Жега мъчи ни голяма, АВГУСТ аз ще стана мама!

  • 10 353
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Аз на всяка цел ще си избера гинеколожка и акушерка, ама нея си я имам подръка Laughing, само да не стане някой фал  #2gunfire. Но аз все пак ще раждам в Бургас, а в София имате огромен избор и на болници и на специалисти.Абе най-важното е да имаш късмет и с избор и без избор, пак ще се ражда, няма кой да го направи друг. Joy hahaha Joy

# 16
  • Мнения: 138
абе учещите мами, защо все като седна към следобед да чета и ... заспивам, ама толкова сладко и яко, даже по-дълбоко от вечерта smile3511

# 17
  • Мнения: 105
пак ще се ражда, няма кой да го направи друг. Joy hahaha Joy

Хе хе хе, докато бях в предродилното първия път една мама до мен след като вика и крещя сума ти време, накрая просто стана от леглото, хвърли на земята всичките жици, с които я бяха омотали за да следят тоновете и пред изумените погледи на акушерки и санитарки каза - АЗ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ И СИ ТРЪГВАМ  hahaha
И наистина хукна навън! Как я върнаха - не разбрах, защото вече тръгнах да раждам  Laughing

Интересно ми е само откъде тая жена намери сили така да се затича към изхода???

# 18
  • Мнения: 1 554
запис  Hug

# 19
  • Мнения: 498
пак ще се ражда, няма кой да го направи друг. Joy hahaha Joy

Хе хе хе, докато бях в предродилното първия път една мама до мен след като вика и крещя сума ти време, накрая просто стана от леглото, хвърли на земята всичките жици, с които я бяха омотали за да следят тоновете и пред изумените погледи на акушерки и санитарки каза - АЗ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ И СИ ТРЪГВАМ  hahaha
И наистина хукна навън! Как я върнаха - не разбрах, защото вече тръгнах да раждам  Laughing

Интересно ми е само откъде тая жена намери сили така да се затича към изхода???
Гледката не е била за изпускане  Joy hahaha Joy

# 20
  • Мнения: 82
пак ще се ражда, няма кой да го направи друг. Joy hahaha Joy

Хе хе хе, докато бях в предродилното първия път една мама до мен след като вика и крещя сума ти време, накрая просто стана от леглото, хвърли на земята всичките жици, с които я бяха омотали за да следят тоновете и пред изумените погледи на акушерки и санитарки каза - АЗ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ И СИ ТРЪГВАМ  hahaha
И наистина хукна навън! Как я върнаха - не разбрах, защото вече тръгнах да раждам  Laughing

Интересно ми е само откъде тая жена намери сили така да се затича към изхода???
Олллееееееее от кога не се бях смяла така от сърце!Мила ,така ме разсмя,че чак се разплаках!!! smile3521 newsm47 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Между другото добре дошла при нас!

# 21
  • Мнения: 564
Запис Simple Smile
Темата е много веселка и сладка!

# 22
  • Мнения: 117
Цвете, аз днес ходих на посещение в Шейново и вип залата дето пускат и татковци е наистина само една и май, че е на принципа кой превари, той завари, защото не се знае кога ще дойдеш да раждаш, че да ти я пазят.

# 23
  • Мнения: 105
Цвете, аз днес ходих на посещение в Шейново и вип залата дето пускат и татковци е наистина само една и май, че е на принципа кой превари, той завари, защото не се знае кога ще дойдеш да раждаш, че да ти я пазят.

И аз се каня от сума ти време да отида до Шейново " на посещение" да се запозная с обстановката, защото никога не съм влизала вътре...А можеш ли да ми кажеш, ако знаеш, кого да търся там? Едва ли някой ще ми играе роля на екскурзовод из болницата  Laughing, но към кого да се обърна поне за информация?

# 24
  • Мнения: 117
А напротив аз бях на екскурзия, от 9 месеца организират посещения в родилните домове и една акушерка ни развежда, обяснява и отговаря на въпроси. сега ще погледна кога има пак посещение.

# 25
  • Мнения: 117
На 28 юни от 14 часа, можеш да се запиш на тел.965 94 24 Антоанета Тодорова, там ще ти покажат и разкажат всичко което искаш да знаеш.

# 26
  • Мнения: 105
На 28 юни от 14 часа, можеш да се запиш на тел.965 94 24 Антоанета Тодорова, там ще ти покажат и разкажат всичко което искаш да знаеш.
newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря ти - звънкам веднага!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 843
пак ще се ражда, няма кой да го направи друг. Joy hahaha Joy

Хе хе хе, докато бях в предродилното първия път една мама до мен след като вика и крещя сума ти време, накрая просто стана от леглото, хвърли на земята всичките жици, с които я бяха омотали за да следят тоновете и пред изумените погледи на акушерки и санитарки каза - АЗ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ И СИ ТРЪГВАМ  hahaha
И наистина хукна навън! Как я върнаха - не разбрах, защото вече тръгнах да раждам  Laughing

Интересно ми е само откъде тая жена намери сили така да се затича към изхода???


 Оооооо недей,така някоя да не тръгне да ражда.  Grinning Така съм се смяла, едвам се укротих Joy Това е за "Смешно ли е раждането?" Тази тема я чета много внимателно, само по един два пост не повече, че от хилеш ме е страх да не се докарам предварително до родилното. Grinning

# 28
  • Мнения: 361
Персиа, ти като нямаш такива неща, не виждам защо се притесняваш.Явно това си е "екстра " на бременноста.

За Шейново не съм си избрала екип.Главната акушерка ни е позната и като тръгна да раждам, тя ще прецени кой лекар да вика.Плюс това ми каза, че ако раждам нормално, не трябва лекар-само за секцио.

А ти в Токуда, уреди ли раждането, ще плащаш ли, екип ли ще събираш?Една позната иска да ражда там,и все се оплаква, че е голяма неразбория.

# 29
  • Мнения: 82
Persia,кажи къде да я намеря тая тема за смешното раждане,че още искам да се позабавлявам!

Общи условия

Активация на акаунт