Втората черта при тестовете за овулация.

  • 13 304
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
didi-2, не по темата, ама тази си е моя и ще си я оспамя! Стискам палци.

# 16
  • Мнения: 225
Извинявай Славундерче Hug, не съм искала така да стане, отговорих точно по темата,
но реших и да я използвам за изказване (да имате предвид и моя случай какъв е) Embarassed
Още веднъж се извинявам, но пък се надявам да съм дала изчерпателен отговор на въпроса ти Blush

# 17
  • Мнения: 364
Славундер, и аз съм си правила такива експерименти. 2 дни преди цикъл реших да проверя теорията, че тестовете за ову отчитали и бременност, ако са положителни около датата на цикъла. Ами да ти кажа, като човек, който е виждал не един път положителен тест за ову /когато си му е времето да се прави де  Laughing/, 2 дни преди цикъла ми си беше почти положителен без да съм бременна, както се оказа след 2 дни.  Laughing Като казвам почти имам предвид, че тестовата линийка беше доста наситена, почти като контролната, но не съвсем и ако не си виждал истински положителен резултат лесно може да се заблудиш. Абе с една дума чакай си спокойно и не вярвай на такива теории.  Peace


Същото съм правила и аз! Joy
И после дълго време мислех - защо така, защо онака.... Shocked
Не прави тестове преди предстоящ цикъл!  Peace
Само те объркват!
А колко хлебна сода съм изхабила, пак по тези причини..... ooooh! 
Joy hahaha Joy
Вече не се занимавам с глупости! Peace

# 18
  • Мнения: 1 446
Извинявай Славундерче Hug, не съм искала така да стане, отговорих точно по темата,
но реших и да я използвам за изказване (да имате предвид и моя случай какъв е) Embarassed
Още веднъж се извинявам, но пък се надявам да съм дала изчерпателен отговор на въпроса ти Blush

Не се извинявай! Напротив, силно и от сърце ти го желая!

... А колко хлебна сода съм изхабила, пак по тези причини..... ooooh! 
Joy hahaha Joy
Вече не се занимавам с глупости! Peace

Искрено се надявам, че после си я изхвърляла!

Момичета, съжалявам за глупавата тема. Просто ми беше интересно какво става след овулация.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 555

А колко хлебна сода съм изхабила, пак по тези причини..... ooooh! 
Joy hahaha Joy
Вече не се занимавам с глупости! Peace

Тъй като и аз бях чувала митовете за тази сода и доста се изкушавах да пробвам (срам не срам...признавам, че не пробвах само, защото все забравях да купя от магазина  Crazy ) и преди месец-два ми попадна  сода ...и се възпозлвах.... hahaha .... но само развенчах мита. Нито шупна, нито нищо.... ooooh!

Извинявайте за оффтопика, исках само да споделя да не вярвате на тази бабина девитина.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 010
Веднъж ползвах тестове за ову, показаха ми 2 черти- тогава за пръв път видях тоя феномен използвахме уж благоприятният ден и края на месеца нищо пак  Sad само дето още пове4е се надявах и пак излишно беше.

Общи условия

Активация на акаунт