"Черната фантазия"

  • 4 712
  • 111
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Тъй... Четох скоро "4 блондинки" от К. Бушнел, книжка средна, непретенциозна и изобщо - нищо особено. В нея обаче срещнах нещо  интересно.

Пише авторката, че много от жените имат фантазия в бяло - как са в бяла булчинска рокля, как се женят... (тази не ме е сполетявала мен, примерно)

А след брака почти всяка жена имала т.нар. "Черна фантазия" - как, облечена в черно, ходи след ковчега на половинката. Има си живота както преди, още е млада, децата, домът - само че е свободна. И много малко жени били склонни да си признаят, че ги е спохождала такава мисъл  Grinning

Това е златният ви шанс в аноннимка да кажете - имали ли сте такива мисли?
Аз, като една видна и безстрашна коза, си признавам, че да. Мислила съм си как бих живяла, какво бих правила...


п.с. не става дума за черни мисли за децата ни и прочее неприятни истории.

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 14:22 от Мис Бу

# 1
  • Мнения: 3 205
Аз съвсем неанонимно си казвам - да, имала съм. ЧОвек за всичко трябва да е подготвен.

Забравих да гласувам Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Каква анонимка бе, Бу!
Мислила съм как бих живяла сама, но чак ковчези - не (пази боже!)
Скоро ми се очертава да поседя 3 месеца сама, тъкмо навреме, струва ми се  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 070
Не, не са ме спохождали нито черната нито бялата.

# 4
  • Мнения: 765
Да .  Като всеки здравомислещ човек . Мислела съм си какво би станало , ако...и фантазията ми е голяма . Мислела съм и аз , ако умра , какво ще прави той . Мисля , че и в двата варианта ще ми е много скучно .

# 5
  • Мнения: 2 070
Каква анонимка бе, Бу!
Мислила съм как бих живяла сама, но чак ковчези - не (пази боже!)
Скоро ми се очертава да поседя 3 месеца сама, тъкмо навреме, струва ми се  Grinning

май нещо всички ни е прихванало. Справка - темата за 30тте. Макар, че на теб може да ти се налага. Да не би моряците да са голямата ти любов? Или един моряк?

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Не съм. Имала съм други "черни фантазии", но не и за половинката

# 7
  • Мнения: 4 733
Представяла съм си, да. Полезно е да се чувстваш подготвен за всичко.Малко офф от темата, но близките ми знаят точно какъв ковчег искам за себе си и са обещали.

# 8
  • Мнения: 1 072
Ще бъде интересно проучване!  Grinning
Споделете и причините за въображаемата смърт, моля!
1*  гъби
2* удар/ слънчев; токов; челен;
3* свободно-избираема

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Мислила съм как бих живяла сама, но чак ковчези - не (пази боже!)
Е, ковчезите са образни. Все пак признай, че тази фантазия е по-облекчен вариант от една бракоразводна процедура, примерно Mr. Green

# 10
  • Мнения: 765
Аз не искам ковчег ...не знам той дали иска , трябва да питам ...по-скоро си представям да разпръсквам прах над океана... Flutter
Ще бъде интересно проучване!  Grinning
Споделете и причините за въображаемата смърт, моля!
1*  гъби
2* удар/ слънчев; токов; челен;
3* свободно-избираема
Избирам гъби - той е вегетарианец и му пасва .

# 11
  • Мнения: 4 406
не, но ужасно ме е страх от това, че някога ще умра. а светът ще продължи да съществува. дано има прераждане...

# 12
  • Мнения: 447
Ъ.......... Е такава фантазия не ми е минавала през главата......  newsm78 Нито пък бялата newsm78  
Обикновенно фантазиите ми са в по- друга посока.
А относно причините- свободно избираема  Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хубаво е да има периоди на физическа дистанция, само да можех да се пръждосам и от тоя Бургас.

# 14
  • Мнения: 4 371
Ужасна тема, разстроих се, защото ме накара да се замисля на тази тема, а не бях. И не искам. Отивам си от тук Crossing Arms

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хахаха, барабалекс, като оня виц, в който съпругата слагала в шепа праха на мъжа си и духвала, за да го разпръсне над океана, а в това време злобно шептяла: "Не съм можела да духам, а?"  Laughing

# 16
  • Мнения: 68
Ооо, представяла съм си и още как. Особено с бившия- редовно се виждах в черно. Не ми е тежало - той си беше 20 и кусур години по-възрастен, нормално беше да се позамисля как ще я карам сама.  Blush

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
...както и след всеки по-тежък скандал, м? Grinning

# 18
  • Мнения: 1 629
Всички съм "погребвала" и себе си включително, не че е приятно, но въображението няма спирка.

# 19
  • Мнения: 1 113
Представяла съм си. Лошото е, че се чувствам като мазохист - хем ми става гадно, хем продължавам да надигам завесата.

# 20
  • Мнения: 183
Не го убивай.
Кризата трае около година,
присъдата е по-дълга.

# 21
  • Мнения: 765
Хахаха, барабалекс, като оня виц, в който съпругата слагала в шепа праха на мъжа си и духвала, за да го разпръсне над океана, а в това време злобно шептяла: "Не съм можела да духам, а?"  Laughing
Joy не го знаех , да !

# 22
  • Мнения: 4 733
...по-скоро си представям да разпръсквам прах над океана
В този ред на мисли : Още преживе съпруг накарал жена си да му обещае,че след като умре ще го кремират и тя ще разпръсне пепелта му на всички любими места, където са били щастливи заедно. Починал човека, изв ршила се кремацията, женицата се прибира вкъщи с урната в ръце и от мъка решава да пийне едно. Пийнала тя ама и се усладило и цапнала второ, след него вече не ибило така криво. Излязла на балкона, отворила урната и направила върху парапета с пепелта три купчинки. Застанала пред първата и казала на глас : " Ех мило, цял живот ми обещаваше да ме носиш на ръце...Носи ли ме?! Не! " и бутнала с ръка купчинката. Застанала пред втората и прошепнала " Ех мило, цял живот ми обещаваше да ми купуваш само диаманти...Купи ли ми поне един?! Не! " и тупнала с ръчица и втората купчинка с прах. Застанала пред третата, приклекнала и с ехидна интунация казала " Мамицата ти, цял живот ме караше да ти духам при положение че знаеше че не обичам и на всичкото отгоре не спираше да повтаряш, че не ти духам добре! " Направила пффффууу на купчинката и рекла "E, сега нещо да имаш да кажеш ?! "

 Та такива ми ви работи  Mr. Green

11 отговора преди моя пост, а се хабих толкова да пиша...daffodil  ме е изпреварила Laughing

# 23
  • Мнения: 698
като оня виц, в който съпругата слагала в шепа праха на мъжа си и духвала, за да го разпръсне над океана, а в това време злобно шептяла: "Не съм можела да духам, а?"  Laughing

 Joy Joy Joy
връх си - както винаги  Hug

# 24
  • Мнения: 3 271
Имала съм такава мисъл, но това не е мечта  Shocked
Скоро на погребението на дядо ми си го помислих, друг път като не можех да се свържа с мъжа ми,   а беше станала катастрофа на Околовръстното, по което той пътува, веднъж закъсня от компандировка... В ей такива моменти съм го мислила да, но с ужас.

П.П. Коригирам се, не знам защо съм го прочела като  "мечта", а става дума за "фантазия"
Пак не съм чела добре  Crazy

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 14:27 от Millena

# 25
  • Мнения: 3 205
Ще бъде интересно проучване!  Grinning
Споделете и причините за въображаемата смърт, моля!
1*  гъби
2* удар/ слънчев; токов; челен;
3* свободно-избираема

Челен удар с екрана на компютъра. Както си работи някоя вечер до 2 часа посред нощ и екранът изведнъж ще скочи към него и ще каже "Прассссс".

# 26
  • Мнения: 520
Имала съм, особено след смъртта  на баща ми през Октомври, когато видях майка ми в черно , вървяща тихо след един ковчег.Те са на по 48. Никак не е далеч, аз съм на 28 , а мъжът ми на 30. И си помислих какво ще правя аз ако ми се случи само след няколко години...никой не е застрахован.
Няма отговор на този въпрос, повярвайте ми. Майка ми още го търси. А аз само се моля да сме здрави и ние и децата, защото иначе ...не ми стига до там черната фантазия...

# 27
  • Мнения: 526
За бившия съм си представяла как го затварям в бараката на двора-живеехме в къща,защипвам му достойнството в менгемето,оставям му един трион и паля бараката Mr. Green Изборът е негов...
Като живееш с гаден тормозител фантазиите са добър отдушник Laughing

# 28
  • Мнения: 1 533
Представяла съм си как ако умра внезапно, Вергилия ще пусне тема да разкаже подробностите, ще се навъртят около 50 стр. съболезнования и сървърът ще се срине, защото всички ще се юрнат да ми четат мненията.

# 29
  • Мнения: 3 423
Преди раждането се сетих, че не съм
упоменала за кого да останат парите
в сметките ми, ако ми се случи нещо и
си юрнах коремището по банки. Не би
ми се искало банката да се нагуши, стига
й, че ми оперира с парите ежедневно. Други
черни или бели мисли не са ми минавали.
Пък и книгата не се казва "Четири шатенки".

# 30
  • Мнения: 2 070
Бе Бу, тая К.Бушнел много безинтересно пише, особено в сравнение със сериала. Той е велик в сравнение с книгата Сексът и градът...

# 31
  • Мнения: 677
Ха, фантазьорки! Аз съм безсмъртен!

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бе Бу, тая К.Бушнел много безинтересно пише, особено в сравнение със сериала. Той е велик в сравнение с книгата Сексът и градът...
Вярно... аз се потресох искрено от книгата "Сексът и..." - нямам идея как от този блудкаш е станал такъв весел филм. Сценаристите рулз явно.

# 33
  • Мнения: 677
Не съм си представял тя да умре, обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!
Разбира се, това е фантазия, пия много уиски и съм Шотландски боец!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
Не искам никой да губя. Не искам и мен да ме губят. Не искам и да ме имат. Страх ме е от границите на човешкото (съ)знание. Няма отърсване и точно там е кошмарът.

# 35
  • Мнения: 2 891
не, но ужасно ме е страх от това, че някога ще умра. а светът ще продължи да съществува. дано има прераждане...

А, съмишленик  Mr. Green И мен много ме е страх.

# 36
  • Мнения: 1 533
обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!


Да, а ти си дух и се опитваш да им опипаш деколтетата, обаче ръката ти минава през тях и ти идва да виеш, но няма кой да те чуе...О, не! Упи Голдбърг е в процесията и тя те чува, приближава се до опечалената вдовица и се опитва да предаде посланието ти. - А, без тия номера - отвръща любимата, - нито аз съм деми-факин-мур...нито пък той е патрик-фрикин-суейзи...

# 37
  • Мнения: 2 891
обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!


Да, а ти си дух и се опитваш да им опипаш деколтетата, обаче ръката ти минава през тях и ти идва да виеш, но няма кой да те чуе...О, не! Упи Голдбърг е в процесията и тя те чува, приближава се до опечалената вдовица и се опитва да предаде посланието ти. - А, без тия номера - отвръща любимата, нито аз съм деми-факин-мур...нито пък той е патрик-фрикин-суейзи...

 newsm65  Представих си нещастието в прозрачните му очи  Mr. Green

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не го убивай.
Кризата трае около година,
присъдата е по-дълга.

То ако не беше, мисля, че доста фантазии щяха да са реалност Grinning

# 39
  • Мнения: 6 992
Мда, виждала съм  се в такава обстановка newsm78

# 40
  • Мнения: 3 092
Да само че аз да умра първа.
все някой ден ще ми се случи и и не ме е страх.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм си се представяла, като вдовица  Confused Звучи ми извратено да мислиш за смъртта на най-близкият ти човек.
Представяла съм си какво би било, ако не бях омъжена, ако нямахме дете... и най-черното нещо, което съм си представяла е, че съм разведена и живея при родителите си с детето.

# 42
  • Мнения: 503
Представяла съм си почти всички най-близки хора така. Начело с мен. Аз мисля, че е нормален страх. Извратено ще е, ако тези фантазии ти носят радост. Wink

# 43
  • Мнения: 990
Мислила съм си...и малко ме е страх .

# 44
  • Мнения: 765
обаче съм си фантазирал погребението си - много жени в бяло и много страдат!


Да, а ти си дух и се опитваш да им опипаш деколтетата, обаче ръката ти минава през тях и ти идва да виеш, но няма кой да те чуе...О, не! Упи Голдбърг е в процесията и тя те чува, приближава се до опечалената вдовица и се опитва да предаде посланието ти. - А, без тия номера - отвръща любимата, нито аз съм деми-факин-мур...нито пък той е патрик-фрикин-суейзи...

 newsm65  Представих си нещастието в прозрачните му очи  Mr. Green
Мда...аз винаги съм искала да сложа малка черна шапка с мрежичка , но явно ще съм в бяло...все пак тези желания поне трябва да се уважават .
Не смятам , че е извратено - смъртта е обидна , но не и извратена , толкова е естествена , че ми иде да я фрасна .

# 45
  • Мнения: 1 533
Мда...аз винаги съм искала да сложа малка черна шапка с мрежичка , но явно ще съм в бяло...все пак тези желания поне трябва да се уважават .

Не пречи и с черна шапчица да си пък. Той какво, да не би всички желания да ти е изпълнявал приживе?

# 46
  • Мнения: 677
Много ясно, снощи дори без да ми каже измих чиниите!  bowuu

# 47
  • Мнения: 4 111
Ох, аз съм болен мозък и съм погребала мислено цялата рода по пряка и съребрена линия - умирам от страх и може би се подготвям - знам ли. Сънувам едни ужасии, тревожа се ако някои закъснее, представям си катастрофи, убийства... (не гледам много филми). Трябва да се лекувам. Ето, не всички са като мен, почувствах се като фанатичка като прочетох всички мнения.   #Silly

# 48
  • Мнения: 4 371
Много ясно, снощи дори без да ми каже измих чиниите!  bowuu
Не ти вярвам Rolling Eyes Изми в смисъл ги зареди в миялната или изми на София единствената чиния, която успя да нацапа с вечерята си Whistling

# 49
  • Мнения: 698
За мъжа ми не съм си представяла.
Като по-млада силно ме вълнуваше идеята да се появя като Том Сойър на собственото си погребение. Би било гот да видя кой е там и въобще...  Laughing

# 50
  • Мнения: 516
Всички съм "погребвала" и себе си включително, не че е приятно, но въображението няма спирка.
И аз така. Дразнила съм се от себе си, че си представям такива неща, ама...

# 51
  • Мнения: 2 336
Аз на моя съм му забранила да умира преди мен.
Няма нужда да умира, за да нося черно. Такива жертви не ща.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз за мъжа ми не съм си представяла, но за себе си да...Преди време...Имаше един период, в който се чудех колко ли хора ще дойдат на погребението ми, дали ще липсвам въобще на някого...ей такива...Добре, че отмина..

# 53
  • Мнения: 14 487


Пише авторката, че много от жените имат фантазия в бяло - как са в бяла булчинска рокля, как се женят... (тази не ме е сполетявала мен, примерно)

А след брака почти всяка жена имала т.нар. "Черна фантазия" - как, облечена в черно, ходи след ковчега на половинката. ,

аз и сега след брака си имам фантазии как се женя - всеки път с различна рокля. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 386
Фантазия  Shocked Shocked? Не.
Фобия - да, определено...

# 55
  • Мнения: 6 899
Честно казано не можах да схвана голяма част от отговорите. Става въпрос за фантазия според мен, нещо, за което си мечтаете и искате да се случи. А не просто да си представяте някаква ситуация. И от тази гледна точка такава фантазия не съм имала определено.

# 56
  • Мнения: 3 835
Мислила съм си, ама само когато ме е било страх, да не му се случи нещо. И винаги се ужасявам от тези си мисли. Това са ми нещо като кошмари наяве.

Имам една комшийка, дето все плашеше мъжа си, че ще го отрови. Mr. Green И веднъж на човека му станало нещо лошо, гадело му се, легнал болен и изведнъж го осенила мисълта, че е отровен. Mr. Green А той бая мъж, 1,95см., а тя е 45 кила с мокри дрехи. Лежал, пуфтял, страдал, а тя си умряла от смях.  Joy Joy Оживя де, ама до кога не знам. Mr. Green

# 57
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Все още не съм я имала тази фантазия ,дори не съм се замисляла над такова нещо newsm78 ,но винаги има първи път Simple Smile

# 58
  • Мнения: 4 111
Бухтичка,  права си, фантазия е друго нещо.... не съм имала фантазия такава, обърках двата щата.  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 3 271
Бухтичка,  права си, фантазия е друго нещо.... не съм имала фантазия такава, обърках двата щата.  Rolling Eyes

И аз това казвах като писах за себе си...  ooooh!

# 60
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не и не искам да мисля за лоши неща.
Знам, че все някой ден всеки ще има ковчег, но не искам да мисля за болести, болка, страдание, смърт...

Но съм казвала на мъжа ми, че ако нещо ми се случи, първо да ми дари органите, второ да ме кремират. Не искам да съм храна за червейчета.

# 61
  • Мнения: 5 539
Аз съм голяма шантавела сега, много народ съм "погребала", начело със себе си. Crazy Дори наскоро си мислех коя снимка би била подходяща за некролога ми.
И мъжът ми понякога ме навежда на подобни мрачни мисли с лудото си шофиране Rolling Eyes
Имам 2 приятелки, които останаха вдовици след кратък брак, затова си мисля, че човек трябва да е подготвен психически за всикчо Rolling Eyes

Дано да поумнея като родя, че не ми е лесно да живея със себе си такава

# 62
  • Мнения: 14 487
повечето май не разбират точно какво пита Бу. не дали си мислиш и се страхуваш че най-близките ти ще починат, а дали някога все пак не ти се иска...за да си свободен

# 63
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бухтичка,  права си, фантазия е друго нещо.... не съм имала фантазия такава, обърках двата щата.  Rolling Eyes

И аз това казвах като писах за себе си...  ooooh!
Не бъркайте фантазия с мечта. Първото е "представа", второто - ясно какво.
Уриел е права.

# 64
  • Мнения: 2 386
Бу, в темата около 5-6 души сме отговорили по същество. Останалите са се заблудили, определено анкетата е нереална...

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бу, в темата около 5-6 души сме отговорили реално. Останалите са се заблудили, определено анкетата е нереална...
Карай Grinning Аз все си мисля, че повечето жени имат такива мисли... както казах по-напред, особено след някой по-лют скандал сигурно не една си е мислила как ли би се наредил живота, ако внезапно ей така (да не го убива собственоръчно, гадно някак, но и без дълго и умопомрачително бракоразводно дело) остане свободна Laughing

# 66
  • Мнения: 1 113
Ако наистина това пита Бу, отговорът ми е не. Никога не съм искала мъжът ми да умре за да се чувствам свободна. За да си върна някаква загубена свобода (ако евентуално имам нужда от нея) първо бих се сетила за развод.

Но пък не мисля, че фантазия = желание. Напротив, фантазията е мислено представяне на някоя случка, обстоятелство, което не се е случило реално. Т.е. поставяме се в разни ситуации и се чудим как бихме постъпили в такъв момент.

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Ако наистина това пита Бу, отговорът ми е не. Никога не съм искала мъжът ми да умре за да се чувствам свободна. За да си върна някаква загубена свобода (ако евентуално имам нужда от нея) първо бих се сетила за развод.

Но пък не мисля, че фантазия = желание. Напротив, фантазията е мислено представяне на някоя случка, обстоятелство, което не се е случило реално. Т.е. поставяме се в разни ситуации и се чудим как бихме постъпили в такъв момент.
Е, вие съвсем се унесохте - вече и да искате да умре Rolling Eyes
Да си го помислиш, да си го помислиш! Четете, де Confused Не е като да го поискаш.

# 68
  • Мнения: 2 386

То е ясно, че е така, но със сигурност ''фантазьорките'' в темата са далеч по - малко от гласувалите.Карай да е весело. Wink
Аз лично в такава ситуация си фантазирам, че си тръгвам. Нанякъде. Без траурни елементи.  Laughing

# 69
  • Мнения: 6 899
Не бъркайте фантазия с мечта. Първото е "представа", второто - ясно какво.
Уриел е права.
Честно казано според мен ти повлече темата леко в тази насока като каза, че си си мислила как би живяла и какво би правила. И от тази гледна точка ако трябва да отговоря и аз съм си мислила.
Но иначе продължавам да смятам, че в книгата другото се има предвид, да искаш да се случи, а не само да си мислиш какво би било.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 958
Не! Никога! Съвсем честно!
Гласувах.

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Честно казано според мен ти повлече темата леко в тази насока като каза, че си си мислила как би живяла и какво би правила. И от тази гледна точка ако трябва да отговоря и аз съм си мислила.
Но иначе продължавам да смятам, че в книгата другото се има предвид, да искаш да се случи, а не само да си мислиш какво би било.
Ама точно за това става дума в черната фантазия  Grinning Не как да усмъртим пол'винката (макар че сигурно и това минава през главите на жените чат-пат  Mr. Green), а точно това - ако внезапно стане така - я...

Точно за това става дума в книгата - да мислиш какво би било, а не да обмисляш как да го загробиш  Mr. Green. Но го приеми на честна дума, недей дава 9 лева - не си струва.

# 72
  • Мнения: 6 899
Ама точно за това става дума в черната фантазия  Grinning
Е то това бяха твоите думи от първия ти пост Laughing
Както и да е, а книгата съм я чела отдавна, но вече съм забравила подробностите, наистина не си струваше.

# 73
  • Мнения: 742
Бу, ще кажеш ли най-после какви ги е свършил  мъжа ти  Mr. Green

или просто ще пуснеш още една тема - " Десет начина да остана вдовица без да ме хванат"  Mr. Green Laughing

# 74
  • Мнения: 1 666
Е, вие съвсем се унесохте - вече и да искате да умре Rolling Eyes
Да си го помислиш, да си го помислиш! Четете, де Confused Не е като да го поискаш.

В професионално обремененото ми съзнание "да си го помислиш", дори да не да го искаш, означава поне непредпазливо деяние.
Та ще отговоря както аз разбрах темата - да, помисляла съм си такива неща, но не за да се освободя от някого или нещо, а просто от развинтена фантазия и черногледство.

# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бу, ще кажеш ли най-после какви ги е свършил  мъжа ти  Mr. Green

или просто ще пуснеш още една тема - " Десет начина да остана вдовица без да ме хванат"  Mr. Green Laughing
Joy Ох. Той какви ги е свършил няма значение Grinning
Просто попаднах на това в книгата и ме заинтригува... аз и по-рано съм имала такива мисли в главата и ми стана интересно вярно ли е, че повечето жени също ги имат поне понякога Grinning

# 76
  • Мнения: 15 619
Имам си черни притеснения. Ужас!!!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 421
 Онзи ден си говорих с една братовчедка и й казах, че аз сигурно не съм нормална щом си представям как някой близък умира и аз после какво правя. Чудя се как мозъкът ми може да роди такива неща и най-вече защо?
 Да кажа, че тези ми мисли са абсолютен кошмар за мен и всячески се старя да ги изгоня. В никакъв случай ни си ги представям в следствие на скандал или с цел да си се представя свободна.
 Обаче успокоително е да чуя, че не съм само аз ooooh!

# 78
  • Мнения: 15 619
А откъде знаете, че мъжете не го правят и те?!?!?!
Не ми се вижда откачено.

# 79
  • Мнения: 4 733
Разбира се че не е откачено. Все едно е дали си представяш какво се случва с близките ти по време на земетресение или си представяш смъртта им.

# 80
  • Мнения: 1 113
Чета бе, Бу, чета. Ама вече се обърках  Simple Smile

повечето май не разбират точно какво пита Бу. не дали си мислиш и се страхуваш че най-близките ти ще починат, а дали някога все пак не ти се иска...за да си свободен

# 81
  • Мнения: 3 146
Най-честно, никога не съм имала нито бяла нито черна фантазия..

# 82
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Чета бе, Бу, чета. Ама вече се обърках  Simple Smile

повечето май не разбират точно какво пита Бу. не дали си мислиш и се страхуваш че най-близките ти ще починат, а дали някога все пак не ти се иска...за да си свободен

Grinning Не да искаш да починат, за да си свободен, или да си го мислиш със страх и ужас (както несъмнено също бива), но да си мислиш какво би било, ако е така Simple Smile Между "мисля си" и "искам го" има разлика Grinning

# 83
  • Мнения: 5 877
Какво му е на развода?
Ако се стигне дотам, не съм толкова кръвожадна.

За всичките си бивши връзки се надявам да са добре и щастливи, макар и не колкото мен.

Фантазията как светяваш на момента маслото на някой, който те е ядосал, е отделна работа.

# 84
  • Мнения: 1 113
Значи пак се връщам на първия си отговор  Grinning Ама докато си го мисля и ме хваща страх.

Анде, де го черното в развода?  Laughing

# 85
  • Мнения: 5 877
Не е черно, затова отговарям отрицателно.
Не, не ме влече да се разхождам с черен воал. Не ме кефи тази идея.
Най-вече защото няма шанс да дойде впоследствие и да ти каже "Ти беше толкова права, ах!"

# 86
  • Мнения: 1 629
ахаха, така е, друго си е да получиш онова вербално възмездие и удовлетвореност, че си била права  Grinning И за черна воалетка, сгънат национален флаг и почетна стрелба не го заменям този момент  Twisted Evil

# 87
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Ъ???   Shocked

# 88
  • Мнения: 14 487

Фантазията как светяваш на момента маслото на някой, който те е ядосал, е отделна работа.

въобще не става дума за светване на маслото на някой, като те е ядосал.
може да си представяш че мъжът ти е умрял щото просто ти се иска някой друг.

# 89
  • Мнения: 2 254
Имала съм...за няколко секунди...там някъде...
 
   П.П.Евала ,че си изтърпяла книгата докрай!

# 90
  • Мнения: 750
Да. Но не след ковчега на " половинката". Искам да умра в мир със себе си и друго, да умре той преди мен, за да страдам много. Ей такива работи... Да се разболее, да му дам органи, да хвърлям пръст по ковчега му.., Абе, да се гърча в мъка. И това не е, откакто съм "омъжена". Просто идва на различни нива в разни етапи от живота ми и то с определен човек. Иначе за оная свобода и за оня ковчег на Бу- незнам защо, но искам мъж ми да е жив и да гледа как страдам за друг Confused Това е чернотата от другата страна. Не, че си искам живота от преди, а искам онова, което мога да имам, без значение дали ще го нараня- нека се гърчи!

# 91
  • Мнения: 22 036
Уф, първо прочетох заглавието и видях анкетата, та за това отговорих с "да, често", но после видях, че е за половинките. Аз за него рядко имам такива, обикновено са когато закъснее, а не знам къде е. По-често са за детенце и майка ми, която живее сама. Гледам да се контролирам, за да не си късам нервите, а и от малко "суеверие" - да не предизвикам лошото.  Grinning

# 92
  • Мнения: 5 468
Всички съм "погребвала" и себе си включително, не че е приятно, но въображението няма спирка.
Peace и аз така.

# 93
  • Мнения: 3 569
Otsega se razbirame sledvashtia kupon da e kogato ne4ii syprug se gytne. Ebati temata.

# 94
  • Мнения: 750
Пу няма съм там, Пере! Моя ша го измъчвам! Аз и без това го правя, май Rolling Eyes За другия купон не ща, искам мъки, да умра в мъки... На темата нищо й няма, ние сме зле. Или айде, само някои, аз първа, да дам кураж, че инак няма си признаят без бой и катафалки.

# 95
  • Мнения: 1 312
Фантазия newsm78
По-скоро кошмар Sad
Може би ако живеехме постоянно заедно щеше да е друго,но при тази схема в момента все по-рядко ми се иска да го халосам с тигана по главата...

# 96
  • Мнения: 3 835

Фантазията как светяваш на момента маслото на някой, който те е ядосал, е отделна работа.

въобще не става дума за светване на маслото на някой, като те е ядосал.
може да си представяш че мъжът ти е умрял щото просто ти се иска някой друг.


Бу, ти това ли питаш? newsm78 Дали искам мъжа ми да е умрял, за да съм с друг? Е що пък чак трябва да е умрял? ooooh! Joy Joy Joy

# 97
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Очевидно аз съм най-лошата тук.  Mr. Green
Никога не съм имала бяла фантазия.
Виж, черна съм имала обаче. Всички предишни връзки съм погребвала. Даже съм правила нещо като тест.  Mr. GreenАко не ми домъчнее за него, е време да си обирам крушите. И си ги обирах.
П.П. Обаче за Кошчейовата смърт не смея и да си помисля. Искам си го.  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 397
мислила съм много рядко за бившия,а по честичко за бившата свекърва,дори съм се чудила ако някакси й помогна, дали ще ме хванат Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 6 417
Не разрешавам да мре преди мен. Нека ме търпи и се мъчи!  Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 3 091
не съм имала все още таквизи сънища

# 101
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не бях досега, ама тази тема ме накара да се замисля  Naughty

# 102
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ми не, сига са замислих, ама ни ми са ще да го заравям, рано е, ощи са убичами

# 103
  • Мнения: 1 942
Всички съм "погребвала" и себе си включително, не че е приятно, но въображението няма спирка.

АбсУлютно  Peace

# 104
  • Мнения: 2 792
  В реалната ми фантазия съм си представяла живота без "човека до мен" (някой ден ще разкажа от къде тръгна този лаф), но не съм го убивала, дори и насън, може би в сънищата ми той е единственият оцелял до сега, но компенсира с това, че го сънувам като виновния да се случи нещо с децата  Confused
   Не виждам нищо лошо в алтернативата, както и не намирам за необходимо да погреба някой(дори и мислено) заради нея.

# 105
Моята фантазия беше по-сложна. Жена ми е от много богато семейство и понякога фантазирах, че онези скръндзи най-накрая гушват букета и аз управлявам активите им, но в края на краищата нещата се случиха другояче - изкуфелите изроди завещаха всичко на дъщеря ми и то едва след като стане на 30 г. До тогава - доверително управление в голяма швейцарска банка и аз нищо няма да видя от цялата работа при положение, че лично съм ремонтирал колата на дъртия поне 10 пъти!

# 106
  • Мнения: 2 792
  Прецакал си се баце, дългосрочно. Другия път брой до 10 преди да се хвърляш в авантюри.

# 107
  • Мнения: 1 128
М,да.Замисляла съм се ако нещо лошо му се случи какъв ли би бил нашия живот

# 108
  • Мнения: 669
Да, фантазирала съм. Различни сценарии. Аз, той, двамата..
Най-честата е, понеже той пътува нон стоп, че е станала самолетна катастрофа.Съобщават по новините за трагедията, в този момент звъни тел и студен мъжки глас пита-"Госпожа.... ли е?" Оттам, бездна и ужас!
А като малка си представях, че мъжа ми е президент и слизайки по стълбите ( на самолета,президентството, операта, ),рязко изкача човек с насочен пистолет срещу него, тайните служби не реагират, а аз се хвърлям   и поемам куршума! Той е спасен, държи главата ми и казва" Нееее, защо? Трябваше да бъда аз!" А аз отговарям" Обичам те" и умирам. Световните агенции снимат и записват всичко. Joy
Шегата на страна, толкова мои близки си отидоха, че не мога да вярвам, че смъртта спазва ред!
И почвам да си мисля, кой, кога, как...
 

# 109
  • Мнения: 4 195
да, мислила съм го, дори веднъж се разплаках, нищо човешко не ми е чуждо, но дали той си го е мислил за мен? Обаче ако го попитам съвсем за ненормална ще ме сметна ooooh!

# 110
  • Мнения: 46 508
 Shocked Не.

По-скоро, когато се е случвало на някоя близка да загуби половинката съм се поставяла на нейно място и ми е ставало ужасно тежко  Confused

# 111
  • Мнения: 10
А аз да си кажа честно-имала съм такива подобни сънища и ужасно се страхувах да остана сама(той мъжът ми е добричък и ми помага мнооооооооого) Sad   -:)

Общи условия

Активация на акаунт