Излизате ли вечер с бебетата си?

  • 4 558
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Канада
  • Мнения: 494
Не.Нито веднъж до сега-почти година.Просто Ванко не е от бебетата,които кротко ще си стоят в количката.Нито като по малък,нито сега.Баби,дядовци и каквито и да е други помощници тук нямаме,така че за сега сме го окъсали от към соц.живот!Ще чакаме по добри времена! Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 677
Да, излизаме вечер с дребния, но никога не сме го водили по кръчми и заведения. От разходка сме се прибирали и след 0:00 часа в това хубаво време. Но само на разходка. Кръчмите не са места за деца. И, честно казано, и аз гледам странно родителите с бебета или малки деца в заведенията.

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
С малката до толкова късно НЕ,обичам да си я изкъпя и да я сложа да спи. Когато излизаме я оставяме на баба й.

# 48
  • Мнения: 508
Не, никога не съм я оставяла навън по-късно от 7.30. Предпочитам да я сложа да спи в креватчето си , без после да я разбутвам и местя. Нямам против кръчмите и ние ходим с нея по кръчми, но не и вечерно време. Оставяме я на бабите. А, ако нямаше баби, пак не бих я водила с мен, все щях да измисля нещо.

# 49
  • Мнения: 865
До сега не се е случвало да излизаме с децата по заведения.Имам късмет с бабите Grinning.Но никога не съм гледала странно майки с бебета по кръчми.Едва ли ако има кой да гледа бебето за 3 или 4 часа ще са с количката навън.

# 50
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Докато дъщеря ми беше много малка я отгледахме по капанчетата около Дунава Wink...мама и тати пийват биричка, бебенце си спи в количката - когато стане време за хранене - хапва и така....После нещата се усложниха и не беше вече толкова лесно Mr. Green.

# 51
  • Мнения: 674
...соц живота ни е в пълно затишие, особенно моя....да кажем ч на мъж ми му се случва веднъж в месеца да излезе за малко на по бира с приятели...

 Само дето при нас бирата е по-начесто! Laughing

# 52
  • Мнения: 19 289
не сме излизали откакто се е родила малката.не мога да си представя да я мъкна по заведения.там е шумно и ще е много неспокойна.мног ми се иска да мога да я оставям на баби,но вечер винаги плаче ако ме няма.така че определено социалният ми живот много се промени.

# 53
  • Мнения: 253
При нас не може да стане - излизаме на разходка само между кърменията и трябва да сме в движение иначе бебо усеща, ако спрем и започва да плаче.

Искам да питам кърмещите майки - като дойде време за храна, а сте на заведение какво правите? Аз съм кърмила навън, но само на пейка в парка или в колата.

# 54
  • Мнения: 674
 charlotte, много жени си кърмят, където си искат и без да се притесняват! Така и трябва да бъде! За себе си обаче ще кажа, че живея в малък град и ако кърмя по заведенията, където всеки трети ме познава, повярвай, ще бъда страшна атракция! Затова - вкъщи, в колата и чат-пат в парка!

# 55
  • Мнения: 2 807

emoli, мнението ми напълно съвпада с твоето  Hug

# 56
  • Мнения: 6 164
Излизаме, но рядко, защото повечето са пушачи и не ми се държи детето на този въздух. Но ако сме по-малко хора и вентилацията е добра, го взимаме. Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 44 028
...соц живота ни е в пълно затишие, особенно моя....да кажем ч на мъж ми му се случва веднъж в месеца да излезе за малко на по бира с приятели...

 Само дето при нас бирата е по-начесто! Laughing

дам...и с малката разлика, че моето момче е на  година и полувина , а не на 4 м., като беше толкова малък не изпитвах никаква нужда даже да ходя където и да е, бях като пребита от умора само, защото беше в разцвета на коликите си и решевеше и денем и нощем, и по 100 пъти на нощ ставаше да суче и т.н., та за заведения дори и желание нямах Wink

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Излизали сме само 2-3 пъти и то до 21-21.30,следва баня,хапване и в кревата.Близо до нас има прекрасно заведение с много дръвчета и масите са отдалечени една от друга,така че нито е шумно,нито е задимено.Идеално е за семейства с деца,защото има и площадка.Само че ме е страх след като е изкъпан дали няма да настине ако сме навън newsm78.

# 59
  • Мнения: 1 081
И нас ни гледат странно, ама да си гледат, не виждам защо да не излизаме, само че рядко го правим, защото вечно съм изморена и като стане 10 часа съм труп.

Общи условия

Активация на акаунт