обидно,грозно,долнопробно....

  • 6 298
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 620
ladyleopard, не свързвай държанието му на купона със държанието му пред сина ви. Може да прозвучи гадно, но няма чак такава зависимост между отношението на баща към детето му и на същия този мъж към майката на детето му. Т.е. може да не понася майка му, но да мре за детето си. Както и обратното, може да е луд по майката и да пребие до смърт детето. И ако едното отношение е лошо, далеч не означава, че и другото е лошо. Това е все една да кажеш, че като си позволил да пийне, значи е пияница и кой-знае какви оргии би организирал пред сина ви.
За уважението - най-обидени трябва да са родителите ти. Доколкото разбирам, те са го поканили. Явно са имали някакви очаквания за неговото поведение там и те не са се сбъднали. Ок, и ти си обидена. Но ако не наричаш служителката на майка ти боклук, щеше да си далеч по-убедителна в доводите си. А ако той не се натискаше с този боклук, на който сега не можете да отмъстите, понеже трудно се намира персонал, тогава  по-малко обидно ли щеше да е? А ако утре се окаже, че текущия ти приятел е пред развод и ти си в ролята на "боклука", дали ще ти е приятна тази квалификация, след като според теб нищо нередно не правиш (както вероятно и според сервитьорката ви нищо нередно не е направила)?
Дано намерите разумно решение, което удовлетворява и двама ви, така че да можете да се радвате на общите празници, колкото и ограничен да е броят им, а не да си докарвате такива терзания и негативни емоции.

Да това,което казваш е вярно.Абсолютно сигурна съм,че той все още има ДЪЛБОКИ чувства към мен.(това умишлено го спестих!).
За боклуците....да,ако аз постъпя по същия начин пред родителите на приятеля ми (или негови познати) ще СЪМ СЪЩИЯ БОКЛУК. Confused

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 15:40 от ladyleopard

# 106
  • Мнения: 3 268
С моето уважение към потърпевшата искам да кажа,че тя няма право да се възмущава от поведението на бившия.Той е бивш и точка.Предлагам й повече да не се събират заедно по роднински поводи.това е тъпо.Егати сеира за цялото семейство. ooooh!

След 10 дни сина ни има рожден ден,аз ли да не го поканя,или той мене-как мислиш?
За други подобни поводи вече няма да е сред поканените,а и дори да е май няма да посмее да се яви Sunglasses
Рожден ден на детето е специален повод и разбира се трябва таткото да е там.Но други поводи трябва да се избягват.Приеми,че той вече е свободен.И наистина се надявам да си щастлива с новия си избраник.Ти си готина,дано не се разочароваш.

# 107
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз мисля, че в случая и от двете страни има несъобразени действия. Първо - от страна на родителите ти и теб, от какъв зор го каните, след като сте в развод (нали имаш нова връзка, можеше да бъдеш с него, по-нормално ми се струва). Второ - от негова страна, че изобщо е дошъл, след като му е такова отношението, постъпката му - изобщо не я коментирам, тя е проява на невъзпитание. Но най-вече - нямам обяснение за желанието ви да присъства на ваш празник.  Но с две думи - неговата простотия е била следствие на вашата грешка.

# 108
  • Мнения: 620
Аз мисля, че в случая и от двете страни има несъобразени действия. Първо - от страна на родителите ти и теб, от какъв зор го каните, след като сте в развод (нали имаш нова връзка, можеше да бъдеш с него, по-нормално ми се струва). Второ - от негова страна, че изобщо е дошъл, след като му е такова отношението, постъпката му - изобщо не я коментирам, тя е проява на невъзпитание. Но най-вече - нямам обяснение за желанието ви да присъства на ваш празник.  Но с две думи - неговата простотия е била следствие на вашата грешка.

Е аз пак ще кажа. Никой не е карал вашите да канят бившия ти (реално) мъж. Не знам колко време си живяла с него ама вече би трябвало да го познаваш и да не те изненадват такива постъпки - едва ли му е за първи път, едва ли ще му е за последен. Не ми е ясно също така как цялата компания го е гледала че се натиска със сервитьорката и един човек не е отишъл да му каже че става смешен.
Но пък от друга страна нямаш никакво, ама абсолютно никакво право да държиш сметка на бившия си (реално) мъж какво прави, къде го прави и с кого го прави. Като не ти харесва - не го кани. Като си го поканила или ще го траеш или ще го изгониш (и това е вариант).

Той реално също няма право да ти поставя никакви условия, но това да не запознаваш детето си сегашния си приятел може би има смисъл. Последното решение така или иначе си е твое.
И да и аз смятам че е добре да обсъдиш случката с него (ама не и ако си в сегашното настроение) и да му кажеш че ако се държи като говедо - друг път няма да бъде канен.

Panther
Не можеш ли да схванеш че той е бил поканен от роднините именно защото
е бившия  (реално) мъж.И защото всички имат елементарно
възпитание и се стремят да запазят добрия тон въпреки всичко.
Е извинявай приятелче,но бившата ми и най-голямата пачавра да е
не бих си позволил да и зашлевя такава публична плесница.
А да не говорим че след като съм вече бившия  (реално) мъж
ще ми е под достойнството да седна на една маса с бившата без значение
какъв е поводът,щом е от нейна страна.
Едно телефонно обаждане е достатъчно да честитя повода,спазя добрия тон
и да се държа на нивото на което съм.Не като бившия,а като Мъж

Това с пълна сила важи и за настоящия приятел докъто
все още роднините не са свикнали с промяната .

# 109
  • Мнения: 750
Типично мъжко изказване   bash.
Типично мъжко, но много точно го е казал Panther. Също както е типично женско поведение да зарежеш някой, но да искаш да ти е винаги на разположение и да се държи както ти изнася, да те придружава само там, където ти изнася и т.н.

Да, с това ще се съглася, макар още да не съм изчела постовете, които сте написали, след като се "изнесох". Леопардке, искам само да те питам как си. Знаеш, че те подкрепям!  bouquet Мисля, че SV не визира теб, а говори принципно. Има много жени, които го правят, съгласете се. И тука не става въпрос, че съпругът на Леопардка  е трябвало да се държи както й изнася на нея, нали така?

# 110
  • Мнения: 620
Типично мъжко изказване   bash.
Типично мъжко, но много точно го е казал Panther. Също както е типично женско поведение да зарежеш някой, но да искаш да ти е винаги на разположение и да се държи както ти изнася, да те придружава само там, където ти изнася и т.н.

Да, с това ще се съглася, макар още да не съм изчела постовете, които сте написали, след като се "изнесох". Леопардке, искам само да те питам как си. Знаеш, че те подкрепям!  bouquet Мисля, че SV не визира теб, а говори принципно. Има много жени, които го правят, съгласете се. И тука не става въпрос, че съпругът на Леопардка  е трябвало да се държи както й изнася на нея, нали така?

Благодарности за рамото,Хорси HugСтягам се,ще се оправя,но ми трябва време.
Да никой не е искал да се държи както на мен(роднините ми)ми е кеф,просто ЕЛЕМЕНТАРНОТО
възпитание,което до сега е демонстрирал да беше си спазил.

# 111
  • Мнения: X
Аз също мисля,че държанието на бившия ти е обидно. Tired
И аз съм разведена,по мое настояване беше развода,не го обичам отдавна,но ако го видя така да се натиска пред мен,наистина би ме заболяло.Както и на него предполагам(ако аз се натискам пред него).Затова и никога не бих му го причинила.
И не казвайте,че това е ревност Stop.И, че щом е бивш,трябва да прави секс пред нея,а на нея да не и пука.И сигурно,най-нормалното,което трябва да почувства е да се възбуди от гледката Sick
Щом като си бил женен за този човек,значи някога е имало чувства.А щом е имало чувства,трябва да остане едно уважение към този човек.Имаш и дете от него.Това не мисля,че е малко,за да си го държиш в гащите,поне докато тя(или той) е там.Значи, не е някой случаен,минаващ през живота ти .....
Това не е някое бивше гадже,та да кажеш:"Майната му!Вече ми е бивше гадже,не ми пука"И най-вече,никога не можеш да забравиш бившия си мъж.Нали имаш детето от него? То е нещото , което ще ви свързва.
Съветвам те,рожденият ден на детето, да му го празнувате два пъти.Един ден с него,на другия ден с тебе.За да няма такива неприятни инциденти. Peace

# 112
  • Мнения: 2 716
Лейди, цунем те!
Не мога да пиша толкова много като другите. Само малко анализ:
Дошъл е за да те види. За да се пробва още веднъж да оправи нещата. Шест месеца не са много време. Видяле, че няма да стане и се е хванал за чашката. Предполагам от мъка. Не че чашката е помогнала някому до сега (поне аз не знам). Вероятно си го оставила без коментар. Да де, ти дори неси го забелязала. И е награбил каквото е могъл. Едва ли е имало под ръка друга, достъпна жена. А ти отново не си му обърнала внимание. Ми какво даправи човекът? Извел я е на видно място, белким го забележиш най-накрая. Ако не може да те има, поне да те ядоса.
Е, разгеле, видяла си го.
Не вярвам роднините ти да са се обидили. Те, вероятно, виждат отлично какво се случва.
Сервитьорки и барманки дал господ. Пусни обява и гледай какво става.
На следващия семеен купон организирай нещата така, че на финала ти да си целуваната на входа  Peace
И това, което наистина е важно - в подобни ситуации мисли само за детето!
 Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 3 835
Лейди, цунем те!
Не мога да пиша толкова много като другите. Само малко анализ:
Дошъл е за да те види. За да се пробва още веднъж да оправи нещата. Шест месеца не са много време. Видяле, че няма да стане и се е хванал за чашката. Предполагам от мъка. Не че чашката е помогнала някому до сега (поне аз не знам). Вероятно си го оставила без коментар. Да де, ти дори неси го забелязала. И е награбил каквото е могъл. Едва ли е имало под ръка друга, достъпна жена. А ти отново не си му обърнала внимание. Ми какво даправи човекът? Извел я е на видно място, белким го забележиш най-накрая. Ако не може да те има, поне да те ядоса.
Е, разгеле, видяла си го.
Не вярвам роднините ти да са се обидили. Те, вероятно, виждат отлично какво се случва.
Сервитьорки и барманки дал господ. Пусни обява и гледай какво става.
На следващия семеен купон организирай нещата така, че на финала ти да си целуваната на входа  Peace
И това, което наистина е важно - в подобни ситуации мисли само за детето!
 Heart Eyes

Знаток, ти чете ли? newsm78

# 114
  • Мнения: 3 835
И не казвайте,че това е ревност Stop.И, че щом е бивш,трябва да прави секс пред нея,а на нея да не и пука.И сигурно,най-нормалното,което трябва да почувства е да се възбуди от гледката Sick
Щом като си бил женен за този човек,значи някога е имало чувства.А щом е имало чувства,трябва да остане едно уважение към този човек.Имаш и дете от него.Това не мисля,че е малко,за да си го държиш в гащите,поне докато тя(или той) е там.Значи, не е някой случаен,минаващ през живота ти .....

Много ми хареса постинга ти. Всичко е точно и на място казано. Peace

# 115
  • Мнения: 2 716
Четох! Последните 2 страници отгоре-отгоре.
С кое не си съгласна?

# 116
  • Мнения: 3 835
Четох! Последните 2 страници отгоре-отгоре.
С кое не си съгласна?

Ами много странен ми се видя. Даже го четох два пъти, според мен, не седят така нещата. Но все пак, по-добре Лейди да каже, ако има желание още да пише по темата де. Ама всъщност ми се струва, че и само нейните постинги да прочетеш, ще добиеш представа. Hug

# 117
  • Мнения: 2 716
Е аз само тях четох внимателно.
Не намираш ли логика? Тя също твърди, че той още не е безразличен към нея. Предлагам една възможна гледна точка. Тъпо е да повтаряме всички "горкичката, горкичката". Още повече, че тя не е. А пък е и донякъде смешно  Wink

# 118
  • Мнения: 3 835
Е аз само тях четох внимателно.
Не намираш ли логика? Тя също твърди, че той още не е безразличен към нея. Предлагам една възможна гледна точка. Тъпо е да повтаряме всички "горкичката, горкичката". Още повече, че тя не е. А пък е и донякъде смешно  Wink

Ами няма как да са напълно безразлични един към друг. Все пак са били семейство, имат и дете. Но това няма значение, безразлични или не, ставаше въпрос за друго. Ама много се писа вече по въпроса и не ми се повтаря. Тя и Evana също го каза. Hug

# 119
  • Мнения: 3 394
аз не бих си останала само с едно лека нощ, да знаеш
Трябваше нещо в типичен женски стил да направиш (да му забиеш някое токче в крака например:)

Общи условия

Активация на акаунт