ХЪРКАНЕ

  • 624
  • 10
  •   1
Отговори
ХЪРКАНЕ


             Хъркането/опасно и вредно или.../
Мили мами ,искам да задам този въпрос защото моя син хърка,не винаги но по някога и това ме притеснява  Embarassed не зная дали е сериозно ,дали не .Затова ви моля за съвет ако знаете нещо повече напишете ми .Предварително благодаря за всички отговори : #Milti  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile :  

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Синът ми хърка когато му е запушено много нослето. Ако при твоето детенце хъркането е често, хубаво е да посетите педиатър.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 032
Не знам колко ти е голямо детенцето,но Маги първите един-два месеца,плачейки издаваше и някакви звуци като хъркане. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 334
Ако е голямо детето проверете го и за трета сливица!

# 5
Цитат на: juna
Не знам колко ти е голямо детенцето,но Маги първите един-два месеца,плачейки издаваше и някакви звуци като хъркане. Heart Eyes



  на 3 месеца сме

# 6
  • Мнения: 3 334
Цитат на: geri79
Цитат на: juna
Не знам колко ти е голямо детенцето,но Маги първите един-два месеца,плачейки издаваше и някакви звуци като хъркане. Heart Eyes



  на 3 месеца сме


Ами нормално е.То маята принцеса още си хърка с носа,но казват,че ще отшуми с времето.

# 7
Цитат на: Anni
Цитат на: geri79
Цитат на: juna
Не знам колко ти е голямо детенцето,но Маги първите един-два месеца,плачейки издаваше и някакви звуци като хъркане. Heart Eyes



  на 3 месеца сме


Ами нормално е.То маята принцеса още си хърка с носа,но казват,че ще отшуми с времето.


Притеснявам се защото ,някой ми казват,че има проблем с адамовата ябълка Embarassed ,но тиме успокой благодаря имного целувки на бебка newsm51

# 8
  • Мнения: 3 663
Ако го прави непрекъснато аз бих го завела на лекар

# 9
Цитат на: T o n i
Ако го прави непрекъснато аз бих го завела на лекар

  това е ,че той го прави много рядко и се притесних,за това пойсках да чуя какво ще кажете вие

# 10
  • Мнения: 3 663
Щом не е непрексънато мисля, че е по-скоро резултат от хремичка или нещо такова
някакво секретче на носоглътката
в повечето случаи е резултат от сух или много топъл въздух....
но ако се притесняваш - питай си педиатъра на консултация Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт