!!А и не желая...
ЛС си е ЛС явно за прекараното си време тук не си разбрала функцията на тази "екстра"...Съчувствам на приятелките ти,ако имаш такива изобщо  ти си доказана клюкарка.Утре може да изпортиш и съкровените изповеди на "потресената" Голдън Роуз от ЛС-то ми към теб!!!
Поне го предостави така,както съм го написала,а не ми слагай думи в устата...
Смешна си и с твоето към мен,но няма нужда да те цитирам - не е това идеята Наистина има мноооого ***** да изядеш,пък както искаш така го разбирай!!!Ако ще и боб,хляб...все тая!
Голдън Роуз,айде стига се вживява на потресена...Нима ти харесват хора,които казват във форума какво са получили на ЛС - било то и обиди.Утре ти,дали ще посмееш да й пуснеш нещо или друг!?!?!?Това са слаби хора търсещи съчувствие!!!Какво ли ви се обяснявам,ще си пиша така,както насреща особота е заслужила.
Не се съобразявате,няма и с вас да се съобразяват...
Голди е права,Аудулина доста я нарани...смешно,но факт!
Повече от година съм тук-близо две,но такова чудо никога не е било     
Тава понятие "стари-нови",го афишират предимно потребители с под 50 мнения,незнам защо?



Това е простотия!!!!

# 72
  • Мнения: 268
kris4an, би ли ми казала кое по-точно е простотия - това че Аудулина постъпи изключително подло или това че ти не знаеш как се вмъква цитат на друг потребител??? В последното ти мнение има само една простотия и тя е твоя коментар най-отдолу!

Айде престани ако обичаш - не видя ли че темата е приключена и изводите всеки сам трябва да си ги направи!

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Край.
тема с добро намерение стана арена на разправии и чат.
Кой, кога, къде, защо ще трия, местя и правя забележки си е моя работа - щом съм го направила значи съм сметнала за необходимо...оплааквания за моята работа може да отнасяте към админите. ЛС са за това за да са лични а не публично достояние.
Крисчан прочети правилата на форума и тогава се оплаквай от модераторите.
Имахте късмет, че нямах нет 3 дена та сте се развихрили из темата.
Който има въпроси да ми пише на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт