Цвят от тиквичка щракни и при нас го ти пусни - фотоманиачки 9

  • 13 942
  • 350
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 575
Вечернице - красота това с къщата, но четките още малко да ги усъвършенстваш  Wink или е валяло скоро  newsm78
Специално говоря за тротоара и плочките от него - ти ще видиш къде Wink и малко от стената на дясната сграда

# 346
  • Мнения: 11 314
Вечернице - красота това с къщата, но четките още малко да ги усъвършенстваш  Wink или е валяло скоро  newsm78
Специално говоря за тротоара и плочките от него - ти ще видиш къде Wink и малко от стената на дясната сграда
Личи си нали?
Чистих една кофа за боклук и колата на собствениците.

# 347
  • Мнения: 6 472
Пуснах НОВАТА ТЕМА. Изнасяйте се натам Mr. Green

Вечернице, зачистването може да го направиш с копи/пейст, ще стане по- добре от колкото с клон стамп

# 348
# 349
  • Мнения: 2 575
Ахам, но не е страшно - може би е трябвало да намалиш hardness  на stamp tool-a  и много внимателно да действаш Wink
Знам колко е отегчително и изнервящо, поне за мен - никога не успявам да го направя деликатно  Embarassed


Фрида - ПРЕКРАСНИ портрети!!!! Уникално кефещи, но и ти си красавица  Hug Абе ФРИДА!!!!  bouquet

# 350
  • Мнения: 6 472

 Mr. Green даже съм писала под една от снимките, че ми се е сторило че си ти, ама защо бях останала с впечатлени, че този човек не е в българия Joy Каква заблуда Joy

Общи условия

Активация на акаунт